Praktický zubní lékař
Blažkova 5, Hodonín

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Jsem vděčná za tohoto pana zubaře. Vstřícnost, ochota ... prostě jen samá chvála.. Sestřička je úplně bezkonkurenční, co se laskavosti, vlídnosti ap.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Sestra lékař skvěl
Mladé sestry a lékaři by měli chodit k nim na školení o chování k pacientovi, přístupu, empatii.
Lékař bez diskuzí jednička ve svém oboru

Pan doktor je dobrý stomatolog a má profesionální přístup,je milý,ochotný cokoliv vysvětlit a sestřička je jedna z nejmilejších,kterou znám...Děkuji vám za skvělou práci,za mě i za syny....

Výborný lékař, příjemný, ochotný a citlivý člověk. Jsem teď se synem u jiné lékařky ( také jsem spokojena ), odešla jsem pouze z důvodu, že paní doktorka má ordinaci kousek od našeho domu a od školky. Ráda na pana doktora a sestřičku vzpomínám. S pozdravem Hajduchová Hodonín.

Pan doktor je skvělý, ani to vrtání u něj skoro nebolí a když se na něco zeptám ochotně mi dotaz zodpoví. Chodíme k němu skoro celá rodina a všichni jsme spokojeni.

nesouhlasím, mám poněkud jiné zkušenosti

Milý, ochotný, rychlý.

Pan doktor Handel je nejlepší zubař, který snad existuje. Nikdy jsem u něj necítil ani trošku bolesti při výměně plomby. Vždy mi vyjde vsříc. Cokoliv potřebuji vždy mi poradí. Vřele doporučuji. Přál bych všem aby mohli mít tak skvélého zubaře jako já:-) Petr

Maximální spokojenost

nejlepší a nejšikovnější