MUDr. Bronislava Nezdařilová

Zubař · Více o specializacích

Ostrava 1 adresa

11 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Bronislava Nezdařilová
Praktický lékař stomatolog

Vratimovská , Autokola a.s, Ostrava 70702

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Výborná lékařka

     •  • 

  • Vynikající zubní lékařka. Lidský přístup, příjemná atmosféra, fajn sestřička. Takových asi moc není, mohu vřele doporučit!

     •  • 

  • Připojuji se k názoru ostatních, že Paní zubařka je skvělá, profesionální a také ldská a příjemná. Díky její péči a doporučením mám zuby v pořádku. Díky patří samozřejmě i sestře.

     •  • 

  • doporučuji,

     •  • 

  • Je fakt dobrá. Chodím k ní už dlouho a jsem spokojena.

     •  • 

  • S

    Po dobu co navštěvuji tuto ordinaci už nemám ze zubařů strach!! Moc doporučuji, díky patří rozhodně i milé sestřičce!

     •  • 

  • J

    Tak perfektní zubařku jsem nikdy nepotkala. Opravdu velice příjemná, profesionální, starostlivá... no zázrak. V její nepřítomnosti jí zastupuje její stejně milá dcera. Takže paráda. Sestřička je sluníčko. Velmi osobitý přístup. Mohu jen a jen doporučit.

     •  • 

  • S

    Opravdu vynikající a špičková paní doktorka, navíc velmi milá. V ordinaci vždy příjemná atmosféra, žádné čekání, zákroky jsou bezbolestné. Velice milá a příjemná je i sestřička.
    Před touto ordinací, s tak příjemnými ženami, opravdu smekám.............

     •  • 

  • K

    Špičková zubní lékařka. Chodíme k ní s celou rodinou a ten přístup, profesionalita je prostě úžasná. Všem doporučujeme. Žádné fronty v čekárně, vždycky lidský přístup. Sestřička milá a usměvavá paní, tady prostě není co vytknout.
    Celá rodina děkujeme moc za Vaši práci

     •  • 

  • V

    Paní zubařku můžu doporučit. Její práce v dutině ústní opravdu vydrží, v ordinaci je příjemná atmosféra a sestřička je taky fajn.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu