Praktický lékař Svratka

• „Milá, profesionální, lidská a vždy ochotná. Sestřička umí brát krev nejlépe, co jsem kdy zažila (a že to u mě není zrovna jednoduché). Doporučuji! Více

Náměstí republiky 63, ., Žďár nad Sázavou Mapa

Praktická lékařka, :

• Praktický lékař

„Spokojenost vždy vyslechne co mě trápí a snaží se vždy najít vhodnou léčbu na bolesti mě zabírají pouze injekce vždy mě pomoze od bolesti i si pokecáme o soukromém životě .Lepší než jiní ve Skutči ???????????? Více

Boženy Němcové 349, Skuteč Mapa

Poliklinika Skuteč

• Praktický lékař

„Pana doktora Koutného měli moji rodiče a s rodinou jsem u něho také.Vždy byl ochotný nejen v ordinaci ale i v nočních hodinách přijede až do vašeho domova.Velice si ho Vážíme a mluvíme o něm jako o členu rodiny po těch létech.A bonusem je jeho humor při komunikaci s pacientem,který chybí spoustě lékařů.Neměnily bychom v žádném případě.Můžeme jen doporučit. Více

Drobného 1308, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Příjemný přístup a rychlé jednání ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Brodská 10, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka je skvělá, nic nepodceňuje, všemu se věnuje, a její přístup je velmi lidský. Pokud některý ze zde exhibujících anonymů má jiný pocit, může si zajet do Pelhřimova :) Műllerová Dana Více

č.d. 333, Hlinsko Mapa

• Praktický lékař

„Výborná paní doktorka po všech stránkách!!! Moc jí za to děkuji .

Smetanova 55, Polička Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Pan doktor Molič je, jako skutečně jeden z mála, lékař na svém místě. Nejenom, že své doktorské práci skutečně rozumí, ale navíc ji i dělá s láskou, prostě srdcem....a to je pak znát ve všem, co dělá. Možná i právě proto se svému pacientovi věnuje s max. zájmem, který se následně odráží v jeho pečlivosti, skvělé diagnostice atd., ale i v úžasném lidském přístupu, který ke mně, jako ke své pacientce, VŽDY měl. Mockrát mi moc pomohl, a to nejen jako lékař, ale i jako člověk. Moc si ho vážím a jen mě strašně mrzí, že díky přestěhování přes půl republiky jsem tímto o něho přišla, bohužel. A abych nezapomněla - injekce od něho nikdy nebolela, je velmi jemný a citlivý, a to např. i při vyndávání stehů ze sešitého jazyka, který mi svojí neschopností doslova ubrousil nejmenovaný hlinecký zubař....ke kterému jsem už neměla ani chuť, ani odvahu znovu jít na vyndávání stehů. Ale pan doktor Molič opět ochotně pomohl...:). A sestřička je také velmi příjemná, milá a ochotná. Nikde jinde jsem se nesetkala s tak výbornou péčí a přístupem. Více

Blatno 193, Hlinsko Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Jsem spokojená a neměnila bych :)

Krátká 1643, Hlinsko Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, kterého znám. Nevěřila jsem, že takový existuje. Díky Pane doktore.

č.d. 305, Borová Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Vynikající odborník, navíc milá a šarmantní žena. Jak mám celoživotně stres z návštěvy lékaře, tak tady to neplatí.

Masarykova 1493, Nové Město na Moravě Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Pani doktorka je velmi pečlivá a svedomita, špatně hodnotím jen velmi dlouhé čekání v čekárně. Např. i dvě hodiny a více. Více

Eimova 294, Polička Mapa

Poličská nemocnice, s.r.o.

• „Jsem s paní doktorkou spokojená, vždy dobře poradí a obě se sestřičkou jsou strašně milí. Občas zde jsou dlouhé fronty, ale nově se zde dá objednat na určitou hodinu a poté jde člověk rovnou na řadu, což je suprové. Více

Studentská 7, Žďár nad Sázavou Mapa

Praktická lékařka

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Nejlepší co znám, vždy mi vyjde vstříc, vse důkladně konzultujem spolu. Jsem velice spokojenáš

• Praktický lékař

„Skvělý člověk na svém místě.Vždy vyslechne,poradí a LÉČÍ...jsem moc ráda že jsem našla lékaře na kterého je spoleh a pro kterého je pacient vždy na prvním místě.Všem mohu jen doporučit.Děkuji Pane doktore. :-) Více

Hlinsko Mapa

„dobrý diagnostik

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

• Praktický lékař

„Na lékaři se kvalita pozná,když má pacient jakékoliv problémy.Mohu říci, že kdykoliv jsem se na pana Mudr.Jiřího Simona obrátil s jakýmkoliv problémem, ač z lékařského hlediska i drobného, vždy se mně dostalo maximální péče a vyšetření.Jsem rád, že mám takového lékaře.NEMĚNIL BYCH. Více

• Praktický lékař, Ortoped

„Výborný lékař.:-)

Eimova 294, Polička Mapa

Sam.ord.lékaře spec. - ortopedie

• „pani doktorku znam zatim pouze protoze je to ma sousedka ale planuji k ni prejit od detskeho lekare protoze je u ni cela ma rodina a vsichni pouze doporucuji ma prijemne chovani a poradi i mimo pracovni dobu kdykolic...... Více

Smetanova 914, Skuteč Mapa

• Praktický lékař

„Opravdu skvělé, bez výtky. Doktor i sestřička jsou přátelští a mají snahu pomoci. Příjemná zkušenost.

Rubešova 641, Skuteč Mapa