Praktický lékař pro dospělé
Máchova 643, Třinec

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je jedena z nejlepších lékařů. Vždy mi pomohla bez problémů. Nemůžu si na nic stěžovat.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

mockrát děkuji, že jsem měla tu čest seznámit se s p. doktorkou, je naprosto úžasná, empatická s vynikající schopnosti určit diagnozu a tuto i léčit. Dokáže i podpořit slovem., potěšit laskavostí, přístupem, ohleduplností. Spousta doktorů a specialistů, by si z ní měla vzít příklad!!

Dobrý den
Moje maminka chodí k paní doktorce již mnoho let. Má problémy ze srdcem a je alergická na různé složky léků . Paní doktorka ale není ani schopná si její alergie někde poznamenat, aby jí náhodou nedala léky které by jí mohly spíše uškodit než pomoci. Již několikrát jí napsala antibiotika na které dostala silnou alergickou reakci. Teď naposled opět měla reakci na jednu ze složek v lécích. Měla silné bušení srdce a bylo jí strašně špatně. Když k ní maminka dorazila v doprovodu kamarádky, tak paní doktorka ještě byla v ordinaci, ale odbyla jí tím, že je již po ordinačních hodinách, ANIŽ BY SE NA NÍ PODÍVALA. Sestra pouze podotkla " Však nejste ani oteklá " Prostě neskutečné. Sebral bych jí diplom. Nechápu že takoví lékaři ještě můžou ordinovat

Paní doktorka nejenom že chodí velice pozdě a s úsměvem, ale také pacientovi ani nesdělí co mu je a jenom mu předepíše léky. Preventivku sem vyřizoval se sestřičkou přes práh za 500 Kč. Škoda, že je nedostatek lékařů. Jinak by podobní byli na dlažbě.

Paní doktorka je proste nejlepsi!!!!!!!!!

K paní doktorce chodím 13 let a jsem spokojená.Pokaždé, když jsem byla nemocná,mi pomohla,zachránila mi i dovolenou,super léčba i alternativní způsob medicíny mi vyhovuje.Sestřička milá, usměvá,celkově ordinace působí pohodově.
Akorát co musím vytknout,je to, že nedodržuje ordinační dobu,chodí pozdě a ty dealerské návštěvy by měla taky odsunot na dobu po ordinačních hodinách,ono se člověku už tak sedí v čekárně,když je nemocný nedobře a ty průtahy jsou děs.
Jinak lidskost a pohoda.Žádný studený odměřěný psí čumák,jak to bývá jinde.Doporučuji.

jSEM HODNĚ NEMOCNÁ .ZDRAVOTNĚ POSTUŽENÁ, LÉKAŘŮ JSEM POZNALA MNOH. DOKTORKA ŠOLTÉSOVÁ NA MĚ PŮSOBILA VELMI DOBŘE, VYROVNANĚ, KLIDNĚ S POTŘEBNÝM RESPEKTEM K PACIENTŮM I POKOROU V DUŠI., COŽ U MNOHÝCH LÉKAŘŮ NEUVĚŘITELNĚ CHYBÍ. k JEJÍMU HODNOCENÍ TADY NE NETU 20 KLADNÝCH PROTI OSMI NEGATIVNÍM. TO ZAS NENÍ TAK ŠPATNÉ, VEZMEME-LI V ÚVAHU RČENÍ NENÍ ČLOVĚK TEN, ABY SE ZAVDĚČIL LIDEM VŠEM.
a TA UBOHÁ PANÍ, KTERÁ SE ANI NEPODEPÍŠE MŮŽE PŘEMÝŠLET. a HLAVNĚ O SOBĚ. žILA JSEM 12 LET V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH A BYLA JSEM ZVYKLÁ NA OLEDUPLNOU PÉČI. tADY JSEM JÍ NAŠLA PRÁVĚ U TÉTO LÉKAŘKY. nEJSEM NIJAK SPŘÍZNĚNÁ - RODINNÝ PŘÍSL, SPŘÍZNĚNÍ DUŠEVNÍ TO ANO. pŘEJI VŠEM KRÁSNÉLÉTO.

K pani doktorce Radaně Šoltésové chodím od samého začátku co začala ordinovat a vždy mi pomohla.Velice příjemná,ochotná,a milá.Jiní doktoři by si sní měli vzít příklad.To samé platí i o její sestřičce.

Č

fakt dost trapné,psát si pochvalné vzkazy sama ,to už vypovídá mnohé o charakteru,ale takových je tady víc,celá tahle anketa je pomýlená a nesmyslná

Dobrý den, ráda bych pochválila paní doktorku je nejlepší odborník, se kterým jsem se setkala. Chválu si právem zaslouží její vstřícnost a čas věnovaný všem pacientů stejně. Navštěvuji její ordinaci již delší dobu a zpřibývajícím věkem i mé zdravotní problémy se zhoršily, paní doktorka vždy včas odhadla příčinu nemoci a úspěšně vyléčila. Také bych chtěla podotknout, že paní doktorka se neustále vzdělává a nové zkušenosti převádí do praxe. Ještě jednou děkuji, že mohu být pacientkou tak skvělého lékaře. I zdravotní sestra je velmi šikovná a příjemná navzájem se s paní doktorkou doplňují a proto jejich ordinace tak dokonale funguje.