Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ivana Sošková
Praktický lékař stomatolog

Novoveská 111/9, Ostrava 70900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Mária Horňáková - ://Výborná lékařka a sestra taky. Moc děkuji za jejich péči. Jsem s nimi moc spokojena, můj manžel také.

     •  • 

  • Paní doktorka je opravdu perfektní a sestřička taky.Chodíme k ní celá rodina.Máme dvě děti,které tam chodí už od dvou let a vůbec se nebojí a vždycky se těší.

     •  • 

  • Profesionální a lidský přístup k pacientovi.Vysoká odbornost práce.

     •  • 

  • Ochotná a pečlivá paní doktorka.

     •  • 

  • velmi dobrá a hodná paní doktorka. Matulová

     •  • 

  • Skvělý přístup, profesionalita, kvalita a preciznost odvedené práce. Chodím již přes deset let a naprostá spokojenost - bez jediné chybičky!!!
    Toto je skutečně PANÍ DOKTORKA!!! A samozřejmě vše rovněž platí i o sestře.

     •  • 

  • M

    Bez komentáře - naprostá spokojenost

     •  • 

  • T

    Jsem velmi spokojený.Chodim k pani doktorce cca 10 let.Nikdy nebyl problém.Přístup jak sestry tak paní doktorky je výborný.

     •  • 

  • M

    Chtěla bych touto cestou mnohokráte poděkovat za velice precizní a lidský přístup nejen ke mě,ale hlavně k mým synům (4 a 7let),jak paní doktorce,tak také i sestřičce.Jsou vždy příjemné,usměvavé a ochotné pomoci,pokud je to jenom trochu možné a to ve většině případů je.Ještě jsem u nich nezažila,aby někoho jenom tak odbyly.Hlavně jako maminka oceňuji její trpělivost,jakou měla např. s mým synem,který měl jít na prohlídku a odmítal otevřít pusu.Paní doktorka svým laskavým přístupem ho nakonec přesvědčila,vyšetřila a od té doby nemá můj syn problém ani žádná traumata ze zubaře.Kéž by takových bylo více.Mohu s klidným svědomím vřele doporučit.

     •  • 

  • K

    super!!!!Chodíme tam celá rodina.A na moje děti je úžesná.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu