Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Grundmannová
Praktický lékař stomatolog

17. listopadu 1790, Ostrava 70852

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • N

    K paní doktorce jsem chodila léta, do té doby, než jsem zjistila, že za celé ty roky nepoznala, že mám vrostlé osmičky do dásní a že už mám i rozsáhlý zánět. V životě mě neposlala na rentgen, na který má každý pacient jednou ročne zdarma nárok, dělala mi jen zákroky u kterých se platí, ale zákroky které jsou hrazené a nic jí z nich nekápne na ty úplně kašle. Nedoporučuju, díky ní jsem si se zubama vytrpěla své a možná díky jejímu zanedbání péče příjdu i o další.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jsem velmi spokojen. Chodím k paní doktorce s celou rodinou.

     •  • 

  • Jsem v péči paní doktorky už řadu let a jsem spokojena. Vždycky vše vysvětlí, je opravdu profík. I sestřička je příjemná. Doporučuji.

     •  • 

  • Již 20 let jsem v rukou tohoto lékaře,

     •  • 

  • J

    Velmi kvalitní profasionální služby spojené s lidským přístupem využívá celá naše rodina včetně dětí.
    Děkujeme paní doktorko za Vaši péči!

     •  • 

  • J

    Jediné, čeho se bojím je zubař. Ale paní doktorka je anděl, vždycky mně uklidní a odvádí skvělou, jemnou a profesionální práci.Chodíme k ní celá rodina včetně mých dětí (7 a 9 let) a kluci se vůbec nebojí, mají paní doktorku rádi. Teď se chystám i se svým třetím, 6-ti měsíčním synem na první prohlídku dvou zoubků.Díky paní doktorko i paní sestřičko za vzornou a příkladnou péči!!!

     •  • 

  • R

    Moc příjemná paní doktorka,vždy se sestřičkou ochotné vyhovět.Cením si i lidského přístupu a jemného,citlivého zacházení při ošetření.Děkuji.

     •  • 




  • příjemná

     •  • 

  • Velice milá, příjemná a svědomitá doktorka. Chodím k ní přes 20 let a s její péči jsem velice spokojená. Nejen já, ale i celá moje rodina.

     •  • 

  • M

    Příjemný člověk a dobrý lékař.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu