Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

71 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Pan doktor je milý a řekne vše přímo. Byla jsem na vyšetření (gastroskopii) a byl moc šikovný.
Sestřičky také příjemné a při vyšetření mi sestřička poskytla obrovskou podporu tím, že mi držela a sdělovala celý průběh. Děkuji celému týmu za péči.

T
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

vynikajici doktor i sestra. Z vysetreni sem byla podelana az za usima. Sestre jsem nejspis umackala ruku. Doktor profesionalni, komunikativni, diky jeho pristupu a informacim jsem to zvladla (a sestra s doktorem me:)).

P
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Když už se dovoláte a objednáte, tak dobrý. Ale dovolat se tam, to je martyrium. Třeba kvůli e-receptu… slíbí poslat, a nic. Takže zase vytáčet tak dlouho, než to sestřička – v telefonu i v reálu vždycky velmi milá a sympatická, a v reálu i moc hezká – zvedne.


M
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Byl jsem u pana doktora na gastroskopii bez sedace a všechno bylo naprosto v pohodě. Ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale pan doktor je očividně profík a zbytek zákroku jsem ani necítil a po 5 minutách bylo po všem.


P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Pan doktor je sice velmi jemný při vyšetření, prostředí čisté, sestra milá, ale celkový dojem otřesný. Trpím dlouhodobě těžkými obtížemi, přestala jsem téměř jíst neustálé zvracení a průjmy, záněty atd. Pan doktor mi po vyšetření řekl že mi nic není A ať prý jdu na psychiatrii. Odešla jsem plačící a našla jiného lékaře, který hned diagnostikoval těžkou intoleranci na laktozu ( kterou pan Horný také vyšetřoval a nic nenašel) a zároveň mne poslal na vyšetření slinivky která způsobuje nejspíše většinu mých problémů, nasazená léčba okamžitě zabrala.překvapuje mně že jako specialistu pana doktora Horného nenapadlo že původ problémů může být i jinde než ve střevech či žaludku. Jinými slovy kdybych se řídila jeho radami, umřela bych hlady nacpaná antidepresivy. Naprosto neprofesionální přístup.


S
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. kolonoskopie

Také jsem u p. doktora Horného absolvoval kolonoskopické vyšetření, na které jsem čekal cca 3 měsíce, takže jsem předpokládal, že po p. doktorovi je poptávka. Návštěva předčila má očekávání, p. doktor i sestřička byli milí a empatičtí. Jen mě malinko překvapilo, že jsem na začátku vyšetření nedostal dle předchozích tištěných instrukcí kanylu. I tak vyšetření probíhalo celkem bez problémů, nicméně zhruba v polovině jsem si radši připlatil za rajský plyn (500,- Kč), pak již vše v pohodě – resp. řekl bych, že gastroskopie je daleko náročnější.


N
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. kolonoskopie

Byla jsem ny kolonoskopickém vyšetření u pana doktora Horného a nemůžu si stěžovat. Doktor i sestřička velice příjemní, všechno se mnou probrali a po celou dobu vyšetření si se mnou povídali a přesně mi popisovali, co se zrovna děje. Na požádání jsem dostala inhalační analgosedaci - rajský plyn, který mě oblbnul, ale stále jsem byla při vědomí. Vyšetření bylo jen lehce nepříjemné, ale ne bolestivé a přístup personálu mi ho velice zpříjemnil. Mohu jen doporučit.


U
Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora na kolonoskopii na doporučení.Připlatila jsem si za brzký termín a za Entonox/rajský plyn/.Pan doktor i sestřička jsou velice příjemní,povídají si s váma a průběh vyšetření popisují.Vyšetření bylo rychlé a bezbolestné,vřele doporučuji.


Ověřený profil

Katastrofa. Doktor je arogantní a celou svoji profesi bere pouze jako kšeft jak si přijít rychle k penězům. Zájem o pacienty nečekejte. Hned při první konzultaci Vám podsouvá probiotika a podobná léčiva které má "shodou okolností" přímo v ordinaci a může Vás tak rovnou zinkasovat. Zaplatil jsem si nadstandartní služby a ačkoli samotné vyšetření proběhlo bez komplikací, následná léčba už probíhala ve stylu naprostého nezájmu. Nakonec sem byl nucen ukončit docházení, neboť doktor nejevil o mé zdravotní problémy nejmenší zájem a pouze "na slepo" obměňoval kombinace léků, které nezabíraly. Pokud Vám mohu poradit, neztrácejte s tímto doktorem Váš čas. Jenom se vám během jeho "péče" Váš stav zhorší.


P
Ověřený profil

Dovolte mi uvést zpětnou vazbu. Dnes jsem byl u pana Doktora Horného na gastroskopii, připlatil jsem si za včasný termín, načež jsem rád, že nemusím na vyšetření čekat měsíc narozdíl od lokality mého bydliště. Tuto možnost hodnotím velmi pozitivně, termín byl 5 dnů po objednání, což bylo naprosto klíčové pro mě. Z vyšetření mám velmi dobrý dojem. Samotná gastroskopie proběhla v pořádku, vnímání nepříjemných pocitů minimální. Ačkoliv jsem laik, velmi dobře na mě působila moderně vybavená ordinace a přístrojové vybavení, mám také nahranou gastroskopii na DVD. Co velice ocenuji je fakt, že evidentně pana Doktora jeho činnost baví, investuje do moderního zázemí. Jsem rád že jsem v jeho péči do budoucna. Petr B.


Došlo k chybě, zkuste to znovu