Praktický lékař stomatolog
Sokolská tř. 80, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Není mu co vytknout. Já k němu chodím více než 30 let a neměnil bych.

K panu doktorovi chodím léta,teď kdy jsem se stala onkologickým pacientem a přišla jsem k němu s velkou bolestí zubů,snažil se býti co nejjemnějším a můj problém záhy a skoro bezbolestně vyřešil.To,že tady píšete,že je málomluvný mi nevadí,hlavně že se soustředí na svou práci a to je pro mě velmi důležité.Děkuji pane doktore.

Pan doktor je velice šikovný a je vidět že své práci rozumí,ze zubařů mám strach,ale panu doktorovi moc věřím,mohu jen doporučit

Vynikající odborník a praktik. Bez zbytečných řečí mu ruce jedou jako hodinky. Jeho práce je nej, co jsem kdy na křesle zažil ( a že toho bylo dost ). Tohoto lékaře bych nikdy nevyměnil a naopak bych jej vřele doporučil všem. Vašek K.

Výborný pan doktor!!!!Takoví kdyby byli všichni tak se nikdo k zubnímu nebude bát chodit.díky za něj :)

normálně se do těchto diskusí nezapojuji, ale musím reagovat. Přístup pana doktora je vysoce profesionální a lidský, proto mě zaráží Váš příspěvek Ali 1111 ( jaksi jste se zapoměl/la podepsat ). Na těchto stránkách jsou i lékaři, kteří mají rádoby mateřský přístup k dětem a mrknutím oka Vám naúčtují za obyčejnou amalgámovou plombu, která za dva měsíce vypadne- zřejmě byste byl/ a spokojena :(
Po předchozích otřesných zážitcích na zubařském křesle na střední škole s Mudr. Herákovou ( nedá se to ani slovy popsat) jsem přišla k panu doktorovi ve chvíli, kdy moje ústní dutina neviděla několik let stomatologa a bolel mě zub. Jsem mu vděčná za to, že to nekomentoval a vysoce profesionálně mi vytrhnul osmičku a spravil všechny zuby. Dokonce moje mamka, která nechodila k zubaři XX let, teď chodí pravidelně a ráda. Touto cestou bych chtěla poděkovat, jen tak dál pane doktore :):):)

Pan doktor je podle mého názoru málomluvný,ale naprosto spolehlivý profesionál.

MUDr. Janek múže být vzor jak má vypadat zubař. :)

Chodím k němu už mnoho let. Mám jen dobré zkušenosti, je dobrý stomatolog se vstřícným a citlivým přístupem. Všem doporučuji!

miily pan doktor