Bukovanského 4, Ostrava
Odborný lékař ortopedie FC Baník a.s.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Nejbližší volný termín k objednání je přibližně za jeden měsíc Narozen 1968, promoce na LF Univerzity Palackého v Olomouci v roce 1993. Od roku ...

• poškození vazů
  • artróza
  • podvrtnutí kloubu

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Artroskopie kolena

Rekonstrukce kolena

Stabilizace kosti

Ultrazvuk

Umístění: ASK TORE s.r.o. Běžný termín

Nechci zde kritizovat a hodnotit kvalitu ortopéda. Chtěl bych zde hlavně uvést, že způsob jakým se objednávají pacienti, naprosto postrádá logiku a musí urážet pacienty samotné, neboť v tomto ohledu není na ně brán vůbec ohled.
Byl jsem objednán na 8:00 (začátek ordinační doby). Po příchodu do čekárny jsem se zhrozil, protože v čekárně bylo již deset lidí přede mnou, kteří byli objednáni na obdobnou dobu jako jsem byl já. Po půlhodině čekání, kdy byl teprve jeden pacient vyšetřen, jsem si spočítal, že než dojdu na řadu, bude to věčnost (během této doby samozřejmě lidí v čekárně stále přibývalo a přibývalo). Jsem realista, vím, že nemohu očekávat okamžité vyšetření v daný čas, ale toto bylo už na mě přece jenom extrém. Když si takové paní kadeřnice ( bez jakékoliv urážky :-) ) dokáži zorganizovat harmonogram objednaných zákazníků tak, že zákazníci čekají max. půlhodiny, myslím si, že tato ordinace by toho měla být zrovna tak schopna...a bohužel není.
Nechat vědomě lidi čekat dvě a více hodin je drzost
Když jsem se bavil s ostatními pacienty v čekárně, zjistil jsem od nich, že je to na denním pořádku...smutné
Za mě raději vyhledat jiného ortopéda, za ty nervy to nestojí :-)

Umístění: ASK TORE s.r.o. Hallux valgus

Dobrý den , před šesti lety, při potížích s vbočeným palcem, mě moje kamarádka lékařka doporučila návštěvu k Dr. Boglevskemu a udělala jsem velice dobře, že jsem ji poslechla. Po vyšetření mi Dr. Boglevský doporučil operaci palce. Ta proběhla bez problémů. Mohu neomezeně chodit , jizva není skoro vidět a palec drží v ose. Takže moje zkušenost je výborná . Sestra v ordinaci je skvělá, čekání mně nevadilo a nevadí mi kdykoli potřebuji tuhle kliniku. Když chci opravdu kvalitního ortopeda , počkám za každou cenu. Panu doktorovi chci zpětně velmi poděkovat . V současné době chodím znovu k němu s patní ostruhou a jestli někdo tvrdí, že za RV 5 aplikaci s kryoterapií je 1.600kc hodně , tak vůbec neví , jaké jsou ceny jinde. Za mně jen spokojenost a velké díky za vše. S přáním mnoho spokojených klientů , Zeťáková Denisa.

Umístění: ASK TORE s.r.o. Bolave koleno

Vynikajici lekar, super vysetreni. Nic nebylo zanedbano. Po operaci skvely pristup sester. Muzu velice dopurucit.

Umístění: ASK TORE s.r.o. operace ramenního kloubu

Před časem se mi při sportu přihodil úraz ramene. Vyhledal jsem tedy na doporučení přátel pomoc kliniky ASKTORE a podstoupil operaci ramene, která byla úspěšná. Co jsem ale nečekal byl neuvěřitelně citlivý a lidský přístup personálu pod vedením MUDr. Boglevského a sestry Hany Filipové, kteří se ke mně choval s respektem a pochopením. Protože jsem pracoval dlouhá léta v Horské Službě, velmi si cením lidí, kteří berou pomoc druhým lidem nejen jako řemeslo či práci, ale jako poslání, a nemyslel jsem si, že se s takovým přístupem ještě někde setkám. Zvláště pak v dnešní době, kdy mi přijde, že obyčejné lidské slušnosti spíše ubývá. Tím spíše ve mně tento přístup lidsky velmi zarezonoval a moc si ho vážím, protože vím, jak těžkou a náročnou práci mají. Díky jejich péči jsem na tom teď zdravotně o dost lépe a můžu tuto kliniku vřele doporučit každému, kdo by měl v budoucnu, nedej Bože, nějaký zdravotní problém. Opravdu zde najdete lidi, které stojí za to potkat, kteří nepostrádají lidskost a pro které není problém udělat pro vás krok navíc. Ještě jednou velký dík všem, kteří mi poskytli tu nejlepší možnou péči. Děkuje bývalý pracovník Horské Služby oblasti Beskydy, Stanislav Svačinka.

Umístění: ASK TORE s.r.o.

Jsem týden po operaci ramene. Pan doktor Boglevský je vynikající odborník,s lidským přístupem k pacientům, Celý personál na klinice úžasný, pan doktor starostlivý, cítila jsem se jako v domácím prostředí a strach byl na ústupu.Má velice hodnou sestřičku, která vás vždy mile přivítá, s úsměvem na tváři. Jsem velice spokojená a všem doporučuji.Takový přístup se v dnešní době už jen tak nevidí. Moc za všechno děkuji a ať se daří! Holánová

Jitka Nálepová(září 2016).
Podstoupila jsem operační zákrok u p.doktora Boglevského,všechno proběhlo v pohodě,pan doktor je příjemný a všechno vysvětlí,byla jsem velmi spokojená..mohu jen doporučit!!!
Velký dík sestřičce Aničce. DĚKUJI. Jitka Nálepová

Také se podělím o zkušenost. V červnu 2015 jsem měl urvaný zkřížený vaz. Na doporučení mých známých jsem se tedy rozhodl jít k panu Boglevskému. Po návštěvě lékaře jsem měl do měsíce objednanou operaci. Operace stála peníze ale jsem zodpovědný a pojištěný takže to zde řešit nebudu, osobně zastávám názor že pro zdraví je potřeba udělat co se dá a za kvalitu se platí. Nyní jsem rok po úraze, koleno po zátěží trochu bolí ale co se dá dělat, jako nové nebude už nikdy. Ale hraji fotbal, florbal a tenis takže se asi není co divit. Veškeré informace které mi pan lékař podal jsem dodržel a musím říct že jsem zatím spokojený. Je třeba rehabilitovat, posilovat a je to v pohodě. To že si v ordinaci počkáte není sice příjemné ale když tam přijde 50 lidí denně tak se asi není čemu divit. Závěrem bych pana rozhodně doporučil, i v časovém presu se mnou jednal vstřícně a vždy mi vyhověl. Daniel Kusý

O kvalitě lékaře nebudu spekulovat zda je či není odborník. Absolvoval jsem dvě konzultace kdy jsem si v průměru na každou počkal zhruba 2.5hodiny.To že se u něj vybírá jednorázový poplatek 300kč jsem přikládal jeho kvalitám které musím na základě mé operace která proběhla u jiného specialisty zpochybnit ! Při první návštěvě jsme se téměř dohodli na termínu operace při druhé ze mne chtěl vytáhnout těměř 12tisíc za neověřené metody léčení. Rázové vlny má předražené a o injekcích která každá mněla stat 2800kč(4krát) nemluvě.Abych nezapomněl dovětek pokud injekce nezaberou budeme to operovat-slova lékaře!! Pokud to tedy shrnu lékař velmí přetížen,čekárna přeplněna ani klimu v ní nepustili v nesnesitelných vedrech o nevhodných židlích nemluvě,spousta předbíhajících pacientů takto si návštěvu soukromého lékaře nepředctavuji !!

Po úraze kolene jsem potřeboval dobrého ortopéda.Byl mi doporučen Mudr.Boglevský (-jestliže dělal lékaře fotbalistů Baníku Ostrava,tak asi něco umí).Má delší čekací dobu na vyšetření,ale jinak jsem byl spokojen.Jsem týden po operaci menisku,koleno se hojí bez komplikací a jestli mohu hodnotit,tak p.doktor odvedl vemi kvalitní práci (minimální invaze).Pokud tedy někdo potřebuje kvalitního ortopeda (a ne nějakého naondulovaného ukecaného doktora Cvacha),mohu jenom doporučit.A taky děkuji všem sestřičkám za nevšení péči a laskavost.Dubový Milan

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jsem měsíc na nemocenské s kolenem, měla jsem chvíli berle, pak bez berli na zátěž a pan ortoped mi doporučuje operaci, tak bych chtěla znát vás názor? Zda-li je to opravdu nutné? DG: ruptura Lca gen I. dx; s835 podvrtnuti a natažení zkříženého vazů kolena.... Koleno mám prý volnější nez to druhé, podlamuje se mi, nestabilita a sem tam bolí. Musím na operaci a co to obnáší a je operace složitá a nějaké komplikace mohou být? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, záleží na věku, aktivitách pacienta- každopádně trend léčby je pokud možno nahrazovat!
    Hezký den! RB.

MUDr. René Boglevský

• poškození vazů
  • artróza
  • podvrtnutí kloubu

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)