Renáta Bolfíková, zubař Děčín

MUDr. Renáta Bolfíková

Uložit

Zubař Více

15 názor

Uložit


Adresa

Zubní lékař
varšavská 7/1863, Děčín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

jeste pred lety v bynove jiz nikdy k tomuto zubari bolestive zakroky arogance neosetreno me dite z jeho strachu pred zubarem hladali jsme jinde a podarilo se

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Velmi dobra pani lekarka. Chodila jsem k ni jako dite na druhem stupni ZS a musim uznat, ze jsme se ji dost bali, s nikym se nemazlila. Kazdopadne mi zuby kvalitne osetrila a ja jsem se zuby nemela dlouho zadne starosti i s minimalni udrzbou.

Paní doktorka je milá a ochotná.K dětem hodná.Vždy vše vysvětlí.Jsem moc ráda, že jsme s celou rodinou v její péči.Díky

Velmí ochotná, vstřícná, příjemné osobní vystupování a jednání. Během dvaceti minut mě zabvila týdenní, nemalé bolesti, od které mi v jiné stomatologické ambulanci nepomohli ani trochu. Mám s ní jen dobré zkušenosti a mohu doporučit.

Také jsem byla na pohotovosti u paní doktorky, ale po vytržení zubu jsem měla do rána velký otok a také se dosatavily horečky, večer až 39 stupňů a omezené otevírání úst. Skončila jsem v Ústí nad Labem na stomatochirurgii, ležela jsem tam 6 dní na kapačkách, prodělala 2 punkce, které nepomohly, pak došlo na řezání. To vše jen ze špatně píchnuté injekce. Už bych k ní na trhání zubu nešla, strach by mi to nedovolil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vstřícné jednání, trpělivá, velmi dobrý stomatolog - doporučuji

D
Ověřený profil

SDkvělí přístup k pacientům a hlavně k malym dětěm.Nemám žádné připomínky

S p.zubařkou jsem spokojená,vřele doporučuji,je hodná,milá a nic u ní nebolí....

T

K pani Bolfíkové chodím už také několik let a i poté co jsem se odstěhovala do Prahy za ní pečlivě dojíždím. Vřele také mohu doporučit dentální hygienu, kterou si u ní můžete zaplatit, nejen že se vám pak nějakou dobu zoubky blýskají ale konečně zjistíte jak má vypadat správná a jemná hygiena zubů a úst. Skvělý profesionální púřístup a milý úsměv to je výhra.

L

Taktéž jsem u paní doktorky skončila po noci plné bolesti na pohotovosti a moc jí vděčím za to, že mi dokázala ulevit od bolesti, kterou jsem si vytrpěla hlavně díky své (teď už bývalé) stomatoložce. Nikdy předtím jsem nepoznala ten pocit bezpečí u stomatologa, protože na paní doktorce bylo vidět, že ví přesně, co dělá a že své práci (narozdíl od jiných stomatologů) opravdu rozumí. Moc závidím všem co mají možnost u ní mít založenou kartu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti