Veveří 39, Brno-střed , Brno
Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí
Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9,
Ambulance dětské a dorostové gynekologie (mapa)

Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9,

Ambulance dětské a dorostové gynekologie

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy zažila. Dcerka 9 let měla výtok. Velice citlivý, milý, přátelský přístup k malé holčičce. Nepříjemné vyšetření pro dítě s hrůzou v očích dokázala proměnit v hru a dítě si získat na svou stranu a odbourat jeho strach. Dlouhá doba na objednání, ale vyplatí se počkat.

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie Prevence

Velmi milá a sympatická lékařka. Vše dobře vysvětlí, usmívá se, pro dítě, které musí podstoupit vyšetření, je ideální. Vřele doporučuji.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. ultrazvuk plodu

Velmi mila a poctiva pani doktorka. Jsem rada, ze jsem byla na velkem ultrazvuku prave u ni. Na veveri byvaji spise otraveni a neprijemni, ale ona byla hrozne fajn. Vse ukazala a vysvetlila. A vysetreni delala s citem a peclive, zadne hrk hrk, jak jsem to na veveri zazila. Pani doktorku mohu jen doporucit!!! Takze pri objednavani si rovnou vyzadat ji!!!

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Skvělá lékařka. Oceňuji poctivý přístup. Mimo i během těhotenství bere každé vyšetření vážně.
Jsem ráda, že jsem ji našla.

Neuvěřitelně lidský přístup, moc milá lékařka. Seznámí se všemi možnostmi, nic konkrétního však nenutí. Má i sympatickou sestřičku.

U paní doktorky Bartošové jsem byla s dcerou na vyšetření poprvé. Byla naprosto skvělá, laskavá a má opravdu lidský přístup k dětem i k dospělým. Jsem moc ráda, že moje dcera bude patřit právě k ní. Sestřička byla také velmi milá. Moc děkuji!

Nejlepší lékařka co jsem kdy mela, díky ni, jejím radám a přístupu mám krásného syna a jsem ji moooc vděčná.

Paní doktorka je moooc milá, hodná, ochotná, vstřícná, krásně vše vysvětlí - je to moje , dalo by se říct první gynekoložka , a mám tak dobrý pocit. Měla jsem nervy, když jsem tam měla jít, a lepší pocit si přát nemohu! Hned po první návštěvě jsem si paní doktorku moc oblíbila. Zatím patřím pod dětské , doufám že je i pro dospělé? Mohu ji jen doporučit!!!! Jsem nadšená..! :)

Bohužel nepatřím mezi většinu spokojených pacientek. Byla to moje první gynekoložka a z toho, co jsem pochytila, měla tehdy krátce po škole, tak už asi zlepšila komunikaci s pacienty. Avšak tehdy se ke mně, vyděšené holce na své první gynekologické prohlídce, chovala opravdu nevhodně. Měla sarkastické poznámky, jednala se mnou jako s úplným hlupákem a prohlídka byla opravdu bolestivá. Nemluvě o příšerných sestrách, které mi snad nestojí ani za komentář. Jen doufám, že už nepracují v oboru, kde musí jednat s lidmi. Od této doktorky jsem odcházela s nepříjemným pocitem a vracela se opravdu nerada. Byla jsem u ní snad čtyřikrát a z toho se snad jen jednou chovala celkem normálně, pak otěhotněla a já jsem změnila lékaře (chování jejího záskoku jsem už nevydržela), s kterým jsem nade vše spokojena, změnil můj názor na gynekology a utvrdil mě v tom, že muž gynekolog jedná s pacientkami citlivěji.

Skvělá lékařka!

• gynekologie a porodnictví