Blažkova 5, Hodonín
Praktický zubní lékař

Pan doktor je dobrý stomatolog a má profesionální přístup,je milý,ochotný cokoliv vysvětlit a sestřička je jedna z nejmilejších,kterou znám...Děkuji vám za skvělou práci,za mě i za syny....

Výborný lékař, příjemný, ochotný a citlivý člověk. Jsem teď se synem u jiné lékařky ( také jsem spokojena ), odešla jsem pouze z důvodu, že paní doktorka má ordinaci kousek od našeho domu a od školky. Ráda na pana doktora a sestřičku vzpomínám. S pozdravem Hajduchová Hodonín.

Pan doktor je skvělý, ani to vrtání u něj skoro nebolí a když se na něco zeptám ochotně mi dotaz zodpoví. Chodíme k němu skoro celá rodina a všichni jsme spokojeni.

nesouhlasím, mám poněkud jiné zkušenosti

Milý, ochotný, rychlý.

Pan doktor Handel je nejlepší zubař, který snad existuje. Nikdy jsem u něj necítil ani trošku bolesti při výměně plomby. Vždy mi vyjde vsříc. Cokoliv potřebuji vždy mi poradí. Vřele doporučuji. Přál bych všem aby mohli mít tak skvélého zubaře jako já:-) Petr

Maximální spokojenost

nejlepší a nejšikovnější

Skvělý skvělý skvělý,neměnila bych,příjemný,ochotný a sestřička je taky supr a moc příjemná, spokojenost nadevše..

Připojuji se k záplavě děkovných názorů. Pan Radek je opravdu velmi šikovný stomatolog. Ordinaci má upravenou a velmi moderně zařízenou. Taky mi vyhovuje, že je vždy upraven a používá všechny ochranné pomůcky jak pro sebe tak pro pacienta. Což ještě stále není u některých doktorů pravidlem - viz. MUDr. Bačík a spol. Opravdu jak již bylo řečeno malej ale šikovnej.