Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: GEMINI oční centrum, a.s. Jiný

Profesionální a zároveň empatický přístup pana primáře Kaňovského při operaci šedého zákalu si velice vážím a touto cestou mu děkuji. I přístup a odbornost lékařek při vyšetřován očí byly na vynikající úrovni.

Dobrý den!!! CHtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Kaňovskému za bezvadnou operaci pokročilého šedého zákalu ,beru to za zázrak,ještě jednou děkuji a přeji Vám pevné zdravíčko,ať se daří,Jan Michalec.

Děkuji panu primáři MUDr Robertu Kaňovskému,PhD, paní MUDr Bazalové a všem ostatním odborníkům z ústavu Gemini za skvěle odvedenou práci při operaci pokročilého šedého zákalu mých obou očí. Cením si vysoké profesionality a velmi vstřícného a milého chování všeho personálu, kterým jsem byla při operaci obklopena.

MUDr Drahomíra Rezová

21.10.2010 Jsem podstoupil na oční klinice Gemini zákrok který mi zachránil odchlipující se sítnici pravého oka. Tento zákrok Laserem mi provedl pan profesor R Kańovský a p. doktorka Bazalová.Jsem velice spokojen,po všech stránkách, jak s přijetím na klinice,tak i v ordinaci s jednáním při vyšetřeních a zvláště se zákrokem. Díky těmto vynikajícím lidem za jejich práci,a přeji jim osobně,tímto mnoho dalších úspěšných zákroků a Boží požehnání.

Jaroslav Drábek Šlapanice.

Děkuji panu primáři Kaňovskému a celému personálu oční kliniky Gemini za péči, kterou mi věnovali při záchraně zraku.Kromě vysoké odborné péče musím vyzvednout úžasné milé a vstřícné chování všech zaměstnanců oční kliniky.
Hana Petzová

Moc děkuji za odborný přístup pana primáře MUDr. Kaňovského a celého jeho personálu. Díky jeho profesionalitě a zkušeností mi zachránil zrak. Ještě jednou moc děkuji.

Chtěla bych touto cestou poděkovat primáři MUDr. Robertu Kaňovskému Ph.D.,včetně personálu oční kliniky Gemini Brno za profesionální a lidský přístup k mé osobě. Operace sítnice, šedého zákalu a odstranění sklivce byla provedena na vysoké úrovni. Velmi pozitivně hodnotím také pooperační péči, která mi byla ze strany pana primáře a kolektivu poskytnuta.
Vřele doporučuji všem ostatním.

Doktora Roberta Kaňovského velmi dobře znám a maximálně ho obdivuji.
Neznám citlivějšího a laskavějšího doktora, který má velice lidský přístup a úctu k pacientum, jako by to byli jeho vlastní rodiče a známí.
U něho vždycky vím, že udělá maximum aby pomohl, a pokud by se náhodou né úplně zadařilo, tak všude jinde to mohlo být mnohem horší.
Vřele doporučuji všem a přeji mu jen to nejlepší. Buďme rádi, že ho máme.

Rád bych panu primáři MUDr. Robertu Kaňovskému Ph.D., poděkoval za pooperační péči, psychickou podporu, laskavý přístup k pacientům a ocenil jeho vysokou profesní odbornost. Podobně vstřícně a s pochopením se k nám pacientům chovají i ostatní zaměstnanci oční kliniky Gemini.

profesionalita, rozhodnost a vysoká efektivnost zvolené metody léčení