Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Hana Roiková
Praktický lékař stomatolog

Opavská 786, Ostrava 70800

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K paní do doktorce jsem chodil od mala a byl jsem s ní vcelku spokojen, neměl jsem s čím porovnat. Avšak až po změně zubního lékaře jsem zjistil, jak byly pětiminutové preventivní prohlídky u paní doktorky podprůměrné. U nového zubního lékaře mi byl poprvé udělán rentgen chrupu a objeveny tak zubní kazy v mezizubních prostorech, na které paní doktorka Roiková nikdy nepřišla. Toto se nedá u zubního lékaře tolerovat a doporučuji každému, kdo má podobné zkušenosti vyhledat nového a schopnějšího zubního lékaře!

     • Praktický lékař stomatolog Preventivní prohlídka  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • K paní zubařce Roikové chodíme již několik let.Je to odborník na svém místě.Vždy nám vše vysvětlí a doporučí řešení. Je precizní a nová sestřička má příjemná. Neměnili bychom. Ligocká Jana

     • Praktický lékař stomatolog Bolest zubu  • 

  • Příjemný přístup lékařky.Ovšem neskutečně dlouhá doba čekání,přestože jsem byla objednána.Při změně lékaře byly neskutečné problémy při dosažení výpisu karty.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • neznám lepší zubařku již 15 let- nejlepší jakou jsem poznal

     •  • 

  • Paní doktorka skvělá a precizní!!!sestra ovšem příšerná

     •  • 

  • Vyborna zubarka, vzdy vstricna a ochotna pomoci i v pripadech casove tisne ci pohotovosti

     •  • 

  • Mudr.není nejlepší, nátahla mně o peníze a má fakt super neprijemnou sestru.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je skvělá a nejlepší

     •  • 

  • Š

    Jsem spokojená pacientka paní doktorky.
    Skvělá lékařka, k pacientům je velice přívětivá, milá a ochotná vždy vyjít vstříc. Mám dvě malé dcerky které k ni chodí s ůsměvem.
    Děkuji

     •  • 

  • P

    Moc výborná paní doktorka jako asi každý člověk mám hrůzu ze zubařů!Po návštěvách u paní doktorky jsem moc,moc ,moc spokojená je milá,jemná,přívětivá a ochotná jsem spokojená a moje dcery taky přeji plno spokojených pacientů!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu