Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Vařecha
Ordinace

Důlní 3347/1, Ostrava 708 52

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • B

    Výborný lékař. Svou práci odvádí na 150% a precizně!

     • Ordinace Jiný  • 

  • P

    Dr.Vařecha je sice profesně kvalitní lékař, ovšem naprosto bez empatie.
    Dlouhodobě jsem byla jeho pacientkou,ale pak mě postihlo závažné onemocnění.Nastaly řady vyšetření a následně invalidní důchod.V době všech vyšetření a hospitalizace jsem byla nucena se u tohoto lékaře přeobjednávat.Když jsem se konečně objednala,lékař mě odmítl ošetřit a strikně nařídil mě už nikdy neobjednat.Přes veškeré prosby a snahu to vysvětlit,mě už definitivně odmítli přijmout.
    Za mě lékař absolutně bez empatie

     • Ordinace Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • neni co vytknout, se zuby mam problemy a pan zubar vzdy pomuze.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Z

    Tento pán zubní lékař je nejlepší, který je v kraji. Jelikož mám od dětství problémy, jsem šťastná za tohoto odborníka, který mi velice pomohl. Kdyby se odstěhoval na opačnou stranu republiky, tak bych jistě jela na vyšetření za ním.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Skvělý zubař,lepšího neznám a to už jsem jich pár vystřídala a vždycky jsem měla strach,teď už ne.Jsem ráda,že jsem se dostala k jeho rukám,je to opravdu odborník,šikovný,pracuje s nejvyšším ohledem na pacienta,bezbolestně.Navíc jsou ze sestřičkou oba milí,vstřícní.Za mně velká spokojenost,děkuji za vaši práci.

     •  • 

  • Mudr.Vařecha-dokonalost sama.Prošla jsem mnohými zubními ordinacemi i "vyhlášenými"jmény lékařů,ale teprve tento lékař dokázal,že rozumí,umí a navíc je velmi příjemný.Také jeho sestřička je milá,k tomu jako bonus velmi hezké prostředí.Vřele doporučuji všem,kdo zažili trauma,nepříjemný přístup lékaře nebo nespokojenost s výsledkem.

     •  • 

  • Dnes jsem byla trhat 2 pětky, věděla jsem že je to výborný doktor ale dnes potvrdil že je zcela nejlepší ,pan doktor se postaral o to aby trhání bylo bezbolestné nic takového jsem nikdy nezažila jediné co jsem cítila byl tlak,pan doktor je velice pečlivý a starostlivy a hlavně je u pana doktora jakýkoli zákrok naprosto bezbolestný .
    Pan doktor je bezkonkurenční ,sestřička je milá a starostlivá atmosféra v ordinaci je výborná.
    Doporučuji

     •  • 

  • Nejlepší zubař jakého jsem kdy měla. Byla jsem trhat osmičku a vše proběhlo v pořádku a hlavně bez bolesti už nikdy bych zubaře nevyměnila ikdyž dojiždim více jak 40 km . Takže doporučuji ;-) ;-) ;-)

     •  • 

  • Pan doktor Jiří Varecha je nejlepsi doktor ve svem oboru ,není lepšího doktora , neměnila bych ,vzdy jsem mela paniackou hruzu ze zubaru,ale od te doby co jsem zacala chodit k panu doktorovi tak uz strach nemam .

     •  • 

  • Od 17 let sem měla strach z mé bývalé zubařky a tak 5 let nebyla nikde. Teď sem byla už na dvou návštěvách u pana doktora a už bych NIKDY neměnila !!! Strach a panika je pryč. Konečně chodím k zubaři v klidu s úsměvem a dokonce se i těším. Kdyby mi to někdy nekdo řekl nevěřila bych. Všem pana doktora doporučuji , kdyby byl každý jako on nemohlo by se stát, že by měl někdo ze zubního lékaře strach ! :-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu