Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ivana Miltnerová
Praktický lékař stomatolog

Opavská 39/962, Ostrava 70868

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • R

    K paní doktorce chodím už 21.let,vždy pečlivá,před zákrokem vysvětlí co bude dělat, hodná, milá, empatická,jsem ráda,že jsem v rukou,tak skvělé paní doktorky,nikdy bych neměnila,sestřička samozřejmě taky super, atmosféra vždy pohodová.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • Z

    Vynikající přístup k pacientovi, s věcnou a podrobnou komunikací. K tomu vždy kvalitní ošetření zubů. Náhrada vylomeného zubu proběhla vždy v termínu se skvělým výsledkem. V Ostravě se těžko najde lepší stomatolog.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • Doporučuji!!! Paní doktorka i sestřička jsou prostě super, dokonce můj 3 letý syn se vždy těší.

     •  • 

  • Paní doktorka je vynikající odborník, milá k pacientům, před zákrokem vysvětlí, co bude dělat a jakým způsobem, vždy je v pohodě, cítíme se tam velmi dobře:o))

     •  • 

  • Skvělá lékařka, vynikající člověk. Pacientovi se maximálně věnuje, pracuje velmi jemně a bezbolestně. Všem bych přála mít tak výborného stomatologa. Při jednodušších zákrocích (plomby) si pravidelně zdřímnu. Přeji paní doktorce i sestřičce hodně zdravíčka.

     •  • 

  • paní doktorka je vynikající. Mohu jen potvrdit vše, co se tu píše. Skvělý přístup k dospělým a hlavně k dětem. Začaly jsme k paní zubařce chodit, když dcerce byly 3 roky, bohužel jsme museli opravovat zoubky. Vše proběhlo bez slziček a v pohodě. Lepšího stomatologa neznám! :)

     •  • 

  • Paní doktorka je opravdu nejlepší stomatolog, kterého jsem dosud poznala.Její pečlivý a citlivý přístup jak k dospělým, tak i k dětem hodnotím na výbornou. I sestřička je super.Oběma moc děkujeme.

     •  • 

  • Paní doktorka i sestřička jsou opravdové profesionálky. Přístup k pacientům na nejvyšší úrovni, týmová práce na jedničku a vždy příjemná atmosféra. Doporučuji, doporučuji, doporučuji!!!

     •  • 

  • Skvělá paní doktorka i sestřička,obě velice vstřícné a ochotné,všem doporučuji!!!

     •  • 

  • K paní doktorce chodím se svými dvěma syny a jsem velmi spokojená.
    Kluci se nebojí, paní doktorka jim vše vysvětlí a dokonce jsou při odchodu odměněni hračkou. Na návštěvy u paní doktorky se těší a vždy odcházíme s úsměvem.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu