Mezi Vodami 205/29, Praha
alergologie, imunologie, dermatovenerologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Několikaleté zdravotní potíže po borelióze.

Pana doktora Klubala můžu vřele doporučit.

Před třemi lety jsem se nakazila boreliózou. První léčby jsem se dočkala až po roce a půl od nakažení. Bohužel po této nedostačující léčbě se můj zdravotní stav zhoršil. Následovalo infekční oddělení, kde mi po lumbální punkci bylo sděleno, že jsem zdravá a na boreliózu ať zapomenu. Následovala hospitalizace v nemocnici, potom odeslání k revmatologovi a endokrinologovi. Revmatolog mi pouze sdělil, že mám možná revmatoidní artritidu a nebo systémový lupus. Nasazeny mi byly kortikoidy. Můj zdravotní stav se zhoršoval. Přidávaly se již i neurologické potíže, brnění končetin, potíže s pamětí atd. Nakonec mi bylo doporučeno navštívit psychiatra.

Ve velmi špatném zdravotním stavu jsem se naštěstí dozvěděla o panu doktorovi Klubalovi. Byl za celou tu dobu jediný, který mě vyslechl, zajímal se o průběh potíží, zdravotní stav rodičů a sourozenců. Opravdu podrobně si vše poznamenal. Pro něho vše souvisí se vším. Návštěva u něho je balzám na duši. Zodpovědněl všechny mé dotazy a nechal udělat kompletní odběry. Takové vyšetření Vám nikdo jiný v ČR opravdu neudělá. Po výsledcích byla nasazena léčba a já se konečně léčím na infekce, které mám v sobě již minimálně tři roky.

Díky panu doktorovi již i vím, že žádné autoimunitní onemocnění nemám a jsem neskutečně vděčná, že máme zde aspoň jednoho lékaře, který si nosit titul mudr. opravdu zaslouží a pacient pro něho není jen další rodné číslo v pořadí.

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie

Chtěla bych se podělit o můj životní příběh :Na podzim 2014 začaly mé zdravotní problémy,alergoložka si již nevěděla rady,tak mi sdělila,že již pro mě nemůže nic udělat.Já se dusila 6-ti hodinovými záchvaty kašle po každém soustu co jsem snědla,skončila jsem na rýži a vodě.Po kruté dietě přišlo zlepšení a tak jsem přidávala potraviny.Vše se opět vrátilo.Urputná rýma na kterou nic nezabíralo mě vyvolala astmatické záchvaty.Bolesti břicha mě můj gastroenterolog nijak neléčil,protože dle krevních testů z nemocnice a ultrazvuku bylo vše v pořádku. Zdr. stav se horšil,v březnu 2016 jsem si volala sanitu pro urputné bolesti břicha,necitlivé chování asistentky sanitky mi nijak nepomohlo,v nemocnici jsem dostala několik dávek proti bolestem, včetně kontrastních dávek na CT vyšetření-mé srdce to nevydrželo a došlo k fibrilaci.V hradecké nemocnici mi zabudovali defibrilátor a po 3-ech týdnech mě pustili domů.Přijela jsem domů a bolesti nepřestávaly,bolesti do břicha,do ramen ,kašel a dušení.Nový alergolog mi předepisoval kortikosteroidy,antihistaminika, léky na rýmu....atd.Nic nezabíralo. K panu doktorovi jsem se objednala přednostně,protože jiný lékař se mnou nic nedělal.Cítila jsem ,že je se mnou konec.Ještě,že mí rodiče se mohli postarat o mé chlapce i o mě.Nedokážete si představit tu bezmoc.
Kamarádka mě odvezla k panu doktorovi.Vše jsem mu povyprávěla,udělal mi kompletní vyšetření krve.Po 3ech týdnech přišli výsledky.
Pan doktor Klubal nasadil léčbu a ta trvá dodnes.Postupně ničí infekce.Jsem ve stavu,kdy užívám silné léky,ale chodím do práce a jsem schopná se postarat o děti.Jsem na dobrý cestě.Mí specialisté neví proč a jak pan doktor léčí,některý i s jeho léčbou nesouhlasí..přesto,že jsem jim všem ukázala mé výsledky z laboratoří..Nevím,co by se stalo,kdyby mi kamarádka nenašla tohoto Pana doktora....?
Touto cestou Vám Pane doktore chci poděkovat!

Š
Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie

Vyborny pan doktor,kdybych zde rozepisovala cim sem si prosla,absolutnim pohrdanim doktoru o mem zdravotnim stavu,nelecenim ,bagatelizovanim meho stavu. byl to prave pan doktor ktery mi udelal dukladne testy a jako jediny mi veril,ze nejsem zrala na psychiatrii,diky nemu mam doma 2 letou zdravou holcicku a muj zdravotni stav je stabilizovany...jeste jednou mooc diky. Bohuzel je smutne,ze v CR neni nekdo podobny jako pan doktor.Nikdy takove prispevky k dr nepisi ale tady u pana doktora musi...opravdu nosi titul pravem...pokud to pane dr ctete,moc vam dekuji

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie

Takéhoto lekára som hladala cely zivot. Som velmi vdacna, ze sme mohli prist na konzultaciu. Sestricky tiez top. Odporucam

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie

Špičkový lékař, který (na rozdíl od spousty svých kolegů) není pouhým nositelem titulu, ale skutečným odborníkem se zájmem o pacienta.

Zatímco jinde mě Mudři posílali od čerta k ďáblu, u pana doktora Klubala byl problém vyřešen tuším během tří-čtyř kontrol, přičemž na základě velmi důkladných vstupních testů mi byla stanovena přesná a hlavně kvalitní medikace.

A to že se za návštěvy v tomto zařízení platí? Ve vyspělých zemích to je prostě tak, ať se nám to líbí nebo ne. Je na každém, co si vybere jestli standard "zdarma", nebo nadstandard se spoluúčastí - já mám jasno. Další věc je, že pojišťovny při překročení určitých limitů (právě např. na testy či léky) lékaře dost finančně penalizují.

Umístění: alergologie, imunologie, dermatovenerologie Zdravotní potíže syna

Dobrý den,

I já bych zde ráda sdělila svoji zkušenost s panem doktorem Klubalem. Bohužel nepatří k těm pozitivním.
Pana doktora jsem navštívila na začátku září 2017 se svým synem, kvůli jeho alergickým a dermatologickým obtížím. Panu doktorovi jsme popsali situaci, informovali jsme ho o všem, co jsme již zjistili a jakými testy již syn prošel. Následně synovi byla odebrána krev na testy, které chtěl pan doktor. Bylo nám řečeno, že během 14 dní se nám pan doktor ozve s výsledky a s dalším postupem. Bohužel během 14 dní se nikdo neozval a až po několika mých telefonátech a emailových dotazech mi byla po cca 2 měsících (polovina listopadu), poslána krátká zpráva o osmi bodech, kde byli informace, které jsme ale již věděli a panu doktoru jsme je sdělili. Také tam stálo, že doporučuje konzultaci s maminkou. Sestra mi sice volala, že se se mnou chce pan doktor setkat a že se mi do konce týdne ozve s termínem. Bohužel se již neozvala, je leden 2018 a nikdo mě nekontaktoval. Takže pokud to shrnu, za nemalou částku co si pan doktor účtuje, jsme se nedozvěděli vůbec nic nového k případu mého syna, ale co mě nejvíc zklamalo je, že zde nebyla ani snaha se případem více zabývat a nějak léčit syna. Bude to 6 měsíců a kromě toho, že byla synovi odebrána krev, se nám nikdo více neozval a nedoporučil žádnou léčbu. Toto je má zkušenost, jsem skutečně zklamaná a rozzlobená, protože předpokládám, že pana doktora kontaktují lidi, kteří už opravdu neví kudy kam a očekávají za tyto peníze nějakou adekvátní službu. Bohužel můj pocit je, že zde opět jde pouze o peníze. Všem přejí pevné zdraví a hodně štěstí v roce 2018. Marie

Odeslala jsem hodnocení na dermatologa téhož jména, ale patřilo sem :)
Pan doktor je nejlepší, co jsem při léčbě boreliozy zatím mohla vyzkoušet. Podrobné testy, léčba cílená proti všem stadiím borelií i dalších bakterií. U státních moje příznaky vždy smetli ze stolu a ať jdu na psychiatrii. Pane bože, to je jednání. Zde mi byla skutečně podána pomocná ruka, když už jsem necítila končetiny, zrak šel do háje, slabost, že se otočit v posteli nešlo.
Že se v čekárně dlouho čeká? No a co? To sakra znamená, že pan doktor lidi neodbyde. Testy na úrovni, super podrobně porovnávány příznaky s výsledky testů...světe div se, začala jsem se cítit lépe (i bez psychiatrie, na kterou mě posílali všude jinde, kde jsem jen vyslovila slovíčko "borelioza"). Moc panu doktorovi děkuji a snad to půjde i nadále do lepších zítřků! :)

Pan doktor mě tahá z pekla. Nikdy jsem neměla zdravotní problémy, tak jsem neměla přehled o tom, jak zdravotnictví funguje. Myslela jsem si, že až onemocním, tak mi lékaři pomůžou. Dodnes se nemohu vyrovnat s arogantním a nadřazeným chováním, některých doktorů, nic podobného jsem nikdy před tím nezažila. Bylo to ponižující, velká bezmoc, absolutní neochota pomoci, někdy skoro až výsměch. Pan doktor Klubal je pro mě bůh. Děkuji mu za všechny pacienty, za jeho ochotu pomáhat a dělat věci jinak, než ostatní. Je odvážný, musí být na něho vyvíjen velký tlak od pojišťoven, přesto léčí podle svého přesvědčení a nenechá se zastrašit. Lepší lékař v naší republice není.

Jsem u pana doktora moc spokojená. Diagnostika probíhá komplexně na základě testů i příznaků. Pan doktor je opravdu jeden z mála, kteří se problematikou zabývají do hloubky a hledá příčinu. Je vidět, že je opravdu člověk na svém místě. V poslední době trochu pokulhává komunikace, což bude pravděpodobně způsobeno vytížeností ordinace.

Pan doktor chtel lecit antibiotiky nekoho, kdo vubec vysledky na boreliozu nemel, pouze dle castecnych priznaku. Nedoporucil ani odebrani mozkomisniho moku, kde by se borelie mela ukazat. Na dodatecne otazky neni mozne se dozvedet odpovedi, pouze pokud si opet zarezervujete trmin za dalsich X tisic.
Po dalsich vysetrenich na jine imunologii a neurologii, jsme se konecne dozvedeli vysledek a to Marfanuv syndrom a dlouhodoby stres.
Nechapu, jak pan doktor muze mit zaludek na to, ze pacientovi zbytecne nekolik mesicu dava ATB a ty mu nici imunitu tak, ze se pak neda ATB zalecit bezna angina. Holt penize svetu vladnou.