Zubní lékař
K. Čapka 1, Děčín

S pani doktorkou jsem velice spokojená .Je moc milá a hodná.Kdyby bylo takových lékařů více.Jsem ráda že tam chodim.

Již jsem jednou napsala a mohu potvrdit jen to nejlepší o Pani doktorce i její sestřičce.Jsem naprosto spokojená s jejich přístupem k pacientům.Kdyby se to tak dalo říci o všech.Děkuji a přeji jim pevé zdraví.

Moje nejlepší zubařka ,co jsem kdy měla . Je moc hodná a vždycky mi pomohla . Moc ji zato děkuji :)

již několik let k pani zubařce chodím a jsem velmi spokojená.Jen kdyby takových zubařek bylo více.A co hlavně stratila jsem strach.Spředešlími zubaři jsem jej měla.Eugelová.

I já přidávám názor na paní doktorku. Také jsem se nastěhovala do Prahy před 7 lety a jediného lékaře kterého jsem nevyměnila, je právě paní zubařka. Velká spokojenost, bez bolesti, příjemný přístup. Opravdu zubař, kterého není třeba se obávat a ta cesta za to opravdu stojí. Velmi kladný názor i na příjemnou sestřičku. Držím palce a přeji samé spokojené pacienty.

Po zkušenostech s více zubaři, je paní Kočková ta nej a doufám, že mi zůstane co nejdéle. I přesto, že jsem se přestěhovala do Prahy, stále dojíždím k zubaři do Děčína, protože se mi to vyplatí jak finančně, tak psychicky :-).
K paní zubařce chodí celá naše rodina a všichni jsou naprosto spokojení.

Nesouhlasim s hodnocenim jinych lidi.S doktorkou jsem nebyla spokojna.Nevi si casove naplanovat pacienty.Pokazde jsem u ni cekala vic jak hodinu i kdyz jsem byla objednana.Kdyz cloveku vypadne korunka tak si myslim ze dobra nebude.To by se u profesionalky nemnelo stat.Nebo jo???Nedoporucuji.

Naprosto jsem pozbyl strachu ze zubaře, který u mě vypěstovali minulí lékaři. Skoro by se dalo říct, že se tam těším. Velmi citlivý přístup, důvěryhodné jednání a praktická část zatím pokaždé bezbolestná, bez nervozity a bez reklamace. Víc takových stomatologů!

Absolutne nejlepsi zubni lekarka!!! Mela jsem velke obavy po navratu ze zahranici, zda u nas najdu lekare, ke kteremu nebudu mit obavy chodit na prohlidky. Co si budeme povidat, zdravotnictvi u nas jeste zdaleka nedosahlo zapadni urovne, me obavy vsak byly naprosto zbytecne. Perfekni a naprosto profesionalni pristup k pacientum, nikdy jsem necela dele nez 15 minut a dokonce neplanovane prohledla i moji rocni dceru, ktera se mnou byla na me posledni prohlidce pouze jako doprovod. Jsem stastna, ze mohu byt, stejne jako muj pritel a jeho rodina, jeji pacientkou. Vsem mohu jen DOPORUCIT!!!! R.B.

Nejlepsi zubarka co jsem kdy mela, vsechno vysvetli predem, nic u ni neboli,absolutne dodrzuje objednanou dobu nemuzu rict jedine proti.za takovymhle zubarem bych jezdila klidne pres pul republiky!