alergologie, imunologie, dermatovenerologie
Mezi Vodami 205/29, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Jiný

Skvělý doktor, udělal podrobné krevní testy a přišel na věci, na které jini doktoři neprisli. Ačkoliv jsem nemela příznaky. Doporučuji. Ty peníze za to stojí.

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Jiný

Pan doktor Klubal mi jako jediny lekar leci boreliozu+pridruzene infekce. Jsem u nej lecena od dubna a muj stav je o 75% lepsi nez byl! Ne-li vice! Jsem mu neskutecne vdecna! To, ze si navstevu platim a dojizdim az z druheho konce republiky absolutne neresim. Protoze kvuli zdravi jsem ochotna udelat cokoliv. Dr.Klubal je uzasny lekar, ale i clovek. Vse ochotne a laicky vysvetli, je empaticky a chce lecit. Uz ted jsem mu nesmirne vdecna, ze mohu normalne fungovat

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Jiný

Pana doktora Klubala mohu jedině doporučit. Je to nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala, nejen svým vystupováním a přístupem k pacientům, ale především je to profesionál, který své práci rozumí. Po dvou letech běhání po doktorech byl jediný, kdo mi nastavil účinnou léčbu a skutečně pomohl. Pacientům velmi pozorně naslouchá a veškeré výsledky krevních testů řádek po řádku srozumitelně vysvětlí. Léčba u něho má prokazatelný efekt.

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Jiný

Vynikající lékař, empatický, pečlivý. Specialista na dlouhodobé potíže způsobené vleklými infekcemi. Je to vyjímečný, laskavý a milý člověk. Děkuji...

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě, díky němu konečně mohu zase fungovat. Pan doktor napravil to, co do té doby zanedbala spousta lékařů a já díky nim na tom byla stále hůř a hůř. Půl rok u pana doktora mi dal to, co 10 let jinde ani v nejmenším. Pan doktor vše ochotně vysvětlí, provádí rozsáhlé pečlivé testy a vidí vše komplexně, ne jednotlivě, takže pak dokáže nastavit správnou léčbu. Moc panu doktorovi děkuji a navždy mu budu vděčná.

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Jiný

Pan doktor Klubal,jako jediny po 8 letech bolesti a litani po doktorech stanovil jasnou diagnozu,a zacal konecne lecit to,co zanedbalo nekolik doktoru pred nim.Protoze infekcni oddeleni v Ceske Republice,bud nechce nebo neumi léčit a jediný co dokazou je poslat pacienta na psychiatrii,po prodelena obrne licniho nervu,ztrate sluchu a motanim hlavy.
Velice se vazim pece a pristupu pana doktora Klubala je to naprosto uzasny lekar a jen diky jeho léčbě se pomalu vracim zpet k normalnimu zivotu.

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Jiný

Takto si představuji lékaře v 21. století. Komplexní krevní testy a jejich důkladné analytické posouzení a vysvětlení pacientovi. Vřele doporučuji každému kdo má vleklé či chronické obtíže a jinde se potýká s nepochopením či nezájmem.

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Několikaleté zdravotní potíže po borelióze.

Pana doktora Klubala můžu vřele doporučit.

Před třemi lety jsem se nakazila boreliózou. První léčby jsem se dočkala až po roce a půl od nakažení. Bohužel po této nedostačující léčbě se můj zdravotní stav zhoršil. Následovalo infekční oddělení, kde mi po lumbální punkci bylo sděleno, že jsem zdravá a na boreliózu ať zapomenu. Následovala hospitalizace v nemocnici, potom odeslání k revmatologovi a endokrinologovi. Revmatolog mi pouze sdělil, že mám možná revmatoidní artritidu a nebo systémový lupus. Nasazeny mi byly kortikoidy. Můj zdravotní stav se zhoršoval. Přidávaly se již i neurologické potíže, brnění končetin, potíže s pamětí atd. Nakonec mi bylo doporučeno navštívit psychiatra.

