Klášterní 2/117, Liberec

Umístění: Ordinace lékařská prohlídka

Paní doktorka Kurková, je velmi profesionální lékař s lidským přístupem. S její prací jsem spokojena a jsem ráda, že mohu chodit právě k ní. Sestřička je také skvělá. Mockrát děkuji za přístup.

Mám jen ty nejlepší zkušenosti jak s paní doktorkou, tak s milou sestřičkou. P. Kurková mi věnuje vždy dost času, který je kolikrát potřeba. Je to možná daň, že pak člověk déle čeká, ale rozhodně si raději počkám s pocitem, že mi bude věnovat taktéž svou péči. Ochotný a profi přístup. M.M.

Lepší doktorku jsem ještě neměl. Dokonalý profesionální i lidský přístup. Čtu zde sice o opačných názorech, ale tím, že se věnuje pacientům delší dobu jí jenom ctí. K tomuto hodnocení přispívá velkou měrou i práce sestřičky. Nyní když jsem v důchodu, jsem si prodělal několik vážnějších onemocnění a jenom díky Dr. Kůrkové jsem přežil. Ještě jednou díky. A Š

S paní doktorkou jsem velice spokojená, stejně tak s paní sestřičkou, profesionalita, milé jednání a ochota.

S paní doktorkou mám také špatné zkušenosti. Nenavštěvuji lékaře s každou rýmou a kašlem. Ale když už nějaký problém mám a byly mi doporučeny masaže a cviky, které hradí pojišťovna, tak mi bylo paní doktorkou řečeno, že to je poprvé a naposledy co mi něco takového píše. Dále jsem potřebovala předoperační vyšetření a opět s tím paní doktorka měla problém. Podotýkám, že vše dostane uhrazené pojišťovnou. Paní doktorka je velice neochotná, ale naopak setřička je velice milá a příjemná.

Nejlepší doktorka na světě a v okolí...... Spokojenost.....Všechno je super, se sestřičkou tvořej skvělej tandem. Mohu jen doporučit!!!!!!!

Paní Renatu, doporučuji.... skvělý přístup, starostlivost, okamžité jednání. Je milá, sympatická, vstřícná. Jsem s ní opravdu spokojen, mohu jen vřele doporučit.

Jsem naprosto spokojen!
J.M.

S touto paní doktorkou mám negativní zkušenost. Ne jenom, že jsme přišla do čekárny před osmou hodinou kdy tam byli čtyři pacienti (říkám si, to budu krásně nejdéle v devět hotova), já jsem tam byla do půl DVANÁCTÉ! Milá paní, která seděla vedle mě šla jen a pouze pro prášky a vycházela po hodině, že prý si paní doktorka 70% času strávených u ní v ordinaci pouze něco zapisovala do počítače. Po dobu čekání než přijdu na řadu tam přišli tři její pacienti, kteří si šli vyžádat svou kartu, že přecházejí. Ovšem toto je velmi sporné a objektivně nemůžu říct co tomuto kroku předcházelo. Můj osobní zážitek z našeho setkání (bylo to naše druhé setkání po době co začala zastupovat paní doktorku Těšínovou), byl takový, že jsem se zařekla, že k ní už nepůjdu. A to jsem k ní šla s hloupým kašlem, kterého se nemohu ani po 2měsících zbavit a chtěla jsem poprosit o nějaké jiné řešení než volně dostupné léky z lékárny, které jsem vystřídala dva či tři. Paní doktorka se mi vysmála, že kdybych kašlala 2 měsíce tak už ležím se zápalem plic v nemocnici. Pak mi řekla, že si mám koupit Mucosolvan a na to jsem jí odvětila, že ten jsem dobrala bez jakéhokoliv lepšího účinku. Ona s ledovým klidem oznámila, že mám jít na alergologii, že to vyřeší tam, že to zaručeně bude problém alergologa a že mám špatné léky na alergii. Mimojiné na alergologi mi řekli, že takto rozjetém kašli musí zakročit obvodní lékař. Takto jsme s paní Kurkovou debatovali kolem 20minut a až po tomto dlouhém rozhovoru ji napadlo mě poslechnout zda nemám nějaký nález na plicích!!!! Po poslechu zjistila, že tam zánět opravdu mám a Mucosolvan by problem nevyřešil. Celý rozhovor mi byl velmi nepříjemný. Nejsem nějaký simulant a už po příchodu do práce jsem ji sdělila, že rozhodně nejdu s úmyslem, že potřebuji do práce neschopenku. Tím pádem obviňování, že si vymýšlím a že mi nic není mi bylo dost proti srsti.

Je to samozřejmě jedna zkušenost z milionu a na každého určitě působí jinak, ale toto je můj zážitek.

Paní doktorka Renáta Kurková je svým přístupem příkladem pro ostatní lékaře. Těžko může lajk posuzovat lékaře z odborné stránky, kdo z nás studoval medicínu??? Já její péči a zájem hodnotím na jedničku, ať si každý myslí, co chce. Sestřička je rovněž na vysoké profesionální úrovni, hodnotím rovněž za jedna!!! Jiří L., pacient