Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 900, Orlová

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je důsledný lékař a vždy ochotný. Nezaznamenal jsem nikdy liknavost či stanovení Dg od stolu. Za mne mohu jen doporučit.

Prisel jsem k panu partysovi s tim ze me boli na plicich jen se my podival do krku a nic vic ani si me neposlechl a napsal my antibiotika no a zbytecne jsem byl na nemocenske ani se se mnou nebavil jestli ji chci nebo ne

Musím se připojit ke špatným zkušenostem lidí zde. U naší babičky zanedbal péči, neléčil pravé potíže, naopak zbytečně ordinoval léky, které nemusela mít, nyní má trvale poškozené ledviny, během 15-ti let u pana doktora jediná kontrola krevního obrazu, nic. Nebýt jiného specialisty, který včas vše objevil a upozornil nás na to, už by tady nebyla. Mimochodem vyšetření u specialisty, jsme si také museli zařídit sami. Pokud máte rádi sebe i své blízké, rychle změňte lékaře !

varuji všechny lidi ! ted jsem se vrátil z patologie , dozvěděl jsem se příčinu umrtí otce , dlouhodobé neléčené problémy , zanedbaná léčba ! takže varování hlavně pro všechny starší lidi . zvažoval jsem podat aspon trestní oznámení , ale stejně to už nemá cenu , ale zlost mám obrovskou !!!!!! nepřeji mu nic dobrého !!

Tento "lekar" se minul povolanim. Ve svem vlastnim zajmu se mu vyhnete.

jo jde

Velmi mně mrzí, co ted píši, ale zkušenosti jsou velmi špatné :Přístup pana doktora je asi takový, že pacienta trpělivě vyslechne a beze všeho mu napíše léky, které pacient žádá. Pokud za ním ale přijdete s nějakým problémem, nic se nevyřeší:Lidé z jeho obvodu vyvinuli teorii, že pan doktor sedí za stolem bez kalhot,a proto se ani nezvedne. Zanedbal zdraví mé dcery, která k němu chodila zprvu s běžnýmí obtížemi a ted je její stav docela vážný a je jí zle a trpí bolestmi a otoky. Kdyby se jí pan doktor věnoval hned zpočátku, nemuselo to tak daleko dojít. Nepochybuji o tom, že je velmi dobrý lékař, jen si myslím, že upadl do jakési podivné letargie, která trvá již delší dobu.

Vždy dobře poradí

OK!

Profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Sestrička taky super.