Ve velmi špatném zdravotním stavu jsem se naštěstí dozvěděla o panu doktorovi Klubalovi. Byl za celou tu dobu jediný, který mě vyslechl, zajímal se o průběh potíží, zdravotní stav rodičů a sourozenců. Opravdu podrobně si vše poznamenal. Pro něho vše souvisí se vším. Návštěva u něho je balzám na duši. Zodpovědněl všechny mé dotazy a nechal udělat kompletní odběry. Takové vyšetření Vám nikdo jiný v ČR opravdu neudělá. Po výsledcích byla nasazena léčba a já se konečně léčím na infekce, které mám v sobě již minimálně tři roky.

Díky panu doktorovi již i vím, že žádné autoimunitní onemocnění nemám a jsem neskutečně vděčná, že máme zde aspoň jednoho lékaře, který si nosit titul mudr. opravdu zaslouží a pacient pro něho není jen další rodné číslo v pořadí.

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie

Chtěla bych se podělit o můj životní příběh :Na podzim 2014 začaly mé zdravotní problémy,alergoložka si již nevěděla rady,tak mi sdělila,že již pro mě nemůže nic udělat.Já se dusila 6-ti hodinovými záchvaty kašle po každém soustu co jsem snědla,skončila jsem na rýži a vodě.Po kruté dietě přišlo zlepšení a tak jsem přidávala potraviny.Vše se opět vrátilo.Urputná rýma na kterou nic nezabíralo mě vyvolala astmatické záchvaty.Bolesti břicha mě můj gastroenterolog nijak neléčil,protože dle krevních testů z nemocnice a ultrazvuku bylo vše v pořádku. Zdr. stav se horšil,v březnu 2016 jsem si volala sanitu pro urputné bolesti břicha,necitlivé chování asistentky sanitky mi nijak nepomohlo,v nemocnici jsem dostala několik dávek proti bolestem, včetně kontrastních dávek na CT vyšetření-mé srdce to nevydrželo a došlo k fibrilaci.V hradecké nemocnici mi zabudovali defibrilátor a po 3-ech týdnech mě pustili domů.Přijela jsem domů a bolesti nepřestávaly,bolesti do břicha,do ramen ,kašel a dušení.Nový alergolog mi předepisoval kortikosteroidy,antihistaminika, léky na rýmu....atd.Nic nezabíralo. K panu doktorovi jsem se objednala přednostně,protože jiný lékař se mnou nic nedělal.Cítila jsem ,že je se mnou konec.Ještě,že mí rodiče se mohli postarat o mé chlapce i o mě.Nedokážete si představit tu bezmoc.
Kamarádka mě odvezla k panu doktorovi.Vše jsem mu povyprávěla,udělal mi kompletní vyšetření krve.Po 3ech týdnech přišli výsledky.
Pan doktor Klubal nasadil léčbu a ta trvá dodnes.Postupně ničí infekce.Jsem ve stavu,kdy užívám silné léky,ale chodím do práce a jsem schopná se postarat o děti.Jsem na dobrý cestě.Mí specialisté neví proč a jak pan doktor léčí,některý i s jeho léčbou nesouhlasí..přesto,že jsem jim všem ukázala mé výsledky z laboratoří..Nevím,co by se stalo,kdyby mi kamarádka nenašla tohoto Pana doktora....?
Touto cestou Vám Pane doktore chci poděkovat!

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie

Vyborny pan doktor,kdybych zde rozepisovala cim sem si prosla,absolutnim pohrdanim doktoru o mem zdravotnim stavu,nelecenim ,bagatelizovanim meho stavu. byl to prave pan doktor ktery mi udelal dukladne testy a jako jediny mi veril,ze nejsem zrala na psychiatrii,diky nemu mam doma 2 letou zdravou holcicku a muj zdravotni stav je stabilizovany...jeste jednou mooc diky. Bohuzel je smutne,ze v CR neni nekdo podobny jako pan doktor.Nikdy takove prispevky k dr nepisi ale tady u pana doktora musi...opravdu nosi titul pravem...pokud to pane dr ctete,moc vam dekuji