Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
68 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Byl jsem u pana doktora na gastroskopii bez sedace a všechno bylo naprosto v pohodě. Ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale pan doktor je očividně profík a zbytek zákroku jsem ani necítil a po 5 minutách bylo po všem.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Pan doktor je sice velmi jemný při vyšetření, prostředí čisté, sestra milá, ale celkový dojem otřesný. Trpím dlouhodobě těžkými obtížemi, přestala jsem téměř jíst neustálé zvracení a průjmy, záněty atd. Pan doktor mi po vyšetření řekl že mi nic není A ať prý jdu na psychiatrii. Odešla jsem plačící a našla jiného lékaře, který hned diagnostikoval těžkou intoleranci na laktozu ( kterou pan Horný také vyšetřoval a nic nenašel) a zároveň mne poslal na vyšetření slinivky která způsobuje nejspíše většinu mých problémů, nasazená léčba okamžitě zabrala.překvapuje mně že jako specialistu pana doktora Horného nenapadlo že původ problémů může být i jinde než ve střevech či žaludku. Jinými slovy kdybych se řídila jeho radami, umřela bych hlady nacpaná antidepresivy. Naprosto neprofesionální přístup.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. kolonoskopie

Také jsem u p. doktora Horného absolvoval kolonoskopické vyšetření, na které jsem čekal cca 3 měsíce, takže jsem předpokládal, že po p. doktorovi je poptávka. Návštěva předčila má očekávání, p. doktor i sestřička byli milí a empatičtí. Jen mě malinko překvapilo, že jsem na začátku vyšetření nedostal dle předchozích tištěných instrukcí kanylu. I tak vyšetření probíhalo celkem bez problémů, nicméně zhruba v polovině jsem si radši připlatil za rajský plyn (500,- Kč), pak již vše v pohodě – resp. řekl bych, že gastroskopie je daleko náročnější.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. kolonoskopie

Byla jsem ny kolonoskopickém vyšetření u pana doktora Horného a nemůžu si stěžovat. Doktor i sestřička velice příjemní, všechno se mnou probrali a po celou dobu vyšetření si se mnou povídali a přesně mi popisovali, co se zrovna děje. Na požádání jsem dostala inhalační analgosedaci - rajský plyn, který mě oblbnul, ale stále jsem byla při vědomí. Vyšetření bylo jen lehce nepříjemné, ale ne bolestivé a přístup personálu mi ho velice zpříjemnil. Mohu jen doporučit.


U
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora na kolonoskopii na doporučení.Připlatila jsem si za brzký termín a za Entonox/rajský plyn/.Pan doktor i sestřička jsou velice příjemní,povídají si s váma a průběh vyšetření popisují.Vyšetření bylo rychlé a bezbolestné,vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

Katastrofa. Doktor je arogantní a celou svoji profesi bere pouze jako kšeft jak si přijít rychle k penězům. Zájem o pacienty nečekejte. Hned při první konzultaci Vám podsouvá probiotika a podobná léčiva které má "shodou okolností" přímo v ordinaci a může Vás tak rovnou zinkasovat. Zaplatil jsem si nadstandartní služby a ačkoli samotné vyšetření proběhlo bez komplikací, následná léčba už probíhala ve stylu naprostého nezájmu. Nakonec sem byl nucen ukončit docházení, neboť doktor nejevil o mé zdravotní problémy nejmenší zájem a pouze "na slepo" obměňoval kombinace léků, které nezabíraly. Pokud Vám mohu poradit, neztrácejte s tímto doktorem Váš čas. Jenom se vám během jeho "péče" Váš stav zhorší.


P
Ověřeny pacient

Dovolte mi uvést zpětnou vazbu. Dnes jsem byl u pana Doktora Horného na gastroskopii, připlatil jsem si za včasný termín, načež jsem rád, že nemusím na vyšetření čekat měsíc narozdíl od lokality mého bydliště. Tuto možnost hodnotím velmi pozitivně, termín byl 5 dnů po objednání, což bylo naprosto klíčové pro mě. Z vyšetření mám velmi dobrý dojem. Samotná gastroskopie proběhla v pořádku, vnímání nepříjemných pocitů minimální. Ačkoliv jsem laik, velmi dobře na mě působila moderně vybavená ordinace a přístrojové vybavení, mám také nahranou gastroskopii na DVD. Co velice ocenuji je fakt, že evidentně pana Doktora jeho činnost baví, investuje do moderního zázemí. Jsem rád že jsem v jeho péči do budoucna. Petr B.


Ověřeny pacient

Absolutní katastrofa. Pan doktor mě velmi zběžně vyslechl a rovnou mi začal nabízet léky které měl již připravené v ordinaci - evidentní reklamní prodej. Pak mě poslal ve stejné budově na nábor testů, po týdnu mé výsledky údajně ještě neměl k dispozici načež laboratoř mi po telefonu řekla že moje výledky již dávno mají a sestřička po mém dalším telefonátu výsledky zázračně "našla". Další termín konzultace se pro mě již nenašel a od té doby jsem se týden nedovolal. Pak jsem si zjednal další konzultaci a byl jsem poslán na další náběr do laboratoře, který byl po dalším týdnu opět negativní avšak moje potíže - na které mi pan doktor doporučil pouze Smectu - stále setrvávaly. Dále mi pan doktor řekl prostřednictvím sestřičky vzkázal že mě již léčit nebude protože "nedodržuji jeho léčebný postup". Nic takového jsem v životě nezažil a doufám že už nezažiju. Vyšetření mě stále dva tisíce korun a měsíc mého života.


M
Ověřeny pacient

Dnes jsem byl velmi mile překvapen profesionálním přístupem pana doktora a jeho týmu. Jednoznačně sebejistý přístup, což pacienta naprosto zklidní, jelikož cítí, že je ve správných rukách profesionála. Sestřička ví jakou práci dělá a komu asistuje. Jsem opravdu spokojen a sděluji, že s tak pozitivním přístupem se běžně vůbec nesetkávám a proto velice fandím a obdivuji.
Michal


Ověřeny pacient

Dneska jsem byla u pana doktora na gastroskopii, strašně jsem se bála po předchozích špatných zkušenostech, ale můžu Vám všem, co se bojíte jako já, vyšetření v této ordinaci jedině DOPORUČIT. Pan doktor i sestřička jsou hrozně milí, hodní, chápali, že se bojím, uklidnili mě, sestřička mě celou dobu držela za ruku, povídala mi, pan doktor na mě taky mluvil, což (aspoň v mém případě) strašně moc uklidňuje, celé vyšetření trvalo cca 4 minuty (ne že bych zkoumala čas, ale nechala jsem si vyšetření nahrát na DVD :-)). Dostala jsem dýchat rajský plyn, je to mnohem lepší než injekce, vyšetření probíhalo nosem, vůbec to nebolelo, jen v jedné chvilce se mi zvednul žaludek (no jsem holt citlivka), ale sestřička mě naprosto profesionálně zklidnila, během pár vteřin bylo všechno v pohodě a vyšetření pokračovalo dál. Strašně moc panu doktorovi i sestřičce děkuju za jejich milý a profesionální přístup a za to, že mě zbavili mého panického strachu z gastroskopie. Díky a přeju hodně tak spokojených pacientů, jako jsem byla dneska já. M. Šašková.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti