Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Boris Fencl
Narcis Nova s.r.o., stomatologie

Vratimovská 142, Ostrava 70700

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Kvalitní práce profesionála s dlouholetou praxi! Jak pan doktor, tak i sestra pí.Mitychová tvoří sehraný tým! Velké díky oběma!!

     • jiné místo Jiný  • 

  • P

    Pan doktor je komunikativni a vyhovi pozadavkum pacienta.Je rychly a kvalitni.Jsem spokojena s jeho praci.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Vynikající práce i přístup, mám konečně zuby v pořádku a bez reklamací. Dojíždím 80km dvakrát ročně ráda, je to levnější než práce mých předchozích zubařů. Sestřička je poklad.

     •  • 

  • Skvělý zubař. Doporučuji. Své práci rozumí. Zachránil mi zub. Zdravotní sestřička vždy ochotna a usměvavá.Předchozí zubař - katastrofa.

     •  • 

  • super doktor který nema chybů oborů přijemny a přijemna sestra vřele doporučuji všem opravil mi zub nema chybů byvala zubařka mi zkazila

     •  • 

  • DOPORUCUJI,a moc děkuji za skvělý přístup skvělého pana zubaře a sestry; díky , že můžu chodit zrovna k vám

     •  • 

  • Doporučuji pana doktora Fencla!!!!!!! Jeden pan doktor mi chtěl zrušit všechny zuby a pan
    doktor mi je zachránil!!! A nejsem bez zubů. Úžasný pocit!!!!!!

     •  • 

  • Chodím k panu Fenclovi již 2.Roky vše bez problémů. je pravda že i přes inejkce to po zákroku bolí ale 100% zubní lékař

     •  • 

  • Chodím k panu doktorovi přes dva roky a měla jsem řádně zanedbaný chrup. Po desetileté pauze se to dá čekat. Při první návštěvě mi oznámil, že mě nemá rád, neboť kořeny ulomeného zubu už dlouho nedlabal. :D Ale řekl to s humorem a každá další návštěva byla lepší a lepší. Od trhání osmiček, po plombu či výplň kanálků. Stihli jsme už všechno a zatím bez problémů. I osmičky jsem dostala domů. :)

     •  • 

  • Adéla dost dobrý názor:)...chválím.
    Pan doktor Fencl je určitě jeden z nejlepšich lékařu ve svem oboru. Nemuzu rict ani jedno křive slovo a pokud si nekdo kasle na chrup a pak to haze na peci lekare tak jje to velice ubohe. Akorát že ted ma dlouhodobě ordinaci zavřenou :(. A stou jeho sveraznosti uplne pohodový chlapík a hlavně obyčajnsky a hlavně normální a taky vtipný. Vřele doporučuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu