Radomír Otýpka, zubař Ostrava

MUDr. Radomír Otýpka

Uložit

Zubař Více

25 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař stomatolog
B. Martinů 812, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

U jiného zubaře jsem byla jen jednou, v těhotenství, zlobil mě zub moudrosti. Přestože to byla pohotovost, bylo to v klidu. Mám skvělé zuby po mamince, takže moc zákroků jsem neabsolvovala, ale na základě toho, co jsem absovlvovala, mohu pana doktora jen velebit. Je rychlý, přesný, ví, co dělá, a je prostě fajn. Díky jeho zlatým rukám se zubaře nebojím a tak trochu doufám, že bude jako Kostěj Nesmrtelný, protože jsem mladší než on :-).

Ověřený profil

Je vynikající. Vím o čem mluvím. A názory těch kdo se nepodepíše bych nebrala vážně. Pan doktor je opravdový profesionál. Jo a sestřičky , mu do zadnice určitě nelezou.

I
Ověřený profil

Pan doktor je opravdový profík. Chodím k němu už mnoho let a za tu dobu mne přesvědčil že je machr. Dokázal, že se u zubaře nemusí čekat několik hodin. Způsob objednávání je dokonalý. Jeho práce je pečlivá, precízní, ohleduplná a rychlá. Vždy pouči pacienta, co ho čeká a jak se má chovat. Je kritický k pacientům, kteří řádně nepečují o svůj chrup a to je myslím na místě. Má široký přehled o událostech v ČR zvláště co se týče péče o pacienty. Jsem velmi rád, že mám nejlepšího zubaře v Ostravě.

K
Ověřený profil

Rovněž mám dlouholetou zkušenost s p. doktorem-a to jak pozitivní tak negativní-nepopírám, že je to profesionál, své práci rozumí a odvádí ji víceméně výborně - víceméně proto, jelikož i mistr tesař se utne, a totéž se stalo i panu doktorovi, ale jak říkám, nikdo není neomylný. Co mi ale opravdu nesmírně celou dobu vadilo, byl právě jeho otřesný přístup k pacientům, rozhodně nebyl ani citlivý, ani chápající, a už vůbec ne příjemný!!! Pan doktor je sice profesionál, ale pouze, co se týče odvedené práce! A je si toho také patřičně vědom a podle toho se také chová k paicentům-naprosto arogantně, nadřazeně, nepřístupně, diskutovat se opravdu nedá a nevyplácí, jediný správný názor je jeho a tím to hasne. Vůbec nepřipouští, že by někdy mohly nastat jiné okolnosti a že ne všechny případy jsou naprosto totožné!!! Po zákroku si několikrát důležitě a povýšeně svou svkělou práci pochválí a sestřička, která mu neustále pochlebuje a leze do zadnice (chápu, že to s ním nemá opravdu jednoduché, ale takové chování se mi vážně naprosto hnusí!), to potom ještě několikrát zopakuje, a vychválí do nebes, jak je pan doktor neuvěřitelně šikovný a jak se mu to zase povedlo, a jak může být člověk rád, že má takového doktora! Tak já opravdu ráda nejsem! Opravdový profesionál se nemusí sám chválit, toho chválí pacienti a mluví za něj jeho práce! U něj jsem opravdu poprvé v životě, a to již v dospělosti, dostala strach ze zubaře a příšerný pocit před každou návštěvou. Pokaždé jsem musela poslouchat stejné výtky, jak si špatně čistím zuby (přitom to vůbec není pravda!), ale bohužel mám velmi špatné a problémové zuby od těhotenství a pan doktor opět nebyl schopen připustit jinou variantu, jen tu svou, tedy že to je špatným čištěním! (Můj dědeček si půlku života nečistil zuby vůbec, byli tak chudí, že neměli ani na kartáček, a umřel v 75 letech bez jediného kazu!) Pak jsem obdržela celý seznam věcí, které nesmím jíst a pít, abych si zuby nezhoršovala (nebyly to sladkosti, podotýkám, ale normální jídlo-jablko, chléb, magnesie apod.) a pokaždé jsem odcházela z ordinace totálně zdrcena, s pocitem, že jsem totální debil, který si neumí vyčistit zuby, správně se najíst a napít, že si za všechno můžu sama a můžu být vůbec ráda, že on je ochotný se mými zuby zabývat. Každou návštěvu jsem poslouchala stejné přednášky, stejné urážky a výčitky! Děkuji pěkně, ale tohle nemám zapotřebí! Já jsem KLIENT, který se snažil spolupracovat, ale takového "profesionála" opravdu nechci! Takže naštěstí už pár let chodím k jinému zubaří, který chápe a dokonce mi vysvětlil, z čeho mám tak problémové zuby, a nesnaží se to svést jenom na špatné mytí. Sám řekl, že si můžu mýt zuby, jak chci, ale mým problémům to vůbec nepomůže.

M

patřím mezi pacienty,kterým se prostě zuby kazí a z návštěvy zubního měli vždy hrůzu.Přesto co půl roku docházím na kontroly a prakticky vždy se něco najde.Když mi měl p.Otýpka vrtat krček a sama jeho sestřička mě při usazení na křeslo ujistila,že tento zákrok opravdu bolí,dovolil jsem si požádat o injekci.A to byl ohen' na střeše.Že prý bude vrtat krček a ještě jeden zub a na to injekci nepotřebuji.Přesto jsem trval (a to velmi slušně a pokorně)na tom,že injekci chci.Opět stejná odpověd'.Trval jsem dál-opět tatéž odpověd',ještě s výhružkou,že bych musel tu injekci zaplatit.Je to pár let zpátky,takže chtěl nějakých 140,-kč.Řekl jsem ,že si ji klidně zaplatím,i když od známých i rodinných příslušníků vím,že po nich u jejich stomatologů peníze za injekci nechtějí.Přesto mi znovu řekl,že ta injekce není potřeba a že to zkusí bez ní,a když tak se uvidí.To už jsem kapituloval a nechal si vrtat.Samozřejmě,že to velmi bolelo,ale už jsem ho to nechal dodělat.Takže abych to shrnul-co se týče kvality provedené práce-jsem spokojen,ale bohužel je zřejmé,že se nedá s p.Otýpkou vést diskuze o možnostech postupu jednotlivých zákroků,že prostě jen jeden názor je správný a to tan jeho a nedej bože,že si dovolíte nesouhlasit.A mám v rukávu ještě další svou neuvěřitelnější příhodu z této ordinace,ale o tom zase příště,protože mě čeká návštěva a vrtání(o injekci si neřeknu) :-)

K tomuto dr. jsem docházela na doporučení mého otce, který k němu dochází, chodila jsem zde pouze dočasně s určitým problémem, se kterým si můj zubař neporadil jelikož není stomatochirurg. Byl ochotný a hlavně mi pomohl. na můj vkus možná trošku rázný, že jsem se chvílema i bála ale za vyléčení problému to rozhodně stálo. Ještě chci reagovat na předchozí příspěvek ohledně anestezie u čištění kanálků. U mudr. otýpky jsem absolovvala čištění extrakční rány v zánětu - v anestezii - nic jsem necítila. U dalších dvou dr. čištění kanálků u 4 zubů v zánětu - taktéž v anestezii - a taktéž sjem nic necítila. Jde vidět že o tom nic nevíte, ona anestezie skutečně hůř zabírá při zánětu, ale pokud se správně píchne a dávkuje tak i přesto zabere. Nikdy jsem při žádném zákroku nic necítila a tak to má být. Můj zubař říká, že dnes už pacienta u zubaře nic nesmí bolet a že čištění kanálků bez umrtvení je jako ve středověku. Často bohužel dochází k tomu, že dr. řeknou ono vám to stejně nezabere, vyčistí bez anestezie ale anestezii si nechají proplatit u pojištovny. A nebo ji prostě neumí píchnout.A takových je vážně hodně když vidím kolik lifí této lži věří....

Budu jenom reagovat na výtku paní z 2008-11-07 15:38:02. Pan doktor je njelepší specialista, u kterého jsem byl a pokud by jste se někdy podívala na internet tak musíte zjisti, že při čištění kanálků se injekce nedává, protože nefunguje jelikož je tam zánět a přes něj se analgetikum k nervu nedostane. Mluvím z vlastní zkušenosti několikrát mi čistily kanálky jelikož mám chronický zánět zubního lůžka a jednou už jsem si na pohotovosti nechal píchnout injekci jelikož jsem nechtěl po několikáte zažívat stejnou bolest, ale nepomohlo to a bolelo to stejně. JZ

Obcas hudrajici, avsak peclivy, zkuseny a machr!

Ověřený profil

Já jsem u pana doktora nová,ale jedno vím jistě..je pečlivý,milý,vysvětlí vše na co se zeptám a jestli má ve mně někdo zlomit strach ze zubařů,pak je to on-svým přístupem!To že si zakládá na ústní hygieně svých pacientů je na místě..Nic jiného nepomáhá na kazíky a jiné problémy jako prevence a správné čištění.To je jeho heslo a já s tím plně souhlasím.Zhodnotil přesně mé zuby a přímo na míru mi doporučil vše od kartáčku přes pastu až po ústní vodu a od té doby mám klid s krčky,s dásněmi,které jsem měla nemocné.A že opravené zuby jeho rukou vypadají jako "nové",to tu už psát nebudu.Jeho ruce bych nechala pozlatit!Já před ním smekám...Jste nej stomatolog,pane doktore!

Ověřený profil

Pan doktor je opravodový profík. Chodím k němu už cca 8 let a za tu dobu ve mě zmenšil strach ze zubařů. Už dokážu se sama objednat a dokonce tam dojít a neutéct z čekárny. Dříve jsem opravdu měla až fobii ze zubařů. Před týdnem mi trhal osmičku a ani jsem se nenadála a byla venku, perfektní umrtvení injekcema které jsem ani necítila a po trhani a odezneni injekce me díra po zubu ani nebolela ! Vím že mám nejlepšího zubaře v Ostravě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti