Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ivana Zajícová
Ord. praktického lékaře stomatologa

U Nemocnice 3064, Teplice 41501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní MUDr. I. Zajicová je VYNIKAJÍCÍ profesionálkou na pravém místě .

     •  • 

  • Skvělá zubařka!!!

     •  • 

  • Nejlepší paní zubařka co jsem za svůj život měla spoustu zůbů mi dokázala zachránit je milá a hodně starostlivá :) u ní jsem nikdy nezažila nějakou hroznou bolest vždycky jsem ze zubařů mívala panickou hrůzu ale díky ní jsem se jich bát už přestala :)

     •  • 

  • Výborná

     •  • 

  • Fakt šikovná:)

     •  • 

  • Přestože k paní doktorce nechodíme,nejsme jejími pacienti,chtěla bych touto cestou jí velmi moc poděkovat za to,,že když si vzali dovolenou všichni zubaři o svátcích ,tak ona neodmítla spoustu pacientů,včetně mého manžela a ošetřila ho.Její emaptie k pacientům,kteří jí nejsou lhostejní,ochota a profesionalita,milá sestřička-tiše závidím pacientům,kteří k ní chodí.Takový přístup,kdyby měli všichni ve zdravotnictví,to by bylo hej.

     •  • 

  • Nejlepší stomatolog.

     •  • 

  • Velice milá a šikovná paní zubařka, vždy se snaží zub zachránit a nic neodbyde. Zub léčí a na člověka se nezlobí, i když se nedostaví v termínu.

     •  • 

  • Moje babička říkávala: "Není na světě člověk, aby se zavděčil lidem všem." To na adresu těch nespokojených. Hlavně vždy mluvte pouze za sebe a ne takovéto "Všichni to říkají". Já za sebe mohu říci, že patřím k tomu ohromnému davu spokojených pacientů. Milá, příjemná, ochotná a opravdu krásná. Od ní i ty nepříjemné zprávy znějí tak nějak lépe. Petr Melichar

     •  • 

  • Od té doby, co jsem u paní doktorky Zajícové (6 let), pokládám návštěvu zubní ordinace za příjemnou záležitost. Jsem absolutně spokojen, chválím a doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu