MUDr. Zdeněk Škorpil

Zubař · Více o specializacích

Vysoké Mýto 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zdeněk Škorpil
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Štefánikova 396/4, Vysoké Mýto 56601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor Škorpil je milý, sympatický, empatický, ... Do jeho ordinace chodím přes 20 let a se zákroky, které mi prováděl (vytrhávání zubů moudrosti, nervu,..) jsem neměla nikdy problém. Velmi přátelský je i k mé pětileté dceři, která ráda chodí k zubaři. V ordinaci je příjemná atmosféra. Neměnila bych. P. Chválová

     •  • 

  • Po mnoha lékařích první , který se postaral, abych netrpěla ani fyzicky, ani psychicky. Perfektní a profesionální přístup k pacientovi a pohodová atmosféra, která je v ordinaci díky jemu a jeho paní, umožní přežít bez stresu i dost těžké zákroky. Delší čekací doba mě nikdy nevadila, u žádného jiného zubaře jsem v čekárně neusnula, u něj klidně. Jsem ráda, že mi ho kamarádka doporučila . Už se těším na další návštěvu. Znojemská.

     •  • 

  • J

    V deseti letech jsem podle jiného místního stomatologa měla přijít o všechny zuby - paradentoza třetího stupně. V tu chvíli jsem přešla k panu doktorovi. Dnes jsem u něho již 16 let. Zuby mám doposud všechny své a bez jediného kazu. Tenkrát mi je zachránil a dodnes mu za to děkuji.

     •  • 

  • K panu doktorovi chodím už léta.Je pravda,že je delší čekací doba,ale neměnila bych.Se zuby,které mi léčil nebo opravoval jsem nikdy neměla problém,ale co je pro mě velice důležité - on i jeho manželka,která mu dělá už léta sestřičku,jsou vždy mile naladěni a jejich chováním a přístupem dokázali to,že na prohlídku popřípadě zákrok jdu jako na milou návštěvu,která vás dokáže i pozitivně naladit. Díky. :-) Věra N.

     •  • 

  • Velice dobrý stomatolog...doporučuji !

     •  • 

  • V žádném případě nedoporučuji. Po jeho péči mi nynější stomatolog dávat zuby dohromady téměř 4 roky. O jeden zub jsem bohužel přišla. Plomby vypadávaly a to nejen mě, ale i manželovi.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborný lékař, nejlepší, jakého jsem v tomto oboru poznala. Velice lidský přístup. I přesto, že jsem se odstěhovala téměř 130 km daleko od Vysokého Mýta, ráda si dvakrát za rok udělám výlet. Neměnila bych tohoto zubního lékaře, ani jeho hodnou paní - sestřičku za nic na světě!!! Děkuji - Jana Jonová

     •  • 

  • Výborny...

     •  • 

  • Velmi sympatický, nikdy jsem s ním neměla žádné problémy, skvělý lékař, bezvadný zubař pro malé děti, které se bojí a třeba vyvádějí, pláčou, jenom dříve delší čekací doba. Ale stojí za to si počkat.

     •  • 

  • Ano působí příjemně a profesionálně.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu