Praha 6 Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Profesional, vse vzdy ok, neceka se dlouho, hezka a cista ordinace, dobra likalita, pratelska atmosféra

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• Psychoterapeut, Psycholog

„K Dr. Tylovi se vždy těším a z každého sezení si odnesu něco hodnotného. Již za několik málo návštěv se mi podařilo udělat značný pokrok, což se nedá říct o mém předchozím terapeutovi, kde jsme se točili do kolečka měsíce. Pokud potřebujete zapracovat na růstu své osobnosti nebo přijít na to, co vás vlastně trápí a v životě brzdí (nemusí to být na první pohled zřejmé), u pana doktora budete na správném místě. Více

Nikoly Tesly 6, Praha Mapa

Klinická psychologie a psychoanalýza

Osobní konzultace

1 000 Kč

1 000 Kč

• „100% doporučuji. Paní doktorka má skvělou schopnost analyzovat a doporučit konkrétní řešení situace nebo problému. Vždycky se k ni těším. Více

Šlejnická 1, Praha Mapa

Dejvice

1 200 Kč

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Rozvod, který dcera v 8mi letech špatně snáší a následkem má psychosomatické potíže. Paní Markéta nám velmi pomohla se s celou situací lépe vyrovnat a objasnit postoj dcery k celé věci. Má krásný vztah k dětem a umí s nimi velmi dobře uvolněně pracovat příjemnou a zábavnou formou. Dcera se na sezení i těšila. Moc děkuji a vřele doporučuji! Lucie Více

Náplavní 1, Praha Mapa

Mgr. Markéta Řeřichová

Psychologické poradenství

1 800 Kč

• „Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží. A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem. Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré. Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;) A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné! Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Fyzioterapie

3 500 Kč

• „Zažila jsem v životě konzultace s několika psychology, Jan Gruber rozhodně vyniká svou empatií, schopností naslouchat, porozumět problému a schopnosti pomoci Vám najít pro Vás tu nejlepší cestu a řešení. Jeho přístup je lidsky nesmírně příjemný, profesionální a flexibilní. Vřele doporučuji. Více

Šlejnická 2018/1, Praha Mapa

Psychologické služby

900 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Opravdový zájem o pacienta a velmi vstřícný přístup paní magistry velmi oceňuji, pravděpodobně budu ve spolupráci s ní pokračovat Více

Národní 11, 3.patro, Praha Mapa

re:spektrum

• „Profesionalita, vždy naprostá vstřícnost, lidskost, objednání vždy přesně na čas, zájem o pacienta.

Jindřicha Plachty 535/16, Praha Mapa

DOBRÝ DENT

Keramické korunky

od 10 000 kč

• „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „S návštevou ordinácie som bola spokojná. Sestrička aj pani doktorka boli veľmi milé a ochotné, môžem jedine doporučiť :) Více

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Má první dentální hygiena. Byly mi odstraněny pigmentové skvrny a vše řádně provedeno. Hygienista byl precizní a zajímal se zdá ke vše v pořádku. Doporučuji Více

Zborovská 716/27, Praha Mapa

imagedent - studio dentální estetiky

Bělení zubů

od 3 990 kč

• „Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách. Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Pan doktor Otava je velice profesionální a k moji diagnóze přistupuje velice zodpovědně s tím, že nic nepodcení. Vždy jsem se dočkala milého a chápavého přístupu. Na všechny mé otázky jsem dostala odpověď. Jsem velmi spokojená a mohu doporučit. Děkuji Více

Na Valech 4/289, Praha Mapa

Androgeos, spol. s r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Po několika neúspěšných terapeutických pokusech jsem na Google mapách natrefila na Petra Paška. Petr mě přijal tak, že jsem okamžitě věděla, že jsem konečně na správném místě. Na Petra jsem se obrátila ve velmi náročném období svého života. Vždy jsem se u něj setkala nejen s citlivostí, s empatií, s moudrostí, ale také s důsledností, precizností a tahem na branku. Petr umí číst mezi řádky, pokládá správné otázky ve správný čas, vždy jde do hloubky problému. Zároveň má nadhled a smysl pro humor. Díky Petrovi jsem se lépe poznala, navedl mě na nové knihy, cesty a způsoby přemýšlení o světě, o vztazích i o sobě sama. V tom náročném období jsem se díky jeho péči úplně nezbláznila a ještě jsem si jako bonus odnesla nově nalezený pocit vnitřní svobody. Děkuji, Petře. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psycholog a terapeut Praha

Mařákova 4, Praha 6, Praha Mapa

Psycholog a terapeut Praha

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Národní 981/17, Praha Mapa

Ortoped, sportovní traumatolog

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• Psychoterapeut, Psycholog

„Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6