Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Irena Kortová
Praktický lékař stomatolog

Dr. Maye 686/5, Ostrava 70900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K paní doktorce jsem se dostala před lety i se svými dětmi na doporučení jedné zdravotní sestry.Je to vynikající zubní lékařka s výborným přístupem k malým dětem, včetně velmi milé a hodné a vstřícné sestry.Nemohu jinak,než doporučit jistě všem...

     •  • 

  • K paní doktorce jsme chodili před mnoha lety, vždy byla velmi milá, hodná, pečlivá a dle mého názoru se snažila udělat maximum pro spokojenost pacienta. Pak "nám" odešla na mateřskou a pak změnila ordinaci. I přesto že už nebere, mohla bych poprosit, jestli by mi někdo mohl napsat na paní doktorku aktuální kontakt ? Pátrala jsem všude možně, ale zatím marně. Děkuji.

     •  • 

  • Sympatická žena, milá, popovídá si s pacientem, vše vysvětlí, ohleduplná. Znecitlivění i u plomby (domluveno) :) Člověk jen pololeží a odpočívá. K dětem suprová. Doporučuji, ale už nebere :D

     •  • 

  • Velice kvalitní stomatolog s velice vstřícným a příjemným přístupem k pacientům a moderně vybavenou ordinací.

     •  • 

  • Je opravdu vynikající, jak odborně, tak osobně.

     •  • 

  • Tohle je prostě člověk na svém místě.Úžasná,úžasná,úžasná!!!!!!

     •  • 

  • Mám to štěstí, že navštěvuji p. doktorku, už delší dobu a nic se neubralo na profesionalitě a její empatií. Je to perfektní :-)

     •  • 

  • Doporučuji, nejlepší paní zubařka s sestřičkou :-)M

     •  • 

  • Dobrý den,jsem pacientem paní doktorky už několik let a musím říci,že lepší lékařku jsem nikdy neměl.V ordinaci je velmi milé a příjemné prostředí a vždy mě přivítá usměv lekařky i sestřičky.Jsem naprosto spokojený a mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Jsem pacientem paní doktorky a musím podotknout,že tak vynikajcí práci a perfektní výkon umí málo kdo. Zásluha patří jak paní doktorce ,tak i setřičce.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu