Reprofit International s.r.o.
Hlinky 48/122, Brno

Nemocnice Znojmo
MUDr. Jana Janského 11, Znojmo

Umístění: jiné místo

Pan doktor Doubek je naprostá špička ve svém oboru. Chodila jsem k němu v těhotenství, když jsem bydlela ještě v Brně. Není dne, kdy bych mu nebyla vděčná za jeho nadstandardní péči o mě a mou dceru. Za tímto doktorem bych klidně jela světa kraj, jelikož po něm už pro mě žádný jiný gynekolog nebude nikdy tak dobrý, jako on. Kéž by všichni doktoři byli alespoň z poloviny tak dobří a lidští, jako on.

Umístění: jiné místo

Brno přišlo o velkého gynekologa s velkým G. Nadstandardní, jemný a precizní přístup, odbornost a kvalita je znát z jeho očí, i rukou. Nic nezanedbá, intenzivně se zajímá o váš případ, pokud jdete na genetické vyšetření, píše vám i mimo službu, když nemusí :) Jeho odchod jsem blbě nesla, včetně sestřičky, která s ním spolupracovala na pracovišti GYNMEDA.

Umístění: Nemocnice Znojmo Rizikove tehotenstvi s dvojcaty

Panu doktoru Doubkovi, vděčíme za za naše krásné holčičky, velmi mi pomohl i psychicky, Znojmo přišlo o velkého odborníka

Umístění: Nemocnice Znojmo péče o těhotné

Doktor Doubek je opravdový odborník. Město Znojmo čítá díky tomuto lékaři pár desítek obyvatel navíc :-) A to nepočítám bezproblémové porody. Poukazuji spíše na bezkonkurenční péči doktora Doubka v oblasti rizikového těhotenství. Mnoha ženám (párům) po opakovaných samovolných potratech pomohl miminko donosit a porodit, při péči o těhotné ženy je velice pečlivý při vyšetřeních a je to opravdový odborník. I při velice komplikovaných porodech dokáže rodičku povzbudit, dodat potřebnou sílu a s jeho odborným zásahem je zdravé spokojené miminko na světě "co by dup". :-) Příběhy spokojených znojemských maminek, které rodily s doktorem Doubkem, mluví za vše. V jeho ambulanci jste v těch nejlepších rukou. Navíc je to úžasný člověk plný empatie a taktu. Přestože jsem měla těhotenství velice rizikové (vcestné cévy), těšila jsem se na každou kontrolu. Doktor Doubek mě vždy uklidnil, vše vysvětlil, povzbudil a má i krásný smysl pro humor, takže byla dokonce i sranda.
S běžnými prohlídkami a bezproblémovým těhotenstvím bych asi jeho ordinaci "neblokovala". Ale při jakékoli pochybnosti, komplikaci či riziku bych nikomu jinému nedůvěřovala. Skvělý lékař s mnoha a mnoha zkušenostmi. Jsem mu nesmírně vděčná za svou zdravou dceru.

Moc dekuji panu doktorovi opravdu skvely lekar ,clovek na pravem miste.Jen diky nemu se nam s partnerem podarilo otehotnet u porodu taky uzasny pristup a dnes uz mame 8 mesicni miminko ,moc dekuji :-)

Tímto bych velmi chtěla poděkovat panu doktorovi za jeho skvělou péči, jak po lidské stránce, tak i profesionální. Velmi nám pomohl při porodu naší druhé dcery. V péči Mudr. Doubka jste v nejlepších rukou.

výborný lékař v těhotenství se pěkně stara aby vse bylo v pořádku a u porodu je velikou oporou a po porodu ještě v zlastni vule se jde podivat na dite a na rodicku. velice doporučuji je nejlepší gynekolog co znám

Pana doktora Doubka si moc vážím. Je to skvělý gynekolog s citlivým přístupem.
Díky jeho včasnému zásahu a vysoce profesionálnímu přístupu při porodu, máme zdravého syna.
Děkuji Vám za vše pane doktore. Lenka D.

Souhlasím se všemi názory, vážně příjemný a profesionální doktor, momentálně k němu také chodím mám rizikové těhotenství a ve středu přijde naše princezna na svět císařem, který mi bude provádět pan doktor za což jsem hrozně vděčná už teď má moji plnou důvěru, je vážně super.
K.Macková

Pan doktor Doubek je ten nejlepší gynekolog kterého jsem kdy poznala jen díky němu se nám 13.7 narodil nádherný chlapeček.Vyvolávali nám porod 12.7 v 8 ráno začal pan doktor Doubek do 3 hodin šlo vše tak jak má potom pan doktor předal směnu a od 4 hodin jsem začala mít teploty monitory miminka byly špatné a neotevřela jsem se na vic jak 3 cm.Doktorka která měla směnu místo pana Doubka se u mě za celou noc ukázala pouze 3x a když jsem ji prosila aby to zakončili císařem řekla mi že ještě počkají přitom čekali celou noc.Pan doktor Doubek ráno v 7 zase přebíral směnu a prvni co bylo tak naše navštěva okamžitě rozhodl zakončeni cisařským řezem.Díky panu doktoru za obrovský lidský přístup...Patří mu naše veliké DÍK