Podbořany

Jakého specialistu hledáte?
  • „Skvělá ordinace se vším všudy! Při porovnání se 3 předchozími zubaři, je tento pan doktor zdaleka nejlepší, a to co do teoretického vysvětlení / konzultace, tak i v praktickém ošetření. Pokud k tomu přičtete milou a vlídnou sestřičku a možnost využití profesionální dentální hygienistky ve vedlejší ordinaci, je to fakt ordinace snů :-DD Vřele doporučuji všem. Více

Sadová 528, Klášterec nad Ohří Mapa

Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj

• „Pana doktora a jeho sestřičku v ordinaci Beback mohu jen doporučit. Měl jsem přetržený přední křížový vaz a oba menisky. Po shlédnutí zprávy z magnetické rezonance ortopedem v Kadani jsem opravdu myslel na nejhorší. Působilo to dojmem, že pan doktor mé všechny nálezy vidí prvně v životě. Následovala návštěva u pana doktora Šizlinga. Už jen přijetí v ordinaci a přítomnost blízké osoby u vyšetření byla pro mě velmi podstatná. Následně mi bylo mé zranění detailně vysvětleno a ukázáno nejen z magnetické rezonance, ale i z nějaké doktorské knihy, zřejmě pro lepší pochopení jednotlivých problémů. Byl domluven termín na operaci a veškeré související pokyny, jak mám do operace fungovat. Od pana doktora jsem odcházel, jak kdybych si zakouřil trávu, vysmátej a spokojenej a hlavně uklidněn. Plastika a artroskopie byla provedena najednou, za 5 dnů jsem byl z nemocnice propuštěn. 3 dny po operaci byly opravdu pekelný i přes velké množství prášků a injekcí. Ovšem toto asi bylo zaviněno tím, že jsem koleno neměl plně dohojené po úrazu. Rehabilitace v Berouně je spíše symbolická, aspoň co se týkalo motodlahy, rehabilitační sestra byla skvělá. Zhruba po deseti dnech přišlo na vyndání stehů, což jsem ani nějak výrazně nepocítil (děkuji sestři :-)) U pana doktora jsem byl poté asi 3x na kontrole. Setkal jsem se opravdu s kapacitou a s profesionálním přístupem. Po dvou měsících od operace jsem se vrátil zpět do práce, chodím a funguju tak, jako předtím. Zátěž co se týče sportovních výkonů nevykonavam defakto žádnou, pouze při rehabilitacích,ještě se pořád o koleno bojím, nicméně věřím, že i toto časem odbourám a budu naplno fungovat jako dříve. Takže ještě jednou, děkuji pane doktore! Více

Ortopedická ambulance Žatec

• Praktický lékař, Pediatr

„Krásný přístup a k dceři taky ,muohu jen doporučit . Vždy vyšel vstříc a ne jen jako lékař ale i jako člověk . Za mě ToP‼ Více

Husova 822, Žatec Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Skvělý lékař.. Vice snad ani není potřeba psát. Synovi pomohl od AE mel velmi silné projevy nyní má pár ložisek, jinak je čistý. Vše jen díky panu doktorovi. Víc takových jako je on! Více

Nemocnice Kadaň s.r.o.

• „Skvělá paní doktorka, která má trpělivost i pochopení s pacienty, kteří se bojí. Pacienta neshazuje, neponižuje, naopak její klidný a empatický přístup člověka uklidní a cítí se více méně v pohodě i když jde na trhání nebo jiný nepříjemný zákrok. Úžasná paní sestřička, kterou uvidíte jen s úsměvem na tváři. Děkuji moc. Více

Věžní 1391, Kadaň Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Za mě naprostá spokojenost jak s lidským přístupem kolektivu, tak s průběhem a kvalitou ošetření. Mám za sebou bezbolestné endo, dentální hygienu jsem také zkusil a vyndání osmičky v pohodě bez bolestí. Teď si čekám na korunku šestky, tak uvidíme, ale nebojím se. Třeba o čepech jsem si myslel docela šílenosti, ale jeden mám pár dní a vůbec o něm nevím. Doktorka je fakticky šikovná. Asi to chce prostě doma trochu pečovat o zuby a nechodit jen na poslední chvíli, pak je to "pohoda"... taky jsem párkrát šel s bolestmi za 10s dvanáct :)) Pokud to půjde, nechám si u doktorky udělat celý svůj kamenolom. Ceny si myslím jsou tak akorát, protože si to troufám porovnat z křesla. Za mě Thumb UP! Doporučuji! Více

Karlovská 146, Lubenec Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejlepší zubař všech dob! Je skvělej má lidský přístup a ošetření pod jeho rukama je bezbolestné a pečlivé. Nic nezanedbá :) Je skvělej a já vím proč jsem si zvolila právě jeho! Neměnila bych! Děkuji pane doktore! Více

Komenského 697, Klášterec nad Ohří Mapa

Zubní ordinace

• „Pan doktor se mi věnoval při opakované snaze otěhotnět, vše srozumitelně a trpělivě vysvětloval a léčba byla v závěru úspěšná. Miminko je na cestě a teď mám krásné fotky z 3D ultrazvuku. Více

Pražská 375, Dobřichovice Mapa

Gynekologie Dobřichovice s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „velmi dobrá profesionální doktorka, doporučuji

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je sympatická. Hodně se zajímala a poradila byla mluvná a měla velmi příjemné vystupování.... Nejlepší gynekoložka, kterou jsem měla. Více

Svatopluka Čecha 1541, Žatec Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Syn onemocněl, když jsme byli na týden u babičky. Paní doktorka ho ochotně vzala, i když u ní není registrovaný (bydlíme jinde). Prohlédla, ptala se, vše důkladně vysvětlila, lepší než naše "domácí" paní doktorka. Více

Třešňová 1733, Kadaň Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor Marousek patri k nejlepsim lekarum,ktere jsem poznala.Tezko uverit tomu,ze by bylo jen dilem stastne nahody najit ho vzdy v prijemne nalade a pozorne naslouchajiciho.Protoze prave tak ho znam ja ze svych navstev v ordinaci.Vrele doporucuji!Libuse Kusakova Více

Plzeňská 36, Jesenice Mapa

Gynekologická ordinace Jesenice

• „Pan doktor je za mě úžasný. Snaží se poradit s ohledem na rodinnou anamnézu i aktuální rodinnou situaci, nejen co se jeho profese týče. Tak si představuji lékaře. Sleduje souvislosti. Více

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „paní doktorka je nejlepší.doporučuji

ARC-MED,s.r.o. - rehabilitace

• „Po první návštěvě jsme s přístupem pana doktora velmi spokojeni. Také jeho ordinace praská ve švech, tak asi nebudeme sami. Zaznamenali jsme přívětivé a profesionální chování k pacientovi. Přejeme mu spolu se synem mnoho dalších profesních úspěchů. Více

Sadová 528, Klášterec nad Ohří Mapa

ORL ambulance

• „Za mě výborná doktorka, v klidu mě vyslechla, řádně vyšetřila a navrhla léčbu..teď je jen otázkou, zda léčba zabere. Ale po návštěvě u této lékařky jsem přesvědčen, že pro mě udělala maximum. Více

Ord. lékaře specialisty - neurologie

• „Max. spokojenost, Paní Růžková,je velmi kvalitní lékařka,není žádná sadistka, ale dokáže opravdu pomoci.

Husova 434, Podbořany Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Výborný lékař, poradí, pomůže, je milý, když jsem k němu šla poprvé, vše mi vysvětlil, ničeho jsem se nemusela bát. Gynekolog opravdu k nezaplacení. Doporučuji. Více

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Jsem velice spokojená s touto paní doktorkou a troufnu si tvrdit, že je v této oblasti nejlepší. Velmi pečlivá, vstřícná,... neměnila bych. Více

Husova 522, Podbořany Mapa

• „Skvělá jedna z nejlepších z mých 6 zubařů a zubařek