Radomír Janek, zubař Ostrava

MUDr. Radomír Janek

Uložit

Zubař Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská tř. 64, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím léta,teď kdy jsem se stala onkologickým pacientem a přišla jsem k němu s velkou bolestí zubů,snažil se býti co nejjemnějším a můj problém záhy a skoro bezbolestně vyřešil.To,že tady píšete,že je málomluvný mi nevadí,hlavně že se soustředí na svou práci a to je pro mě velmi důležité.Děkuji pane doktore.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice šikovný a je vidět že své práci rozumí,ze zubařů mám strach,ale panu doktorovi moc věřím,mohu jen doporučit


V
Ověřeny pacient

Vynikající odborník a praktik. Bez zbytečných řečí mu ruce jedou jako hodinky. Jeho práce je nej, co jsem kdy na křesle zažil ( a že toho bylo dost ). Tohoto lékaře bych nikdy nevyměnil a naopak bych jej vřele doporučil všem. Vašek K.


P
Ověřeny pacient

Výborný pan doktor!!!!Takoví kdyby byli všichni tak se nikdo k zubnímu nebude bát chodit.díky za něj :)


S
Ověřeny pacient

Dobrý den,
normálně se do těchto diskusí nezapojuji, ale musím reagovat. Přístup pana doktora je vysoce profesionální a lidský, proto mě zaráží Váš příspěvek Ali 1111 ( jaksi jste se zapoměl/la podepsat ). Na těchto stránkách jsou i lékaři, kteří mají rádoby mateřský přístup k dětem a mrknutím oka Vám naúčtují za obyčejnou amalgámovou plombu, která za dva měsíce vypadne- zřejmě byste byl/ a spokojena :(
Po předchozích otřesných zážitcích na zubařském křesle na střední škole s Mudr. Herákovou ( nedá se to ani slovy popsat) jsem přišla k panu doktorovi ve chvíli, kdy moje ústní dutina neviděla několik let stomatologa a bolel mě zub. Jsem mu vděčná za to, že to nekomentoval a vysoce profesionálně mi vytrhnul osmičku a spravil všechny zuby. Dokonce moje mamka, která nechodila k zubaři XX let, teď chodí pravidelně a ráda. Touto cestou bych chtěla poděkovat, jen tak dál pane doktore :):):)


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je podle mého názoru málomluvný,ale naprosto spolehlivý profesionál.


P
Ověřeny pacient

MUDr. Janek múže být vzor jak má vypadat zubař. :)


K

Chodím k němu už mnoho let. Mám jen dobré zkušenosti, je dobrý stomatolog se vstřícným a citlivým přístupem. Všem doporučuji!


miily pan doktor


K panu doktorovi jsem přišla s panickou hrůzou na základě doporučení jedné jeho pacientky. Jako dítě mě lékaři na křesle připoutávali. Díky pana doktora panický strach časem odezněl. Dnes k panu doktorovi dochází celá má rodina.Díky za trpělivost!

Koneční :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti