Radmila Bittnerová, otorinolaryngolog Ostrava

Radmila Bittnerová

Otorinolaryngolog Více

Nám. SNP 4, Ostrava
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Názory

velice prijemna lekarka i sestra.poradi popise vyhovi rekne vsechny alternativy jsem velice spokojen.

Chodím k paní doktorce s 3-letým synem a jsem naprosto spokojená. Chová se k nám vždy velmi mile.K synovi je pozorná a má citlivý přístup. Sestřička je pravda na první pohled kapku nesympatická, moc se nesměje, ale co se týče přístupu k pacientovi, tak nemám zatím problém.

Paní doktorka je odborník na svém místě. Vždy pomohla, chodíme k ní s celou rodinou. Doporučuji !!!

Hrozna, hrozna,hrozna!!! Aj pani lekarka,aj pani sestricka. Bola som tam s trojrocnym synom asi 4krat,ale hladam si novu lekarku. Zakazdym,ked sa syn rozplakal, co deti zvyknu u lekara, tak sa na neho vyleteli obe, ze co rve a dela hystericke zachvaty. Pokladam to za absolutne neempaticky a neprofesionalny pristup voci dietatu, ktoremu totalne znechutili navstevu u usneho. Ak niekto nevie pracovat s detmi,tak nech si otvori ORL len pre dospelych!!!

G

Příjemná a profesionální