Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Šárka Konvičková
Praktický lékař pro dospělé

Staré náměstí 91, Orlová 73511

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Asi na to mám štěstí, ale má dětská doktorka byla super a i Paní Šárka je. Nikdy se nemračí, vždy pomůže co se týká administrativy tak při mém cestování po jiných státech, taky udělala maximum a nikdy nevypadala že by ji to obtěžovalo. Prostě nejvíc nejlepší.

     •  • 

  • Je to doktorka s velkým D,k tomu není co dodat.Svůj obor si vybrala správně což se o jiných lékařích říct nedá.Paní doktorka je naše sluníčko,lepší doktorku jsem si vybrat nemohla,děkuji.S pozdravem,přeji sluníčkový den.

     •  • 

  • Paní doktorka,je doktorka s velkým D.Měla jsem dost špatné zkušenosti se svým lékařem.Ale paní doktorka Konvičková mi ukázala,že i mezi lékaři jsou velmi milí lidé.Jsem velmi spokojená.
    DĚKUJI PANÍ DOKTORKO.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a lidská, což se o mnohých říci nedá! Je praktickou lékařkou celé naší rodiny, zná naše nemoci, problémy a vždy dovede poradit, ale i povzbudit do života! Jsme rádi, že jsme jejími pacienty, paní doktorko, za Vaši péči děkujeme!

     •  • 

  • Každému doporučuji .Měla jsem smůlu na lékaře nebo jejich sestry.U paní Konvičkové jsem 100% spokojená jak s paní doktorkou tak i s milou a sympatickou sestřičkou. Všem doporučuji i když je to trošilinku zruky vůbec mi to nevadí.

     •  • 

  • Velmi příjemná, lidská, klidná a usměvavá lékařka, nemám pocit ,že bych obtěžovala, sestřička občas trochu zmatená a pomalejší, ale celkově nejlepší praktický lékař v Orlové.

     •  • 

  • DOKTORKA SUPER,SESTŘIČKA KATASTROFA!!!!

     •  • 

  • Již několik let velmi spokojen. Nemám nikdy ten pocit, že bych obtěžoval. Zato sestra je opakem.

     •  • 

  • Jsem velice spokojená s její péči

     •  • 

  • Velmi dobrá doktorka.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu