Praktický lékař Ronov nad Doubravou

• Praktický lékař, Pediatr

Masarykova 241, Čáslav Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Praktický lékař

„Je úžasný,vstřícný,léčí mě 25 let a k jinému bych nešla.Vždy ví přesně ,co potřebuji,lěčí i mého přítele a jsme oba spokojeni Více

Jasmínova 239, Vrdy-Dolní Bučice, Kutná Hora Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je spolehlivá, empatická a milá. Zdravotní prohlídky vykonává opravdu pečlivě a nic neopomene. Mám chronickou nemoc a i když mi ona samotná nemůže pomoci, protože to lze opravdu jen přes specialistu, tak mne alespoň vyslechne a v případě,že má nějaký nápad, tak minimálně poradí. V těžké době, kdy mi umíral snoubenec, mi dala na sebe osobní kontakt a mohla jsem volat kdykoli. V této situaci udělala naprosto vše, co bylo v jejich silách, řekla bych, že i více než šlo. I proto na ni pohlížím s respektem a úctou. Více

Masarykova 241, Čáslav Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Praktický lékař, Chirurg, De… rmatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Plicní lékař, Zubař, Pediatr Více

Libušina 203, Přelouč Mapa

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je skvělá, vždy když jsem potřebovala pomohla mi a to s laskavým hlasem a ochotou... Jsem velice ráda že ji tu u nás máme!! Více

Za Školou 72, Habry Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Pan doktor je moc milý, ochotně pomůže..poradí..má uklidnující hlas.Jsem spokojená..i sestřička moc milá, komunikativní a usměvavá.Kdyby bylo takových lékařů více.. Více

Chrudimská 251, Vrdy Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Zámecká 258, Ronov nad Doubravou Mapa

MUDr. Radoslav Svoboda s.r.o. - PL pro dosp.

• Praktický lékař, Internista

„Lekarka s lidskym pristupem, pochopenim.. nikdy nebyl zadny problem :) a za cas straveny v cekarne bohuzel lekar ani sestra nemohou. Více

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Pan doktor je nejvetsi lekarska kapacita, kterou znam! Ackoliv je o neho mega zajem, protoze kazdemu pacientovi vzdy pomuze, stiha nejen prijimat pacienty, ale je odbornik na akupunkturu a ma velke zkusenosti v ortopedii. Vzdy me pomuze! Dekuji mu a jeho personalu za mily pristup a pomoc. Jsou to lide na svem miste Více

Budovatelů 421, Třemošnice Mapa

Zámecká 258, Ronov nad Doubravou Mapa

MUDr. Radoslav Svoboda s.r.o. - PL pro dosp.

• Praktický lékař

„Nejenom balzám na tělo, ale i na duši, vždy zaručeně 100% po všech stránkách.

nám. T. G. Masaryka 35, Golčův Jeníkov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař, Chirurg

„Jsem u této lékařky od svého dětského věku,kdy mi byla i pediatričkou a myslím,že jí mohu pro její profesionální přístup doporučit i Vám.Specialista a odborník na své místě.Děkuji Vám paní doktorko,za Váš vždy profesionální přístup. Bezvoda junior Více

Karlov 197, Kutná Hora Mapa

• Praktický lékař, Internista

„znám dr.Brandejse kdy pracoval jako závodní lékař ve VCHZ v Pardubicích.Velmi dobrý diagnostik a skvělý člověk.

Husova 128/2, Čáslav Mapa

Poliklinika Čáslav

• Praktický lékař

„Paní doktorka Eva Novotná, je super lékařka, milá, hodná !!! Ale ,měla by si dát pozor na sestru v ordinaci ,která někdy umí být pěkně nepříjemná! Nebo spíš jak se vyspí. Zrovna by nemusela ječet za pacientem který vychází ze dveří na celou čekárnu že má chodit na prohlídku ráno. On ,když někdo chodí na 12hodinové směny i noční - bezpečnostní služba a jezdí až z Prahy těžko to stihá.... A nebrat dříve známé paní sestřičko! Ale, opravdu jak kdo se objednal a přišel.Stanislava Více

Budovatelů 420, Třemošnice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Přístup k pacientům kladný, objektivní, trpělivý a pečlivý.Doporučuji tuto lékařku.

5. května 740, Chotěboř Mapa

Praktická lékařka

• „Dobry den, paní Doktorka i sestricka jsou obe skvele. Nemam nikdy dobry pocit,kdyz musim k lekari, ale po vstupu k Vam je to vzdy v poradku. Vyslechnete,pomuzete,chapete. Za me tedy urcite jedna z mala skvelych ordinaci. Více

Cihlářská 263, Chotěboř Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „ok

náměstí T. G. Masaryka 323, Chotěboř Mapa

Praktický lékař

• „Nejlepší paní doktorka , která mi vždy se vším pomohla,poradila , vše pečlivě vysvětlila a nikdy mě nezklamala!!!! Mohu jen a jen doporučit Více

č.d. 119, Žehušice Mapa

„Velmi dobrý lékař

5. května 740, Chotěboř Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Skvělý doktor.Lepšího jsem nikdy nepotkal.Díky za něj.

náměstí Míru 285, Heřmanův Městec Mapa