Revoluční 765/19, Praha
Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. kolonoskopie

Také jsem u p. doktora Horného absolvoval kolonoskopické vyšetření, na které jsem čekal cca 3 měsíce, takže jsem předpokládal, že po p. doktorovi je poptávka. Návštěva předčila má očekávání, p. doktor i sestřička byli milí a empatičtí. Jen mě malinko překvapilo, že jsem na začátku vyšetření nedostal dle předchozích tištěných instrukcí kanylu. I tak vyšetření probíhalo celkem bez problémů, nicméně zhruba v polovině jsem si radši připlatil za rajský plyn (500,- Kč), pak již vše v pohodě – resp. řekl bych, že gastroskopie je daleko náročnější.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. kolonoskopie

Byla jsem ny kolonoskopickém vyšetření u pana doktora Horného a nemůžu si stěžovat. Doktor i sestřička velice příjemní, všechno se mnou probrali a po celou dobu vyšetření si se mnou povídali a přesně mi popisovali, co se zrovna děje. Na požádání jsem dostala inhalační analgosedaci - rajský plyn, který mě oblbnul, ale stále jsem byla při vědomí. Vyšetření bylo jen lehce nepříjemné, ale ne bolestivé a přístup personálu mi ho velice zpříjemnil. Mohu jen doporučit.

U

Byla jsem u pana doktora na kolonoskopii na doporučení.Připlatila jsem si za brzký termín a za Entonox/rajský plyn/.Pan doktor i sestřička jsou velice příjemní,povídají si s váma a průběh vyšetření popisují.Vyšetření bylo rychlé a bezbolestné,vřele doporučuji.

Katastrofa. Doktor je arogantní a celou svoji profesi bere pouze jako kšeft jak si přijít rychle k penězům. Zájem o pacienty nečekejte. Hned při první konzultaci Vám podsouvá probiotika a podobná léčiva které má "shodou okolností" přímo v ordinaci a může Vás tak rovnou zinkasovat. Zaplatil jsem si nadstandartní služby a ačkoli samotné vyšetření proběhlo bez komplikací, následná léčba už probíhala ve stylu naprostého nezájmu. Nakonec sem byl nucen ukončit docházení, neboť doktor nejevil o mé zdravotní problémy nejmenší zájem a pouze "na slepo" obměňoval kombinace léků, které nezabíraly. Pokud Vám mohu poradit, neztrácejte s tímto doktorem Váš čas. Jenom se vám během jeho "péče" Váš stav zhorší.

Dovolte mi uvést zpětnou vazbu. Dnes jsem byl u pana Doktora Horného na gastroskopii, připlatil jsem si za včasný termín, načež jsem rád, že nemusím na vyšetření čekat měsíc narozdíl od lokality mého bydliště. Tuto možnost hodnotím velmi pozitivně, termín byl 5 dnů po objednání, což bylo naprosto klíčové pro mě. Z vyšetření mám velmi dobrý dojem. Samotná gastroskopie proběhla v pořádku, vnímání nepříjemných pocitů minimální. Ačkoliv jsem laik, velmi dobře na mě působila moderně vybavená ordinace a přístrojové vybavení, mám také nahranou gastroskopii na DVD. Co velice ocenuji je fakt, že evidentně pana Doktora jeho činnost baví, investuje do moderního zázemí. Jsem rád že jsem v jeho péči do budoucna. Petr B.

Absolutní katastrofa. Pan doktor mě velmi zběžně vyslechl a rovnou mi začal nabízet léky které měl již připravené v ordinaci - evidentní reklamní prodej. Pak mě poslal ve stejné budově na nábor testů, po týdnu mé výsledky údajně ještě neměl k dispozici načež laboratoř mi po telefonu řekla že moje výledky již dávno mají a sestřička po mém dalším telefonátu výsledky zázračně "našla". Další termín konzultace se pro mě již nenašel a od té doby jsem se týden nedovolal. Pak jsem si zjednal další konzultaci a byl jsem poslán na další náběr do laboratoře, který byl po dalším týdnu opět negativní avšak moje potíže - na které mi pan doktor doporučil pouze Smectu - stále setrvávaly. Dále mi pan doktor řekl prostřednictvím sestřičky vzkázal že mě již léčit nebude protože "nedodržuji jeho léčebný postup". Nic takového jsem v životě nezažil a doufám že už nezažiju. Vyšetření mě stále dva tisíce korun a měsíc mého života.

Dnes jsem byl velmi mile překvapen profesionálním přístupem pana doktora a jeho týmu. Jednoznačně sebejistý přístup, což pacienta naprosto zklidní, jelikož cítí, že je ve správných rukách profesionála. Sestřička ví jakou práci dělá a komu asistuje. Jsem opravdu spokojen a sděluji, že s tak pozitivním přístupem se běžně vůbec nesetkávám a proto velice fandím a obdivuji.
Michal

Dneska jsem byla u pana doktora na gastroskopii, strašně jsem se bála po předchozích špatných zkušenostech, ale můžu Vám všem, co se bojíte jako já, vyšetření v této ordinaci jedině DOPORUČIT. Pan doktor i sestřička jsou hrozně milí, hodní, chápali, že se bojím, uklidnili mě, sestřička mě celou dobu držela za ruku, povídala mi, pan doktor na mě taky mluvil, což (aspoň v mém případě) strašně moc uklidňuje, celé vyšetření trvalo cca 4 minuty (ne že bych zkoumala čas, ale nechala jsem si vyšetření nahrát na DVD :-)). Dostala jsem dýchat rajský plyn, je to mnohem lepší než injekce, vyšetření probíhalo nosem, vůbec to nebolelo, jen v jedné chvilce se mi zvednul žaludek (no jsem holt citlivka), ale sestřička mě naprosto profesionálně zklidnila, během pár vteřin bylo všechno v pohodě a vyšetření pokračovalo dál. Strašně moc panu doktorovi i sestřičce děkuju za jejich milý a profesionální přístup a za to, že mě zbavili mého panického strachu z gastroskopie. Díky a přeju hodně tak spokojených pacientů, jako jsem byla dneska já. M. Šašková.

Mám problémy s překyseleným žaludkem. Pan doktor byl velmi ochotný a pro jistitu mě poslal na všechny potřebná vyšetření, které vyloučily jiné zdravotní problémy. Došli jsme k tomu, že moje problémy se žaludkem jsou důsledek dědičnosti a zvýšeného stresu, který poslední dobou prožívám. To zjištění mě motivovalo k (alespoň) částečné změně životního stylu díky které se moje trávicí problémy následně zlepšily. Díky!

Pána doktora odporúčam všetkými desiatimi. Je veľmi milý, ľudský a empatický. Všetko potrebné vysvetlí, v priebehu vyšetrenia vám popíše, čo robí a ako to vyzerá vo vašom tráviacom trakte, okrem toho veľmi oceňujem, že počúva, čo mu hovoríte a odpovedá na otázky, ktoré kladiete. Vyšetrenie u neho nebolí a nie je stresujúcim zážitkom. :) Absolvovala som u neho svoju 4. gastroskopiu v živote (predošlé gastroskopie som mala u 3 rôznych lekárov na 3 rôznych pracoviskách) a musím konštatovať, že je veľký rozdiel v tom, kto a ako gastroskopiu prevedie. Veľkým plus je možnosť priplatiť si za ultratenkú sondu so zavedením prístroja cez nos.