Adresa

Hodonínská 53, Plzeň
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
40 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace chirurgická extrakce zubu

Jsem pět hodin po chirurgickém zákroku spodních osmiček, které byly naležato a tlačily do ostatních zubů. Zákrok proběhl v analgosedaci. Už při konzultaci byl pan doktor velice milý, ochotný, stejně jako sestřičky a anesteziolog mě před zákrokem naprosto zbavil strachu. Určitě doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor vytrhl mému synovi zub. Údajně špatný. Odmítl dokonce udělat rentgen, aby se přesvědčil, že se nemýlí. Bolest však trvala dál, takže jsme skončili ve FN, kde vytrhnutý zub prohlédli a prohlásili, že je to naprosto zdravý zub! Malej z toho má trauma dodnes. A já už tam nikdy nepůjdu. Takto si doktora nepředstavuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Křivě rostlý moudrák, kterej mě delší dobu velmi obtěžoval, vyřešil pan doktor Jakl naprosto bravurně. Navíc oceňuji příjemné jednání celého personálu v jeho zubní ordinaci. Za sebe mohu dát pouze jedničku s hvězdičkou a ještě jednou děkuju. Martin Čáp


L
Ověřeny pacient

Osobne jsem velice spokojena. Pan doktor je velmi slusny,odbornik na svem miste,pokud se pacient na cokoliv zepta ,poda mu vysvetleni. Jsem maximalne spokojena s jeho peci,peclivosti i pristupem. Sestricky jsou naprosto uzasne. Cely tym pusobi velmi profesionalne,tak,aby pacientovi co nejvice pomohl a vysel vsemozne vstric. Maximalni spokojenost.


B
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem šla na chir. extrakci spodních osmiček. Nebyla jsem vůbec o zákroku poučená, ani jsem nedostala žádné informace po extrakci. Moje zubařka mi doporučila, abych se domluvila na extrakci obou 8 zároveň. Při dotazu k panu doktorovi, zda-li by to šlo, ani neodpověděl, protože jeho protivná sestra ihned odpověděla, že ne, že už má zapsaný druhý termín na druhou 8. Po zákroku, pan doktor odešel s tím, že mi ještě dá recept. Po 20 minutách čekání mi otrávená sestra dala recept. Po dotazu, co mi to vůbec předepsali, na mě koukala jak na blbce, že jsou to přece antibiotika. Když jsem se jí zeptala, co mám ještě dělat, nějakou speciální hygienu, nebo tak, tak mi odpověděla, že za hodinu ledovat a odešla... bohužel mi nikdo neřekl, že si mám i za hodinu dvě po zákroku vzít nějaký analgetika, protože to co následovalo za bolest nedoporučuju nikomu. Chtěla jsem fakt vyskočit z okna, protože těch 10-15 minut, než zabraly prášky proti bolesti, takovou krutou bolest nepřeju nikomu... Na druhou stranu musím říct, že jsem jinak neměla žádné problémy. Žádný zánět nic. I když si pan doktor nedal moc práce se zašitím ran po vyndání. Ale moje zubařka mi dala injekci na vyplachování těch "děr" (na odstranění zbytků jídla) a za pár měsíců se vše zahojilo bez problému.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Jestli chcete vědět více o práci pana doktora Jákla a chcete mít úžasný úsměv jako mám já, tak mi napište na email: helicek@email.cz. Pošlu Vám ukázku jeho práce. Udělá Vám tak úžasné zuby s inplantáty (honí čelisti) za pouhých 95 tisíc, že budete překvapeni. Helena

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velice šetrný a příjemný lékař


Velice moderní přístup a služby.


Dojíždím k panu doktorovi 60km,už několik let celá rodina,i pár známým jsem ho doporučila a nemohli si ho vynachválit.Opravdu je to dborník na spravném místě.


Ověřeny pacient

Velmi dobry doktor


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti