Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o.

K tomuto doktorovi jsem chodila, protože zde byla registrovaná celá rodina. Bohužel jediné co jsem si odsud odnesla je panický strach ze zubaře a zanedbaná péče o můj chrup. V dospělosti jsem vyhledala jiného zubaře a sama jsem na sebe byla naštvaná, že jsem tak neučinila již dávno. Můj strach opadl a zjistila jsem, že i návštěva zubaře může proběhnout v klidu a bez nervování. Bohužel jak sám zubař, tak sestra nikdy nikoho v čekárně nepřivítali alespoň úsměvem. Za mě a mou rodinu již nikdy.

Chodila jsem k tomuto zubaři povinně se školou, ještě v hluboké totalitě, cca do r.1975. (Á propós - jeho tehdejší manželku jsme měli na zeměpis, abych mírně upřesnila indicie a nevypadala jako někdo, kdo sem jen náhodně vešel a z nudy škodí neznámému, laskavému člověku.)
Mé vzpomínky na jeho práci bohužel vůbec nejsou dobré, jen a pouze on byl příčinou mé celoživotní paniky ze zubařů. Pamatuju si, že mi, jako hodně mladé holce, vytrhnul pětku nebo dokonce čtyřku nahoře. Aniž by mi co vysvětlil, prostě z titulu své funkce mě mrzutě přehlédl jako -s prominutím- lejno u cesty, sestře sdělil "EX!" a šel na to. Bála jsem se ho tak, že jsem se neodvážila protestovat, nebo dokonce požádat, aby zkusil jinou variantu, aby se pokusil mi ten zub zachránit. Vlastně jsme tehdy, v té době, ani nezkoušeli s lékařem polemizovat. (Výraz EX mě pak strašil ve snech, stejně jako on sám.) Poslední cca 3 roky ho obzvlášť proklínám, protože jsem postupně přišla o zuby a stále řeším nesedící náhrady. Ano, vinu dávám i jemu. Zejména. Musel vědět, jaké trauma nám, ještě dětem, dává s sebou do života, a bylo mu to naprosto jedno.
Nebyla jsem sama, vím např. o spolužačce, dceři ředitele školy, která byla zděšena před každou návštěvou jeho ordinace ještě víc než já.
Na jeho jméno jsem na netu narazila náhodou a byla jsem překvapena, že je ještě činný, měla jsem zato, že je dávno v důchodu. Vlastně asi je, u zubařů to nevadí...
Teď tu čtu o jeho profesionalitě, a o příjemném vystupování.
Možná se stal někým jiným, on to byl ostatně po revoluci celkem častý jev, že si pacienti začali vybírat lékaře i podle toho, jak se umějí chovat, takže chtěl-li někdo uspět, musel na aroganci zapomenout.
Pro mě pozdě, bohužel.
Ráda bych nakonec napsala něco aspoň trochu pozitivního, jako že mu odpouštím a zapomenu, ale -jak říká klasik- nejsem ani Ježíš Kristus, ani nemám Alzhaimera, takže ne, ani jedno z toho.
Proklínám svého prvního zubaře.
A je mi to líto.

Příjemné, profesionální a vstřícné chování a přístup.Doporučuji.

Příjemné, profesionální a vstřícné chování a přístup. Ochotný naslouchat a přizpůsobit léčbu požadavkům. To samé hodnocení patří iasistentce pana doktora. Vřele doporučuji.

K p. doktorovi chodím i se svým synem už několik let a jsem spokojená. Má lidské chování a vždy mi vyjde vstříc. Jen mi občas vadí jeho známí, kteří chodí do ordinace zezadu a jdou hned na řadu. Tím se pak prodlouží má čekací doba v čekárně, přestože jsem objednána.

Vynikající a ochotný odborník,ale v čekárně budete sedět i při objednání 2hodiny,Jinak ho velice doporučuji.

Vynikající a ochotný odborník. V jeho péči jsem dva roky od doby, kdy jsem ochrnul na všechny končetiny a ležel v NNP, kam za mnou přišel až na pokoj, aby mi ošetřil chrup.
V současné době za ním dojíždím přes 100 km a stojí mi to zato!