Adresa

Revoluční 531, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
25 názorů

S
Ověřeny pacient

S paní doktorkou máme bohužel velmi čerstvou a bolestnou zkušenost. Naše babička měla velmi silný a průkazný pásový opar po celém těle. Kvůli špatné mobilitě a vyčerpání z onemocnění nebyla schopna se k paní doktorce dopravit. Paní doktorka Chaloupková se na pacientku NEBYLA OCHOTNÁ přijet podívat a předepsala ji pouze tekutý pudr, Novalgin a Loteru. Babička se trápila dva týdny a puchýře měla do masa. Moje maminka puchýře nafotila a přinesla paní doktorce, ta nepřijela ani potom, ale poslala k babičce sestru.
Chci podotknout, že ty první dva týdny byly pro zachycení infekce zásadní. Organismus babičky se vyčerpal, následovala 4 týdenní hospitalizace v nemocnici a pak v rehabilitačním zařízení. Babička bohužel 6 týdenní léčbu neunesla a umřela.
Paní doktorka není ochotná za pacienty jezdit, zejména za staršími pacienty. Možná i proto s ní rozvázalo smlouvu jedno rehabilitační zařízení.

Mgr. Simona Hanna

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Paní doktorka je nejen skvela lekarka,ale predevsim clovek ktery chape se svymi pacienty a to je pro tohle povolani to nejdulezitejsi.


vyborny


nejlepší doktorka u jaké mohu být. Zajímá se o to jak se vám daří a vždy pomůže. Umí pozitivně naladit mohu jenom doporučit


Ověřeny pacient

Nemám co vytknout. Jsem u paní doktorky již několik let a vždy mi se vším pomohla a poradila.


Paní doktorka je velmi milá,je to žena na svém místě.Ale ta čekárna děs a hrůza.Stará nechutná sedačka,malá čekárna kolem které procházejí lidé do poschodí a také ja na Vás vidět z ulice,prostě akvárium.Na paní doktorku se vždy těším,ale děsí mě čekání v té hrůze.


Ověřeny pacient

Je mi 62 let a jsem pacientkou paní doktorky Chaloupkové asi 12 roků. Ze všech praktických lékařů, které jsem kdy navštěvovala, se mi jeví tato paní doktorka jako nejlepší. A to nejen po stránce odborné. Velmi si u ní cením jejího citlivého přístupu k pacientovi. Je velmi příjemná, vstřícná a empatická. Mám k ní prostě důvěru, což je ve vztahu pacient - lékař velmi důležité.


Báječný lékeř


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem spokojená, vždy ochotná, ohleduplná. Snaží se co nejvíce pomoci. Profesionální vyšetření.Neměnila bych. Sestra(ta starší) chladný špatný přístup k pacientům. Souhlasím s již napsaným, že to znechutí celkový dojem návštěvy.Čekárna nic moc.


opravdu super doktorka,z kterou jsem spokojena.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti