Avicenum Medical s.r.o.
U nemocnice 3064, Teplice

Umístění: Avicenum Medical s.r.o. Jiný

Skvělý přístup od sestry a panem zubařem všechno řádně vysvětleno, péče o zubní dutinu od pana zubaře šetrná. Doporučuji na 100%.

Umístění: Avicenum Medical s.r.o. Jiný

Pan doktor i sestřička jsou velmi milí. Vždy jdu do ordinace na čas a pan doktor je velmi citlivý,komunikuje a zákroky téměř nebolí.Pana doktora doporučuji všema deseti

Umístění: Avicenum Medical s.r.o. Jiný

Velmi pečlivý, poctivý a hodný zubař. Mohu jen doporučit. Přistupuje k pacientům s lidským přístupem. Je to člověk na svém místě.

Umístění: Avicenum Medical s.r.o. Jiný

Pan Doktor je na svém místě. Za mě jeden z nejlepších stomatologů na Teplicku, né jen, že vám udělá krásný a bezbolestivý úsměv,ale léčí i fóbii ze Zubařů. Za mě doporučuji

Umístění: Avicenum Medical s.r.o. Jiný

Většinou recenze nepíšu, ale tady musím. Pan doktor a sestřička jsou fakt andělé.. Mám neuvěřitelný strach ze zubařů..
Pan doktor je milý, hodný, JEMNÝ, pečlivý..Sestřička je taky zlatá, usměvavá.Jsem vděčná, že mohu navštěvovat zrovna jejich ordinaci, protože takový přístup jsem vážně nikde nezažila. Moc jim děkuji za jejich trpělivost a úžasnou péči..

Pan doktor i pani sestřička jsou moc mily, hodny ochotný.Jsem moc ráda ze sen můžu chodit driv jsem se zubaře bála nyní se nebojím diky těmto dvěma lidickam moc děkuji.

Díky panu doktorovi jsem se zbavila strachu ze zubaře.Úžasný přístup,neustálé vtipkování a celková pohoda v ordinaci.Chodím k němu i se svým dvouletým synkem a opravdu bezvadné jednání i u takhle malého dítěte...Pana doktora můžu jedině doporučit.Slámova Jana

Pan doktor je absolutní profesionál a jednička mezi stomatology , více takových lékařů, p. Doktor je velmi citliví a precizní zákroky bez bolestné a perfektní práce, ve svém životě, jsem doposud nepotkala lepšího lékaře je to výjimečný člověk a za sebe, mohu jen vřele doporučit!!!
Zuzana Donátová.

Vyborny stomatolog se skvelou sestrickou, uzasny pristup, vyjimecny clovek! Vice takovych.. Klobouk dolu, vrele doporucuji!!!

Vstřícný přístup lékaře i sestřičky , byla jsem velmi příjemně překvapena .Pan doktor velmi zručný , trhání zubu bez bolesti a velmi rychlé . Děkuji