DIORA s.r.o., soukromé gyn. centrum
Potoční 9, Brno

Umístění: DIORA s.r.o., soukromé gyn. centrum Jiný

Paní doktorka neustále vnucuje své názory. Buď nutí do antikoncepce nebo do otěhotnění. Při jiných obtížích automaticky chce nasadit hormony bez jiného dalšího vyšetření, například hormonálního profilu. Po opakovaně špatných výsledcích cytologie mi pořád dokola tvrdila, že se to spraví samo a není potřeba to řešit. Kdybych si sama nezačala zjišťovat informace a názory od jiných lékařů, nechci domyslet jak by to mohlo dopadnout.

Umístění: DIORA s.r.o., soukromé gyn. centrum Jiný

Paní doktorku opravdu doporučuji …je skvělá a navštěvuji ji už řadu let .

Umístění: DIORA s.r.o., soukromé gyn. centrum Jiný

Mohu jen doporučit paní doktorku.Chodim k ní už více jak 15 let a vždy mi ve všem pomohla a mohu se na ni spolehnout.Vzdy mi dobře poradila a pomohla.

Umístění: DIORA s.r.o., soukromé gyn. centrum Preventivní prohlídky, vyšetření v těhotenství

Paní Vyzulovou opravdu nelze doporučit. Je to velmi arogantní člověk, snaží se být se vším rychle hotová, není možné se jí ani na něco v klidu zeptat. Kromě arogance je její chování často nevhodné, kdy je nepříjemná, dotazuje se na věci, které nesouvisí s návštěvou u lékaře apod. Nedělá všechna potřebná vyšetření v těhotenství - např. neměří pravidelně délku děložního čípku vnitřním ultrazvukem. Z toho důvodu pak dělá chybné diagnózy, jak jsem zjistila po návštěvě nového lékaře. Dále se u ní platí opravdu zbytečně za věci, které člověk v jiných - i soukromých - organizacích dostane zcela zdarma. Cena rozhodně neodpovídá kvalitě poskytovaných služeb.

Od paní doktorky jsem utekla. Byla jsem na začátku těhotenství, které jsem od ní ještě neměla potvrzené. Začala jsem trochu krváce, tak jsem zavolala, sedla do auta a přijela. To, že za vyšetření ultrazvukem, zda jsem skutečně těhotná, si nechala zaplatit (tuším 200,-) jsem opravdu neřešila. Byla jsem v 7tt a naštěstí vše v pořádku. Jen se mám šetřit a netahat nic těžkého. Na moji otázku, zda by mi tedy nemohla napsat neschopenku, že v práci těžké věci nosit musím (prodavačka - doplňování zboží) mi řekla, že mi ji nenapíše, protože stejně ještě neví, jestli se těhotenství udrží. Tak toliko k lidskému přístupu. Už je to nějakou dobu zpět a mám krásného a zdravého syna. Navštěvuji jinou soukromou gynekologii, kde tlak měří sestra (zdarma), sklíčko na stěr je zdarma a ultrazvuk je také zdarma. Paní doktorka mi léky píše na recept a ještě doporučí lékárnu, kde jsou nejlevnější. Přístup milionovej.

Bohuzel to,co mate jinde zdarma a hrazene se tady plati.Pri kazde kontrole nemeri tlak sestra,ale pristroj za 10,- a to i v dobe tehotenstvi-a ze tech navstev za tu dobu je.I kdyz ma mit tehotna vse zdarma od pojistovny.Léky se dávají a hradí přímo v ordinaci, ne na recept,kdyz jsem ho jednou chtela na antikoncepci ,tak s tim byl velky problem a plno reci.Jinak předražená cena antikoncepce a ostatnich vitaminu a leku je normalni.A neni ji ani blbe vydelavat na nekom,kdo nema praci a jeste ceka dite.Za fotku UZ 50,- , za sklicko 90,-na bezne kontrole,kdy se dela stěr(a to hradi pojistovna celou preventivku tzn. vysetreni,stěr,UZ), na provoz ordinace 500,-, konzultace se sestrou v tehotenstvi 1h/250,- apod.Pri kazde navsteve vam cpe vitaminy, masticky, prasky, proste aby vydelala.Zaplatila jsem si 1200,-za zjisteni genetickych vad u miminka,ktere jsem se dozvedela u nove doktrorky je plne hrazeno pojistovnou a to v kteremkoliv mesici tehotenstvi a ne ze kdyz si ho udelam o mesic driv tak si ho zaplatim a jinak asi v 5.mesici je od pojistovny.Za zjisteni pohlavi(najede ultrazvukem na pindika)chce 200,-.Nekolik let mě taky tlačila do injekce proti rakovině děložního čípku a porad se me ptala kolik na to mam uz nasetreno.Velmi casto chybí labratorní výsledky.Mela bych mit vsechny originaly vsech krevnich testu a jinych dulezitych veci v tehotenske prukazce-to budou chtit i v porodnici,nemela jsem tam nic jen krevni skupinu.Test z cervence na gen.vady miminka jsem dostala az na vlastni zadost od sestry v prosinci.Nikdy jsem za nic nedostala potvrzeni o zaplaceni a to ho ma vydavat automaticky a ne na vyzadani.Nejde ji o zdravi pacientek a o spokojenost, ale o to z koho vytahne penize a kolik.Chybela mi u ni informovanost.To,co jina doktorka rekne automaticky(kde se nachazi placenta,kolik je delozni cipek ,zmeri frekvenci tepu miminka apod.),tak od ni nevim a pak mi rekne,ze kdyz se informuju po kamaradkach a na internetu,tak se mam na to vsechno co zjistim zeptat,ze mi to rekne.Byla jsem u ni 12let a predtim jsem nikdy nemela problem ani jsem nezjistovala jak to funguje jinde nebo jestli platim neco co nemusim.Az v tehotenstvi jsem postupne zacala zjistovat rozdily,ktere u doktorek jsou a kdyz jsem s ni resila ruzne otazky,tak jsem se akorat setkala s arogantnim a direktivnim jednanim.Na svoji zdravotni dokumentaci jsem dostala zadost od nove doktorky,aby mi ji vydala tahle osobne,protoze mela problemy s tim ze na jeji pisemnou zadost ji zadne nikdy nedosly.Pojistovna je chce udajne zasilat,tak doufam ze dorazi. Sestra je jinak vzdy mila a prijemna,rada poradi kdykoliv a s cimkoliv.Nazor si udelejte vy.

Přesto, že v případě potřeby bez objednání navštívit ordinaci mi paní doktora několikrát vyšla velmi ochotně vstříc, bohužel z jiných důvodů ji nemohu doporučit. Jedná se o vybírání poplatků ať už za preventivní prohlídku či za použití jakéhokoliv přístroje. Měření tlaku, stěry, ultrazvuk... Také jsem k ní dlouhou dobu chodila s velkými problémy se zánětem, které se mi pořád dokola vracely, protože paní doktorka nebyla schopna je vyléčit. Dokola mi předepisoval různé čípky a mastičky, které mi nepomáhaly. Musela jsem nakonec přejít jinam, kde mi doktorka okamžitě pomohla a od té doby mám pokoj.

k paní doktorce chodím již od 14 let tzn 12 let a jsem s ní maximálně spokojená. vždy mne velice šetrně vyšetřila a vždy mi pomohla... co se týká léků u ní v ordinaci tak není problém si léky nechat napsat na recept a to bez jakýchkoliv problémů. Doporučila jsem ji i kamarádce, která měla vážné gynekologické problémy a její lékařka nebyla schopná ji ani po půlroce pořádně vyléčit. paní doktorce trvalo asi 14dní než byla kamarádka relativně v pořádku a nyní po dalším měsíci je v plném zdraví. Paní doktroku mohu jen a jen doporučit ...

C

Jana Čechová

Zdravím Vás dámy,
v našem státě bohužel nemohu být překvapená kolika lidem dělá problém platit si za kvalitní služby soukromého doktoka. A tak jistě není "nic lepšího", než svoje "čecháčství" dát najevo prostřednictvím této diskuze.... Osobně chodím k paní doktorce již 11 let a jsem nadmíru spokojená! Žádné vyšetření NIKDY nebylo bolestivé ani nepříjemné, paní doktorka vše dělá s patřičným citem, VŽDY mi vše řádně vysvětlí, poradí a pomůže! Na všechny mé otázky vždy odpoví. Každé vyšetření dělá poctivě a že mám zaplatit stovku za sklíčko mi u soukromého doktora problém nedělá. Navíc způsob jakým paní doktorka s pacientkami jedná je jeden z mála, co se u dnešních lékařů dá zažít. Za mě jedině skvělé recenze! Ten kdo převrací korunu v ruce ať nechodí do soukromého gynekologického centra a ušetří si pak negativních příspěvků.

C

Dobrý den, náhodou jsem otevřela tyto stránky, když jsem hledala otevírací hodiny. Musím říct, že naprosto chápu oba názory. Jsem u doktorky Vyzulové už asi 8 let a dostala jsem se tam na doporučení mojí sestry, která dělá ve zdravotnictví a která měla na paní doktorku doporučení od kolegyň a doktorek. Poplatky jsou šílené a vybírání za měření tlaku.. budiš... ale mám pocit, že roční poplatek už zrušila. To všechno bych překousla, kdyby mi dokttorka nemístným způsobem nenutila HA, když jsem se přišla zeptat na nehormonální způsoby antikoncepce. Odbyla mě, že budu brzo těhotná! (mimochodem jsme pak s manželem počali přesně, jak jsme chtěli) Tehdy jsem to obrečela a chtěla jsem od ní odejít. Výtoků mě taky nikdy nezbavila, ale to nepřisuzuju za vinu paní doktorce, ale spíš dnešní klasické medicíně vůbec. Zkusila jsem alternativní medicínu (čínskou, Mudr. Jonáš) a mám pokoj! Na druhou stranu musím říct, že mi přijde pečlivá a věřím jí. Dříve jsem měla asi tři gynekology a ti za 8 let braní HA ani jednou neudělali jaterní testy a podobně! To si teda radši připlatím. Ségra po péči jednoho takového doktora málem nemohla mít děti... paní doktorka Vyzulová jí pomohla a už je ve třetím měsíci. Já jsem pod dozorem paní doktorky odnosila a porodila zdravou holčičku. Myslím si, že je profík a že nic nezanedbá, jen musí člověk zkousnout, že má vyhraněné názory. Poslední dobou jsem u ní opravdu spokojená.