Praktický lékař Borohrádek

• „Skvely lekar,skvela sestricka,pekna ordinace...co vic si prat.

Nábřeží 114, Hrochův Týnec Mapa

OPL spol. s.r.o., ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Za svoji lidskost,přístup k pacientům a jeho neodmyslitelný humor bych pana doktora za nic nevyměnila.Pro mě nejlepší pan doktor na světě a za sebe mohu jen a jen doporučit Více

Turkova /Geriatrické centrum/ 785, Týniště nad Orlicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je profesionál,prostě SUPER!!!!Nikdy bych nešla nikam jinam.Lečí i srdcem a to je také hodně důležité !!! Více

Vraclavská 172/II, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Je mojí lékařkou už mnoho let a když přijde řeč na lékaře, tak ji dávám za příklad. Opravdový zájem, svědomitost a snaha pomoci. Prevence na výbornou. Mám k ní velkou důvěru. Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Praktický lékař

„Jednoduše řečeno pan doktor Jan Škrada je skvělý lékař a správný člověk na pravém místě! S neuvěřitelnou lidskostí, obětavostí a profesionalitou poskytuje svým pacietům péči a pomoc za každé situace, dokáže účinně pomoc, velmi dobře poradit i v případech, kdy ostatní lékaři selhávají, což "kloubouk dolů" před takovým "Panem Doktorem". Z vlastní zkušenosti mohu po všech stránkách všem jen vřele doporučit užasného člověka a svěklého lékaře pana doktora Škardu. Takových lidských bytostí jako je on, je na tomto světe už velmi málo. Více

Hlavsova 51, Vamberk Mapa

• Praktický lékař

„Milá a výborná praktická lékařka, doporučuji

č.d. 147, Dolní Roveň Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině. Více

Ordinace, Vamberk Mapa

• Praktický lékař

„Dobrý den, pan doktor Škoda je opravdu na svém místě. Nevím, který praktický doktor umí narovnat záda (krční) přímo v ordinaci a pomoci tak od bolesti. Nešetří na odborných vyšetření, nic nepodceňuje. Nelze se divit, že již několik let nepřijímá nové pacienty - protože má plno a naklonovat ho nelze :) Více

č.d. 102, Býšť Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař.Vždy pomůže a poradí a věnuje se pacientům velmi ochotně.Lepšího lékaře snad neznám

Záměstí 151, Choceň Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„S panem doktorem Jakoubkem jsem velice spokojena, je to dá se říci náš rodinný lékař a jsme všichni vděční za jeho profesionální i osobní přístup. Mohu jen a jen doporučit Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• „Je to výborný lékař, nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbal. Léčil celou naši rodinu a vždy byl ochotný. Nebyl problém mu zavolat kdykoliv během dne nebo i o víkendu. Vždy přijel nebo poradil co dělat. Lékař, který nastoupil po něm je jeho pravý opak, prostě neochota sama. Je neosobní, komisní a neochotný. Hlavně když mu zaplatíte 30,-Kč a víc ho nezajímá. Moc na pana doktora Navrátila vzpomínáme a vždy když zastupuje nového doktora pana Jiřího Zdražila mi srdíčko radostí poskočí. Myslím, že teprve teď spousta lidí pochopila a ocenila přednosti pana doktora Navrátila. Přejeme mu pevné zdraví. Více

Na zámečku 1, Horní Jelení Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je odborník na svém místě s lidským přístupem k pacientovi. Je vstřícný, starostlivý, při léčbě pacienta nic nepodceňuje. Uplatňuje zpětnou vazbu na pacienta, pokud ho posílá ke specialistovi. Vážím si pana doktora i sestry pro jejich náročnou práci. Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Praktický lékař, Internista

„já k němu chodím už od r.1980 a neměl jsem s nim žádnej problem a to že si rád polkne ha ha kdo z nás ne že jo.

Holice Mapa

• „Paní doktorka je velice hodná a má ráda pacienty, proto ji již mnoho let navštěvuji. Přeju jí pevné zdraví a ještě mnoho let spokojeného života. Více

Komenského 538, Kostelec nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Poctivý,pečlivý a lidský lékař ze staré školy, který nic neodbude. Pacientovy se věnuje na 100% Tremlová Renata

č.d. 17, Skuhrov nad Bělou Mapa

• Praktický lékař

„Lékařka dobrá. Dobrou reputaci jí kazí jedovatá sestra.

náměstí T. G. Masaryka 29, Holice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velmi prijemna pani Doktorka i sestricka.Velmi spokojen.Pani doktorka je skvela,je lidska,umi poradit a porozumi problemum pacientu.Hlavne umi lecit. Více

Svatohavelska 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „V posledním roce jsem pana doktora navštívit nemusel, takže o případném zhoršení jeho péče nic nevím. Pro mne i všechny moje členy rodiny byl tím nejlepším doktorem už od roku 1972. Je ho velká škoda. Více

Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Výborná paní doktorka se zájmem o pacienty. Nic nezanedbá, zodpovědná. Milá a příjemná. V ordinaci má také příjemnou a šikovnou sestřičku, která umí vzít perfektně krev. Neměnila bych a doporučuji. Více

Jiřího z Poděbrad 99/2, Vysoké Mýto Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé