Ord. praktického lékaře stomatologa
J. E. Purkyně 270/5, Most

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Jsem paní zubařce hluboce zavázán za profesionální přístup. Komplikovaný zákrok se zubem zvládla s přehledem.
Nedokážu si představit stejný zákrok podstoupit jinde, než zde, v této ordinaci.
Mockrát bych chtěl ještě jednou i touto cestou poděkovat paní dokrorce i sestřičce za ochotu.

K paní doktorce už chodím déle jak šest let a nemám jediný problém vždy mi se vším pomůže. Pokud jsem musel jít trhat zub tak se ho snažila nejdříve zachránit i když nejsem zrovna nejlepší pacient tak už se jí to i povedlo. Takže paní doktorku obdivuji a je i se sestřičkou moc super dvojce.

U paní doktorky jsem byla na extrakci osmiček - moudráků ;-) Musím říct, že přístup byl perfektní, nejdřív mi bylo vysvětleno, co vše mně čeká. Měla jsem velkou obavu, protože jsem šla poprvé trhat zuby :-) Paní doktorka i sestra jsou v pohodě. Nebolela mně ani injekce a ani následné trhání zubu. Za sebe můžu s klidem říct, že bych si od paní doktorky nechala vytrhat klidně všechny zuby :-D

Byla jsem u paní doktorky poprvé a dneska už vím, že určitě i naposled. Mám za sebou zážitek opravdu na celý život, na sálku mě čekala resekce kořenů, nevím co mi paní doktorka opíchla, ale zub, který měl jít ven to určitě nebyl. Na křesle jsem se rozklepala mučivou bolestí, oči pěvně sevřené, takže se určitě nedalo přehlédnout, že trpím bolestí..paní doktorka nereagovala ani slůvkem a vesele pokračovala dál ve svém sadistickém výkonu. S pacientem vůbec nekomunikuje ani před výkonem a během výkonu už vůbec ne. Nikdy jsem neměla strach ze zubaře, většinu výkonů zvládám bez injekce, takže nejsem žádná cíťa, ale tohle byl hororový zážitek plný utrpení. Stehy už nechám vyndat mého stomatologa, na kterého nedám dopustit Mudr.Kahánek a Mudr. Kahánková Lenka, kteří mají profesionální přístup, komunikují s pacientem a nemučí ho v bolestech. Mudr.Tietzová už nikdy!!!

Prišel jsem k paní doktorce bez objednání po víkendu stráveném ve velkým bolestech a s nateklou celou půlkou obličeje. Sestřička mě přijala ihned, po tom co mne viděla, jak vypadám, ato přednostně, i přestože již byli ve skluzu s objednanými pacienty. Její zákrok nebudu detailně popisovat, ale zachránila mě a a obličej mi do druhého dne splaskl :D navíc nemusel jsem nic platit, nic ode mne nechtěli.... Ondra

Dnes ráno jsem byl na resekci.Doktorka příjemná i sestřičky ale tento zákrok bych už nikdy nepodstoupil.
Bolest jen při injekci a pak už to neříjemné broušení a čištění kořene zubu ale to už jsem necítil.

Musím říct že jsem velmi nespokojen po včerejším trhání osmičky, kdy jsem se během zákroku rozklepal bolestí a až poté mi byla zvýšena dávka anestetik (do té doby nereagovala přes mé naléhání o umrtvení). Toto trhání se mi jevilo sadistické a už teď vím kam s takovými problémi za žádnou cenu nepůjdu. Navíc tak dlouhé "cancoury" od stehů jsem nikdy ještě neviděl, jsou tak dlouhé že mi píchají do kořene jazyka a do krku.

Chirurgické vyndání zubu u této zubařky je opravdu zážitek na celý život. Sadistický způsob vyndavání, na to že to neskutečně bolí nereagovala. Po vyndání zubu nemohu na tuto stranu vůbec jíst (už to je cca 8měsíců).Nejspíš mi s něčím hnula.

Také chodím k této paní zubařce,pokaždé po návštěvě u ní se dušuju,že se přehlásím jinam,ale vždy její arogantní přístup nějak zkousknu a o sestřičce,která je jak leklá ryba ani nemluvím.Jak již někdo přede mnou psal,jen platím a platím,snad i za vzetí za kliku.Marie

Paní doktorka co by zubařka, ke které jsme chodili na pravidelné prohlídky se školou mi tak zprotivila zubaře, že se nedá moje zkušenost popsat do pár řádků. Její chování je hrozné, řeči typu-neřvi, buď v klidu slyším ještě dnes...