Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavel Doležálek
Dentální centrum Karolina s.r.o.

Důlní 3347/1, Ostrava 70200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan MUDr. Doležálek je špička ve svém oboru, stejně jako jeho maminka. Chodíme k nim celá rodina a jsem za to šťastná.

    Školová.

     • Dentální centrum Karolina s.r.o.  • 

  • Naprosto nejlepší! Milý, příjemný, rychlý, komunikativní, vysvětlí do puntíku, pečlivý, no prostě jen samé dobré. Sestřička taky velmi milá a celé prostředí také, no prostě jít tam je příjemná záležitost .-)
    Max spokojenost
    Děkuji
    Petra Procházková

     • Dentální centrum Karolina s.r.o. implantát  • 

  • Nejlepší zubař na světě.K panu zubaři se těšíme jak na hřiště.Annemarie Selníková a Sandra Gajdová.Děkujeme pane doktore.Celá rodina Selnikových.

     •  • 

  • Odborník který se snaží zachránit co se dá i nedá. Velmi dobrý a lidský přístup jak lékaře tak sestry. Super vím o čem mluvím . Verner

     •  • 

  • Nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy chodil. Doporučuji všem, naprosto špičkový přístup, snaží se o dobro pacienta, které je mu nade vše. Bylo by potřeba více takových zubařů !!!

     •  • 

  • na pana Doležalka jsem dostala doporučení a jsem maximálně spokojená, už se tolik nebojím, pokažde si užijem spoustu legrace, hlavně při posledním zákroku, trhání osmičky. Sestřička je taky super, no prostě skvělá dvojka :O)

     •  • 

  • Takže mě, člověku, který omdlévá ještě než vejde do ordinace (to nepřeháním, opravdu se mi to opakovaně stalo) byste pana doktora Doležálka dopuručili? U zubaře jsem nebyla několit let, vím, že mé zuby jsou vv katastrofálním stavu, ale kdykoliv začnu jen pomýšlet na to, že bych šla k zubaři tak už se mnou klepe zimnice a málem omdlévám. Moje poslední zkušenosti s mou zubařkou nebyly nikterak příjemné, když si vzpomenu jak mě pokaždé seřvala, že nejsem malé děcko abych se bála tak je mi zase zle. S pozdravem Helena

     •  • 

  • S

    Jsem velice spokojen - a totéž také syn . Velice doporučuji .

     •  • 

  • K

    Velmi dobře pracuje s pacienty a je k nim velmi vstřícný a příjemný.

     •  • 

  • Příjemný lékař, milý, ochotný, odborník. Přesto že mám ze zubařů panickou hrůzu, jeho se neobávám a na návštěvu se těším, i když vím, že se bude něco zpravovat.Má pochopení pro hysterického pacienta, kterého umí uvést do klidu a pracovat s ním:)
    Jsem rád, že jsem jej našel.
    Děkuji David GrygarD

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu