Zubní centrum Ohrazenice s.r.o.
Hradišťská 14, Pardubice

Se svým chrupem jsem měl kvůli svému lajdáctví celý život problémy a návštěva zubaře pro mě byla vždycky obrovským utrpením. Patnáct let jsem se pak zubaře vyhýbal, až mě nesnesitelná bolest donutila si zubaře najít a já měl obrovský štěstí na tuto paní zubařku, u který nejenže zákroky vůbec nebolí, ale také je neskutečně milá, usměvavá a pomohla mi zachránit co jen šlo a já se teď můžu taky na ostatní usmívat, aniž bych se styděl. Neměnil bych ani za nic. Všem jenom doporučuju

Ze zubařů mám veliký respekt, ale paní zubařka Nejedlá (dneska již Klementová) je velice příjemná a až díky ní se zubařů nebojím. Vše krásně vysvětlí, nedělá z horší ústní hygieny nebo malého kazu žádnou zkázu, ale mile řekne, že to napravíme. Moc hezky se usmívá a je velice sympatická. Veškeré zákroky jsou bezbolestné a probíhají v bezvadné atmosféře. Podle mého názoru je prostě bezvadná a určitě ji doporučuji.

Paní doktorka je moc šikovná a bezbolestná! První zubař ke kterému chodím s radostí!

Chodíme k paní Doktorce s dětmi, děti se jí nebojí a berou jí jako sobě rovné. Je hlavně též dobrá psycholožka promluví s niki co a jak a než se nadějou je zub venku. K zubaři se těší i když říkáme,, bude ti paní Doktorka trhat zub,,. Paní doktorka je v první řadě velice lidská, příjemná, nikdy ne nervozní a nepříjemná i když každá ma své osobní problémy. Blomby v dětských zubech vždy perfektně sedí. Nikdy nic nevypadlo - asi umí vybrat materiál a to ne s ohledem na cenu ale aby to hlavně drželo. Jinak má krásné oči a krasný úsměv. Myslíme si, že se konečně začalo blýskat na lepší časy a nebojme se si dobré stomatolgy vyhledávat a klidně i několikrát měnit než narazíme na ty dobré.

Velice příjemná mladá doktorka, která se snaží vše vysvětlit. Příjemné vystupování, to platí i o sestřičce a všech na klinice. Děkuji za skvělou péči a téměř bezbolestné ošetření.

Šárka Nejedlá je nejlepší zubařka u které jsem kdy byla!!!

Paní doktorka velice milá , příjemná, hodná. Vždy uklidní a vysvětlí.

S tímto článkem jednoznačně souhlasím.paní doktorka je velice milá, kultivovaná mladá žena ,která to navíc velice dobře umí s malými dětmi.DOPORUČUJI.

nejlepsi zubar co me mel v peci.hodna,mila,temer bezbolestna a starostliva.doporucuji