Polní 3 3, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace

Velmi erudovaný pan Doktor, milý, vstřícný. Správnou diagnózou a doporučením následné léčby ukončil mé dlouhodobé chybně léčené problémy předchozím internistou. Velmi oceňuji i objednávací systém, kdy nemocný nemusí čekat hodiny v čekárně. Rozhodně doporučuji !

Umístění: Ordinace

Velmi milý a usměvavý pan doktor s příjemným vystupováním a smyslem pro humor. Zkušený diagnostik s velkým přehledem o medikaci. Navštěvuji pan doktora několik let, a za tuto dobu jsem měl méně či více akutní potíže, které zcela perfektně diagnostikoval. Podrobně vysvětlil, o co se jedná a jaká bude následná léčba. Nejlepší praktický lékař, se kterým jsem měl možnost se setkat.

Umístění: Ordinace

z důvodu stěhování je můj třetí a nejlepší lékař, kterého jsem navštěvoval. Vždy 100% diagnóza problému a napsání léků. Velmi ochotný vždy s dobrou náladou a bezvadným smyslem pro humor.

Horrible doctor .. arrogant and unpolite. I was there three time in 6 months for simply flu that can be resolve with 5 m of works he started to be paranoic and tell me that i go there only for one day of free work

Byl jsem na pohotovosti u tohoto "doktora". Byl jsem nechtěně přiotráven prášky. Na pohotovost mě musela doprovodit přítelkyně. A tento pán mě nejen odmítl vyšetřit, ale byl velmi arogantní a neuvěřitelně nepříjemný. Sotva jsem se udržel na nohou. Vyčítavě se mě ptal proč nejdu ke svému praktickému lékaři (v 1 hodinu ráno). Sdělil jsem mu že můj praktický lékař je 110 km odsud. Na to mi řekl že ho to nezajímá. Arogance a neochota. Tento pán by měl okamžitě vrátit diplom a vrátit se k lopatě kam patří.

S tímto lékařem jsem se setkala před dvěma lety na pohotovosti v Brně a doufám, že naposled. Byl arogantní a nepříjemný, jak tu zmiňují i jiní a dával mi náležitě najevo, jak je strašně nadšený z mé noční návštěvy. Bylo mi ale vážně zle (člověk taky většinou nechodí v noci na pohotovost s třískou v prstu), omdlévala jsem a téměř nemohla stát na nohách. I přesto mě ale pan doktor po zběžném vyšetření poslal domů, s tím, že je to střevní chřipka. Po cestě z ordinace dolů jsem několikrát omdlela (a rozbila si tím brýle). Táta mě odvezl domů, ale nakonec volal sanitku a skončila jsem v Bohunicích na kapačkách.. s tlakem 90/50 kvůli dehydrataci (i když to opravdu byla jen hloupá gastroenteritida). I to byl důvod mé stížnosti na ČLK, pan doktor mi nakonec poslal písemnou omluvu, ve které se nepřímo odkazoval na svou vyčerpanost, ale soudě podle ostatních komantářů si myslím, že je problém jinde. Já jako veterinářka taky sloužím noční a vím jak je to příjemné, když je člověk utahaný jak pes a musí jet v noci ke koni s kolikou nebo rodící feně. Z druhé strany.. každý máme na výběr. Možná by panu doktorovi bylo třeba jako prodejci léků líp, to by možná i někdo ocenil jeho "humor".

Velmi kvalitní lékař se širokým spektrem znalostí. Velmi dobře diagnostikuje. Práce ho hodně baví a je to na něm vidět. Je hodně přímý a má svérázný humor, který mi ale vyhovuje. Dá se s ním bavit o všem i o alternativní medicíně a je přístupný ke všem kompromisům. Pokud si k němu najdete komunikační cestu, stane se vaším nejlepším lékařem.

Nejhorší doktor,jakého jsem kdy poznala.Arogantní chování, hrubé zacházení, posměšky a nakonec z člověka udělá psychopata.Prosím,nenechte si tohle chování líbit.Já si na něj budu stěžovat u lékařské komory a každý,kdo má s ním také velice špatné zkušenosti by tak měl učinit,aby už psychicky neubližoval dalším lidem...

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti. Vlastní vyšetření provedl poctivě a léky předepsal podle následných účinků velmi dobře, byť spíše dražší. Nicméně cestou domů jsem obrečela jeho chování - nemístné komentáře a invektivy, přístup jako k obtěžujícímu blbečkovi. Když je vám špatně, máte bolesti a teplotu, moc to člověku nepřidá. Škoda, jeho chování a postoj k pacientovi zbytečně ubírají na profesionalitě jeho jinak vcelku dobré práce.

Lékařka, ke které jsem přešla, nechápe, proč mi byly nasazeny tímto lékařem léky, když výsledky krevních testů v dokumentaci jsou v pořádku. Také se diví, proč mě tedy neposlal k odborníkovi, když stanovil takovou diagnózu. Navíc mi přijde nevhodné si vybíjet na pacientovi, když nemocnice vyžaduje předoperační vyšetření od praktického lékaře.