Radka Bartošová, gynekolog Brno

MUDr. Radka Bartošová

Gynekolog

Veveří 39, Brno-střed, Brno
Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Přijímám: dospělí

Ambulance dětské a dorostové gynekologie

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie

Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9,

Ambulance dětské a dorostové gynekologie

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Paní doktorka společně i se sestřičkou jsou velice milé, příjemné a profesionální. Skvělá komunikace. Vřele doporučuji, návštěva u nich byla bezproblémová a odcházela jsem s úsměvem!

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie Jiný

Pani doktorka je velice prijemna a sympaticka. K detem se chova uzasne. Vse srozumitelne vysvetli a ukaze. Moc doporucuji.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Empatická, vždy v dobre náladě. Vždy všechno vysvětlila, nemusíte se stydět se na cokoliv zeptat. Opravdu super!

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy zažila. Dcerka 9 let měla výtok. Velice citlivý, milý, přátelský přístup k malé holčičce. Nepříjemné vyšetření pro dítě s hrůzou v očích dokázala proměnit v hru a dítě si získat na svou stranu a odbourat jeho strach. Dlouhá doba na objednání, ale vyplatí se počkat.

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie Prevence

Velmi milá a sympatická lékařka. Vše dobře vysvětlí, usmívá se, pro dítě, které musí podstoupit vyšetření, je ideální. Vřele doporučuji.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. ultrazvuk plodu

Velmi mila a poctiva pani doktorka. Jsem rada, ze jsem byla na velkem ultrazvuku prave u ni. Na veveri byvaji spise otraveni a neprijemni, ale ona byla hrozne fajn. Vse ukazala a vysvetlila. A vysetreni delala s citem a peclive, zadne hrk hrk, jak jsem to na veveri zazila. Pani doktorku mohu jen doporucit!!! Takze pri objednavani si rovnou vyzadat ji!!!

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Skvělá lékařka. Oceňuji poctivý přístup. Mimo i během těhotenství bere každé vyšetření vážně.
Jsem ráda, že jsem ji našla.

Neuvěřitelně lidský přístup, moc milá lékařka. Seznámí se všemi možnostmi, nic konkrétního však nenutí. Má i sympatickou sestřičku.

U paní doktorky Bartošové jsem byla s dcerou na vyšetření poprvé. Byla naprosto skvělá, laskavá a má opravdu lidský přístup k dětem i k dospělým. Jsem moc ráda, že moje dcera bude patřit právě k ní. Sestřička byla také velmi milá. Moc děkuji!

Nejlepší lékařka co jsem kdy mela, díky ni, jejím radám a přístupu mám krásného syna a jsem ji moooc vděčná.

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie