Brno

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

K paní doktorce chodím přes 10 let. Neměníla bych. Myslím, že opravdu rozumí své práci a to je u mě na prvním místě. A to nejsem pacient, který má vždy vše v pořádku. Když se na něco zeptám, vždy mi to vysvětlí. Paní doktorka sice působí rezervovaně, zato však se málokdy čeká dlouho v čekárně. Prostě ordinuje a nevykecává a tak to má být. Pokud si chce někdo vykecávat, ať si zajde se známou na kafe a ne ke gynekoložce...Znám lékařky, které si s pacienty vykecávají a právě tyto jsem vyměnila, nebaví mě trávit půl dne v čekárně.

K paní doktorce chodím několik let, bohužel nyní jsem z jejího přístupu velice zklamaná a byla jsem nucena vyhledat nového gynekologa. Dokud jsem nic nepotřebovala a neměla žádný problém, byla jsem spokojená. Teď jsem těhotná a paní doktorka vůbec nic nevysvětlí, člověk se pomalu bojí na cokoliv zeptat, aby po vás nezačala ječet. Předepíše léky nebo vitamíny, aniž by upozornila, že se nesmí brát společně. Ještě, že jsem si přečetla příbalové letáčky. Nevysvětlí ani výsledky ultrazvuku nebo krve, když tam není něco úplně v pořádku. Takový přístup jsem opravdu po takové době nečekala. Vůbec nedoporučuji!!! ostatní recenze viz. paní doktorka Šlapalová