Radoslav Urban, zubař Litvínov

MUDr. Radoslav Urban

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o.

K tomuto doktorovi jsem chodila, protože zde byla registrovaná celá rodina. Bohužel jediné co jsem si odsud odnesla je panický strach ze zubaře a zanedbaná péče o můj chrup. V dospělosti jsem vyhledala jiného zubaře a sama jsem na sebe byla naštvaná, že jsem tak neučinila již dávno. Můj strach opadl a zjistila jsem, že i návštěva zubaře může proběhnout v klidu a bez nervování. Bohužel jak sám zubař, tak sestra nikdy nikoho v čekárně nepřivítali alespoň úsměvem. Za mě a mou rodinu již nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Chodila jsem k tomuto zubaři povinně se školou, ještě v hluboké totalitě, cca do r.1975. (Á propós - jeho tehdejší manželku jsme měli na zeměpis, abych mírně upřesnila indicie a nevypadala jako někdo, kdo sem jen náhodně vešel a z nudy škodí neznámému, laskavému člověku.)
Mé vzpomínky na jeho práci bohužel vůbec nejsou dobré, jen a pouze on byl příčinou mé celoživotní paniky ze zubařů. Pamatuju si, že mi, jako hodně mladé holce, vytrhnul pětku nebo dokonce čtyřku nahoře. Aniž by mi co vysvětlil, prostě z titulu své funkce mě mrzutě přehlédl jako -s prominutím- lejno u cesty, sestře sdělil "EX!" a šel na to. Bála jsem se ho tak, že jsem se neodvážila protestovat, nebo dokonce požádat, aby zkusil jinou variantu, aby se pokusil mi ten zub zachránit. Vlastně jsme tehdy, v té době, ani nezkoušeli s lékařem polemizovat. (Výraz EX mě pak strašil ve snech, stejně jako on sám.) Poslední cca 3 roky ho obzvlášť proklínám, protože jsem postupně přišla o zuby a stále řeším nesedící náhrady. Ano, vinu dávám i jemu. Zejména. Musel vědět, jaké trauma nám, ještě dětem, dává s sebou do života, a bylo mu to naprosto jedno.
Nebyla jsem sama, vím např. o spolužačce, dceři ředitele školy, která byla zděšena před každou návštěvou jeho ordinace ještě víc než já.
Na jeho jméno jsem na netu narazila náhodou a byla jsem překvapena, že je ještě činný, měla jsem zato, že je dávno v důchodu. Vlastně asi je, u zubařů to nevadí...
Teď tu čtu o jeho profesionalitě, a o příjemném vystupování.
Možná se stal někým jiným, on to byl ostatně po revoluci celkem častý jev, že si pacienti začali vybírat lékaře i podle toho, jak se umějí chovat, takže chtěl-li někdo uspět, musel na aroganci zapomenout.
Pro mě pozdě, bohužel.
Ráda bych nakonec napsala něco aspoň trochu pozitivního, jako že mu odpouštím a zapomenu, ale -jak říká klasik- nejsem ani Ježíš Kristus, ani nemám Alzhaimera, takže ne, ani jedno z toho.
Proklínám svého prvního zubaře.
A je mi to líto.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Příjemné, profesionální a vstřícné chování a přístup.Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Příjemné, profesionální a vstřícné chování a přístup. Ochotný naslouchat a přizpůsobit léčbu požadavkům. To samé hodnocení patří iasistentce pana doktora. Vřele doporučuji.M

K p. doktorovi chodím i se svým synem už několik let a jsem spokojená. Má lidské chování a vždy mi vyjde vstříc. Jen mi občas vadí jeho známí, kteří chodí do ordinace zezadu a jdou hned na řadu. Tím se pak prodlouží má čekací doba v čekárně, přestože jsem objednána.


D
Ověřeny pacient

Vynikající a ochotný odborník,ale v čekárně budete sedět i při objednání 2hodiny,Jinak ho velice doporučuji.


I

Vynikající a ochotný odborník. V jeho péči jsem dva roky od doby, kdy jsem ochrnul na všechny končetiny a ležel v NNP, kam za mnou přišel až na pokoj, aby mi ošetřil chrup.
V současné době za ním dojíždím přes 100 km a stojí mi to zato!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti