Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

František Nowak
Praktický lékař stomatolog s laborat.

Bozděchova 4, Ostrava 70200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Super přístup, bez bolesti, žádné bouchání kladívkem, bez vrtaček...spodní osmu mi musel vyřezat, horní jen vytrhl...za týden jdu na další dvě a jsem naprosto vklidu :-) palec nahoru, profesionální lékař

     •  • 

  • Pan doktor je vynikajícím odborníkem. Dokázal vyřešit moji, pro mne bezvýchodnou situaci, nalezl řešení a hodně mi taky pomohla jeho schopnost uklidnit pacienta. Je velice příjemný, jsem moc ráda, že mezi jeho pacienty patřím také já, protože vím, že se nemusím bát a že když budu potřebovat, poskytne mi tu nejlepší péči. Navíc sestřička pana doktora je také velice sympatická, usměvavá, vždy dokáže povzbudit. Navíc, když jsem byla objednaná,nikdy jsem v jejich ordinaci nečekala, což svědčí o tom,že mají práci výborně zorganizovanou .
    JW

     •  • 

  • Ve své profesi odborník a profesionál, jinak milý a příjemný člověk včetně zdravotní sestřiky. Přeji oběma mnoho spokojených pacientů.

     •  • 

  • M

    Pan doktor Nowak je vynikající stomatolog, ale také výborný a solidní člověk. Jeho zkušenosti a znalosti jsou velké. Jsem ráda, že jsem se k provedení náročnějšího zákroku, rozhodla pro něj.

     •  • 

  • Vynikající odborník, provádí i náročné stomatologické zákroky.V mém případě titanové implantáty.K hodnocení není co dodat a MUDr. Nowakovi přeji hodně spokojených pacientů.

     •  • 

  • B

    Od té doby, co chodím k panu doktorovi Nowakovi, nemám strach ze zubařů. Předtím jsem se musela na návštěvu zubného lékaře psychicky připravovat. Jsem s ním velice spokojena.

     •  • 

  • A

    Pan doktor je HLAVNĚ profesionál,moc toho nenamluví,ale to já vítám,protože moje fóbie ze zubařů a předchozí zážitky - naprosto nesrovnatelné!!!!! Dokáže v ordinaci na křesle to,na co ostatní posílají na chirurgii do špitálu, nebo to vůbec nepoznají.Díky doktore!

     •  • 

  • Dobry zubar.

     •  • 

  • P

    Odborník a profesionál.

     •  • 

  • M

    Odborník na svém místě.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu