Šárka Klementová, zubař Pardubice

MDDr. Šárka Klementová

Uložit

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hradišťská 14, Pardubice
Zubní centrum Ohrazenice s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Se svým chrupem jsem měl kvůli svému lajdáctví celý život problémy a návštěva zubaře pro mě byla vždycky obrovským utrpením. Patnáct let jsem se pak zubaře vyhýbal, až mě nesnesitelná bolest donutila si zubaře najít a já měl obrovský štěstí na tuto paní zubařku, u který nejenže zákroky vůbec nebolí, ale také je neskutečně milá, usměvavá a pomohla mi zachránit co jen šlo a já se teď můžu taky na ostatní usmívat, aniž bych se styděl. Neměnil bych ani za nic. Všem jenom doporučuju

J
Ověřeny pacient

Ze zubařů mám veliký respekt, ale paní zubařka Nejedlá (dneska již Klementová) je velice příjemná a až díky ní se zubařů nebojím. Vše krásně vysvětlí, nedělá z horší ústní hygieny nebo malého kazu žádnou zkázu, ale mile řekne, že to napravíme. Moc hezky se usmívá a je velice sympatická. Veškeré zákroky jsou bezbolestné a probíhají v bezvadné atmosféře. Podle mého názoru je prostě bezvadná a určitě ji doporučuji.

Paní doktorka je moc šikovná a bezbolestná! První zubař ke kterému chodím s radostí!

Chodíme k paní Doktorce s dětmi, děti se jí nebojí a berou jí jako sobě rovné. Je hlavně též dobrá psycholožka promluví s niki co a jak a než se nadějou je zub venku. K zubaři se těší i když říkáme,, bude ti paní Doktorka trhat zub,,. Paní doktorka je v první řadě velice lidská, příjemná, nikdy ne nervozní a nepříjemná i když každá ma své osobní problémy. Blomby v dětských zubech vždy perfektně sedí. Nikdy nic nevypadlo - asi umí vybrat materiál a to ne s ohledem na cenu ale aby to hlavně drželo. Jinak má krásné oči a krasný úsměv. Myslíme si, že se konečně začalo blýskat na lepší časy a nebojme se si dobré stomatolgy vyhledávat a klidně i několikrát měnit než narazíme na ty dobré.

Velice příjemná mladá doktorka, která se snaží vše vysvětlit. Příjemné vystupování, to platí i o sestřičce a všech na klinice. Děkuji za skvělou péči a téměř bezbolestné ošetření.

Šárka Nejedlá je nejlepší zubařka u které jsem kdy byla!!!

Paní doktorka velice milá , příjemná, hodná. Vždy uklidní a vysvětlí.

M

S tímto článkem jednoznačně souhlasím.paní doktorka je velice milá, kultivovaná mladá žena ,která to navíc velice dobře umí s malými dětmi.DOPORUČUJI.

J

nejlepsi zubar co me mel v peci.hodna,mila,temer bezbolestna a starostliva.doporucuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti