Pak doktor Prokop je špička ve svém oboru! Od narození k němu chodím já i celá moje rodina a nikdy jsme neměli ani minutu pochybnosti o jeho kvalifikaci a odbornosti, natož abychom se rozhodovali o změně!

Skvělý zubař. Po všech stránkách.

Profesionál.

Vynikající stomatolog, odborník, velmi příjemný.

Pan doktor je výborný a těžko ho opravdu někdo nahradí. Chodíme k panu doktorovi s dcerou cca 15 let. Každý zákrok vysvětlí, poradí a snaží se zuby léčit - zachránit, než trhat.Velmi příjemná je i sestřička. Moc děkujeme a přejeme mnoho zdraví a stále tak šikovné ručičky...

Už 2x se u mně pustil do komplikované opravy zubu, který byl v tak špatném stavu, že by se extrakce dala snadno zdůvodnit. Nevím zda-li někomu pomůže, že pana doktora doporučím... jako každý vynikající zubař dnes zřejmě plno a nové pacienty nepřijímá. Když jsem ale viděl zde jeho jméno, nedalo mi, abych nepřidal svůj názor jako poděkování. Kdyby tak pracovali všichni jako Vy, pane doktore!

vynikající stomatolog sice velmi zaneprázdněný ale to vzhledem k jeho práci je vcelku pochopitelné,jsem již u pana MUDr.Prokopa několik let a budu jen velmi těžko jednou shánět lepšího profesionála,děkuji .

Výborný stomatolog, chodím k němu 15 let a nikdy jsem s ním neměla problém. Super.

Chodíme k panu doktorovi celá rodina skoro již 16 let. Je výborný. Jen mám obavu až půjde do důchodu jak seženeme někoho kdo se s ním bude moci rovnat(po všech stránkách).

Slovy nejde vyjádřit! Je nejlepší na světě!