Renata Ondrůšková, zubař Hodonín

MUDr. Renata Ondrůšková

Zubař

Národní třída 90, Hodonín
Praktický zubní lékař

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Také chodím k paní doktorce již několik let, a proto vím, že setřičky se střídají z důvodu odchodu na mateřskou a návratu z mateřské. Problém bude spíš v paní Anděle než v paní doktorce, která je stále stejná, milá, poctivá, citlivá a lidská.
Zoja

K paní doktorce chodíme celá rodina již několik let. Byla vždy příjemná a a milá i se setřičkou. Nyní nevím co se děje. Sestřičky se střídají a paní doktorka je někdy vyloženě protivná. Asi ji to už nebaví, možná má nějaké problémy, ale kdybych znala jiného zubaře, který bere nové pacienty. Neváhala bych.

Vystřídala jsem hodně zubaru..je NEJLEPŠÍ.
Citlivá,hodná......skloubila dvě důležité věci,aby se člověk cítil dobře....vlídnost a odbornost.Přeji hodně zdraví a štěstí :-).

To nejlepší, co Vás může potkat. Bohužel jsem byla nucena najít si zubaře v blízkosti mého nynějšího pobytu, dojíždět přes 200 km by bylo časem obtížné. Odcházelo se mi s těžkým srdcem. Děkuji Vám!

Za ty, kteří by návštěvu stomatologa rozhodně nezařadili mezi své koníčky - u paní doktorky Ondrůškové a její sestřičky se dá na strach skoro zapomenout. Lidský laskavý přístup. K člověku i jeho ústům, bezbolestná by mohlo být doktorčino druhé jméno. Děkuji.

Příjemný přístup k pacientovi, poctivě a ochotně poskytovaná odborná péče. Paní doktorka spolu s asistentkou vytvářejí ideální pár k plné spokojenosti pacienta. Blahopřeji a přeji mnoho úspěchů. Spokojený klient Luboš Hrnek, Hodonín

Nejúžasnější paní zubařka jakou jsem kdy poznala....! Dříve jsem se zubařů šíleně moc bála a nyní už se nemůžu dočkat příští návštěvy :-) Můžu opravdu doporučit všem, tuhle skvělou paní zubařku!

Moc milá a schopná paní doktorka! Se sestrou tvoří skvělý tým. Můžu jen doporučit.

Skvělý lidský přístup, dokonalá a profesionální péče!! Moc spokojená!!Doporučuji!!

G

Asi to nejlepší, čím se může Hodonín chlubit, je mi velice líto, že jsem se přestěhovala tak daleko, že nemůžu dojíždět, každý další zubař bude nutně jen horší...