Praktický lékař pro dospělé
Uhlířská 1, Liberec

je opravdu lidský, snaží se pomoc. Jsem jeho pacientka léta a nemám žádné výhrady ani k jeho sestřičce Lucce. Někdy je opravdu těžké vyhovět lidem všem

Sestra (dcera) je nepříjemná, arogantní a neochotná, nejspíš po tatínkovi.

C

Často nepříjemný a arogantní, sestra (dcera) neuvěřitelně náladová a více než často protivná!

C

Nepříjemný, arogantní, často neochotný a naprosto příšerně náladová sestra (dcera)!!

Pan doktor patří mezi ty, kterým se nebojím se vším svěřit. Dokáže profesně pomoci. Vážím si jeho pomoci. Nemám ani nijaké výhrady k jeho sestřičce, proto mě některá uvedená hodnocení dost překvalila.

Dobrý výkon lékaře snižuje, otřesný výkon sestry, bohužel jeho vlastní dcery.

Kvality lékaře velmi snižuje výkonem sestra, bohužel jeho vlastní dcera, která zřejmě nezná základy slušné komunikace s pacientem. K pacientům je velmi nezdvořilá, hrubá až neurvalá.

Obětavý,snaží se pomoci i starším pacientům. Posílá k odborníkům, kteří odhalí i závažné choroby.

bezva

K panu doktorovi chodím léta a jsem s ním velice moc spokojena.Je pečlivý,dokáže naslouchat i osobním problémům.Je bezva.
Delišová