Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Viniční

Viniční 4049/235, Brno-Vinohrady, Brno 615 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Velmi vstřícné a příjemné jednání se pojí s vysokou odborností paní doktorky. V ordinaci má špičkové vybavení a v neposlední řadě i milou sestřičku.
    DOPORUČUJI a DĚKUJI. Věra Jedounková

     • Poliklinika Viniční Kontrola po operaci glaukomu.  • 

  • Vynikající paní doktorka, chodím k ní již 5.rokem a její přístup je profesionální, ale zároveň lidský. Jedna z nejlepších lékařek, jaké jsem poznala. Děkuji.
    Irena Zapletalová

     •  • 

  • Paní doktorka Kameníková, patří mezi nejlepší lékaře, které jsem poznala. Už ji navštěvuji mnoho let a vždycky se setkám s vlídným přístupem a pochopením. Vzhledem k tomu, že ji navštěvuje celá moje rodina, tlumočím i jejich názor, který js schodný s mým. Paní doktorku i její sestřičku zdravím a přeji jim jen spokojené pacienty.
    Bobková Irena

     •  • 

  • Dojíždela jsem za paní doktorkou,ale poslední dobou mám dojem,že je utahaná,méně příjemná než dříve.Už u ní nemám ten pocit osobního vstřícného přístupu.Navíc odchod sestry Marušky to jen umocnil.V ordinaci už nevládne tak příjemná atmosféra .Z nové sestry nemám dobrý pocit -škoda.

     •  • 

  • Velmi dobrý odborník, velmi příjemná paní, lidský přístup, maximální snaha vyhovět. Velmi rád k ním chodím, i když to mám trochu dále. Mohu jen a jen doporučit. Vynikající lékařka. Děkuji, paní doktorko.

     •  • 

  • S

    Velmi pečlivá a vstřícná paní doktorka. Velmi profesionálně mi vysvětlila vše o mé chorobě. Po předchozích zkušenostech na oční klinice u sv.Anny, kdy mi nikdy nic nevysvětlili a přístup zde byl hodně arogantní, jsem se zde cítil úplně jinak. Paní doktorka i sestřička byly prostě úžasné. Všem mohu jen doporučit

     •  • 

  • Paní doktorka i sestřička jsou nejlepší,ochotné,dostupné,pečlivé,zkušené prostě ideál.Děkuji za péči.Dvořáková

     •  • 

  • Paní doktorka je příjemná,vyšetření je na velmi vysoké úrovni.Také sestřička je vstřícná ,vše perfektně organizuje.Dávám jedničku s hvězdičkou.

     •  • 

  • Velmi příjemný přístup jak lékařky,tak sestřičky.Léčím se 15 let,výsledky výborné.Děkuji.

     •  • 

  • Paní doktorka je odborník jsem spokojena.Stejný názor mám na sestru je skvělá.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu