Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická ambulance
Křehlíkova 70, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

U pana MUDr. Němečka jsme se již léčila celá naše rodina. Vždy jsme se setkali s velmi vstřícným přístupem, ošetřen í a péče byly byly vynikající. Bezvadné jsou i jeho ordinační hodiny i to, že když je potřeba vezme vás bez objednání. Jsou s manželkou bezvadný tým, jen a jen doporučuji, lze se na ně vždy spolehnout.

Pan doktor je velmi vstřícný a vždy dobře poradí. Má ordinaci ve svém domě a v ordinaci to vypadá jako doma, ne jako u lékaře. Také pan doktor chodí v normálním oblečení, ideální pro pacienty, kteří se bojí doktorů :-). Chodím k němu už 15 let a pořád je prima. Manželka mu dělá sestřičku, také je příjemná. Doktor má v ordinaci rentgen a provádí i menší chirurgické zákroky. Velice doporučuji. Vyhovuje mi i jeho ordinační doba, v pondělí má až do 20:00. Je nutné se dopředu objednat, ale i bez objednání vás vezme.

Velmi dobrý přístup, vše vysvětlí, pacienta podpoří, oboru rozumí, dlouhé otevírací hodiny výhodou.


Pan doktor i jeho žena jsou úžasný tým. Když jsem u něj byla naposledy, měla jsem zarostlý nehet. Pan doktor byl moc šikovný. Dokonce mi nehet ani nestrhával!!! Do dnes, což už je cca 7 let, mi nehet nezarostl! Mohu pana doktora jen a jen doporučit!!!


L
Ověřený profil

U pana doktora jsem byl již mockrát a vždy jsem byl velmi spokojen, mohu jen a jen doporučit.


L

Je moc fajn!


J

K MUDr. Němečkovi jsme již v dětství několikrát chodil s bradavicemi, které jsem chytl někde na koupališti nebo v bazénu. Příkladná péče, vždy jsem se po jeho zákroku všeho rychle a hlavně trvale zbavil, takže mohu jen doporučit.


nejlepsi
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

Mojí tříměsíční dcerce píchal ouška na naušničky a se svojí ženou tvořili perfektní tým. Hanička je teď krasavice :) Jinou zkušenost nemám, ale působil na mě velmi dobře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu