Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kladno

• „Všechno co píšou o paní doktorce můžu jen podpořit. Opravdu jí zajímá kazdy pacient, věnuje každému dost času. Snaží se opravdu pomoct, ne nabídnout nějaké blbé kosmetické řešení. Spokojená s přístupem a sama paní Fialová jako člověk je moc milá a vstřícná. Jen ostatní musejí počítat se frontou, ale stojí to za to. Doporučuji přijít v 6-7 hod ráno. Více

Evropská 59, Praha Mapa

Kožní stacionář pro léčbu lupénky

• „Mamince předepsal bez zdlouhavého objednávání mastičky na zapařenou pokožku po antibioticích, která výborně zabrala. Velmi milý a mamince ochotně pomohl. Bohužel je prý velmi vážně nemocný a tak nám na Barrandově chybí. Více

Krškova 807, Praha Mapa

Ordinace specialisty - kožní

• „K paní doktorce chodím přes 10let jsem nadmíru spokojen s jejím přístupem, odborností a ochotou.Je na ní vždy vidět zájem, že chce pacientovi pomoci s problémem, což je podle mne základ k zjištění diagnózy a jeho řešení. Více

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace specialisty - kožní

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojení, jí vedená léčba je bez problémů. Vždy vysvětlí problém srozumitelně i laikovi a nabídne několik možností jak dále postupovat s jejich pozitivy i negativy. Objednávání na čas je bez problémů, ale dá se přijít i bez objednání a většinou se na řadu dostanete. Jenom menší připomínku bych měl k síle hlasového projevu - je zkrátka potřeba si zvyknout že paní doktorka šeptá. Na druhou stranu, vzhledem k povaze odbornosti, je mohdy dobře že obsah rozhovoru neslyší i zbytek paneláku kde ordinace sídlí. Více

Ústecká 3039, Kladno Mapa

Dermatovenerologická praxe

• „Paní doktorka byla velmi příjemná, v klidu mě vyslechla, nic neopomenula a nad ničím nemávla rukou. Vše mi potom srozumitelně vysvětlila, velmi dobře mi poradila, doporučení pomohla, napsaný preparát také. Nemám co bych vytknul, opravdu jsem byl velmi mile překvapen její chováním, potěšen jejím klidným přístupem a problém byl zdárně vyřešen. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „Pan doktor je profesionální a jde rovnou k věci. Návštěva v ordinaci byla velmi krátká, ale pan doktor ihned věděl a předepsal potřebné léky. Sestra byla velmi příjemná. Nemám co vytknout. Více

Horákova 2062, Praha Mapa

Dermatovenerologická ambulance