Doporučení psychologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kladno

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Jsem velmi spokojená. Paní Nosilová, působyla od počátku velmi mile, se zaujetím naslouchá. Má lidský, ne direktivní přístup. Dokáže pomoc člověku najít vlastní zdroje pomoci a uvědomit si jeho slabé a silné stránky. Spolupráci hodnotím na výbornou. Doporučuji. Více

Vepřkova 1220, Slaný, Slaný Mapa

Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka Ursini je vynikající a zkušená psycholožka a sympatická žena. Jsem paní doktorce moc vděčná a rozhodně ji doporučuji. Jsem studentka, která se již na základní škole začala potýkat s úzkostmi, panikou a někdy až depresemi. S postupem času se tyto stavy zhoršovaly, a tak jsem vyhledala pomoc psychologů. Vyzkoušela jsem jich několik a vždy šlo pouze o možnost se vypovídat, ale žádné rady nebo pomoc. Když jsem na vysoké přestala být schopna skládat zkoušky a chodit na hodiny, našla jsem paní Janu. Byla první u koho jsem měla pocit, že ví, co se děje, a že mi opravdu může pomoci. Na hodinách se mi skutečně věnovala, ptala se mě a radila mi. Vždy dokázala přesně vytušit, kde je problém. A to mnohokrát jen podle mých výrazů a věcí, co jsem neřekla. Určila mou diagnózu a zařídila mi setkání s doktorem, který mi předepsal léky. Po několika měsících jsem díky ní dosáhla toho, co jsem čekala, že bude trvat roky. Je to neskutečné. Vrátila se mi síla a dobrá nálada. Pomohla mi pracovat na mém nastavení hodnot tak, abych sama sobě neubližovala. Takže se teď nemusím bát, že se vše zhorší, až jednou přestanu brát své léky. Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Psychologická ordinace

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„S paní magistrou jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k ní s dcerou v porozvodovém období i v období, kdy dcera měla problémy s učením. Diagnostikovala poruchu koncentrace a doporučila nám, jak se učit. Velmi nám v obojím pomohla. Děkujeme!!! Více

Dolanská 329/23, Praha 6- Liboc, Praha Mapa

APLA Praha a střední Čechy, o.s.

• „Paní doktorka umí naslouchat a je velmi empatická. Jsem jí vděčná za čas, který se mnou tráví. Umí pohladit po duši a povzbudit. Více

Markova 3, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Dr Mahler is not only a kind, compassionate and honest personality but a very skilled psychologist with good humor and excellent English knowledge. Agnes Více

Hošťálkova 1c, Praha Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

• „Přála bych každému člověku, který řeší jakékoliv vnitřní bolesti, aby také mohl jednou odcházet s pocitem, že samozřejmě není na celý život vyhráno, protože práce na sobě je celoživotní záležitostí, ale především s pocitem, že teď už ví, jak na tom. Právě díky panu Konopáskovi. Pan Konopásek má ten dar a cit vycítit jádro a příčinu vašich vnitřních bolestí a postupně vás vede a ukazuje vám spoustu možností, jak s tím, co nosíme uvnitř, pracovat. Je velice empatický, i když někdy kecáte úplné nesmysly. Je to člověk na svém místě a jeho práce dává velký smysl. Přes všechny úzkosti, která vás tíží se naučíte, jak s nimi zacházet, kde je ta příčina, naučíte se být silnější osobností. Možná i začnete podnikat. Nedá se vlastně slovy popsat, jak moc vám právě tato psychoterapie u pana Konopáska dá, to si musí každý prožít sám a samozřejmě být ochotný otevírat to, co do té doby hluboko spalo. Ale po těch letech bych chtěla moc poděkovat, že jsem měla tu možnost se s panem Konopáskem setkat a díky našim konzultacím, se tak potkat i sama se sebou. Děkuji. Více

Seydlerova 8/2451, Praha Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Ordinaci paní doktorky jsem navštívila tento týden , byla jsem u ní se svojí dcerou.Poprvé v životě jsem poznala úžasného člověka a odborníka na svém místě . Děkuji Irena Více

Mánesova 1766/21, Kladno Mapa

Klinická psychologie

• „S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, hodně mi pomohla. Vyslechne, nikam člověka netlačí, ukáže mu správnou cestu z jeho potíží. Má trpělivost, pacienta vyslechne a "skáče" do příběhu jen bčas, když je třeba něco ujasnit. U prvního psychologa jsem si navíc nepřipadala tak pochopená, jako u paní doktorky. Mám z ní pocit, že je to dobrý a hodný člověk. Více

Žufanova 1/1114, Praha Mapa

Klinická psychologie