Plzeň 2-Slovany Plzeň

Jakého specialistu hledáte?
  • „snaha pomoci ,komunikativnost, prijemne a pohodove vystupovani, skvele vysvetleni a rozebrani soucasne situace

Pražská 15, Plzeň Mapa

Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velmi empatická, svědomitá lékařka, danému oboru rozumí, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne možnosti řešení.

Francouzská 4, Plzeň Mapa

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Psychoterapie

od 1 000 kč

Konzultace online

500 Kč

• „Příjemný pan doktor i sestřičky, spokojenost. Byl jsem zde poprvé a příště už se rozhodně budu vracet bez obav.

Slovanská 27/244, Plzeň Mapa

VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

• „Příjemna a milá paní, vyslechne, vysvětlí a poradí. Byl jsem poprvé a spokojen, ještě mě čekají další sezení, ale již teď se těšim. Více

Houškova 6, Plzeň Mapa

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení. Více

Pražská 15, Plzeň Mapa

Psychologická poradna

800 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Neuveřitelně profesionální práce! Hrozně milý a lidský přístup, ikdyž jsem byl na dentalní hygieně poprvé, určitě né naposledy. Už po první návštěvě mohu všem doporučit!! Více

Denisovo nábřeží 6, Plzeň Mapa

• „Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile a profesionálně. Děkuji

Nádražní 28, Plzeň Mapa

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

• „Již 27 let, nejlepší volba lékaře v mém životě! PAN doktor mi doslova a do písmene zachránil před 2 lety život svým profesionálním přístupem a naprosto přesným odhadem při velmi skrytém problému. Profesionál ve svém oboru!!! Více

Táborská 15, Plzeň Mapa

Ordinace Táborská 15

• „Jsem po těžším úrazu hlavy, kdy se mi bohužel zhoršil zrak . Chodil jsem na Oční kliniku FN Plzeň kde jsem byl s péčí, závěry, a diagnostikou velmi nespokojen. Od té doby co jsem poznal pana doktora Silovského jiného očního lékaře nehledám. Nelze slovy popsat precizní práci a metody pana doktora. Pan doktor je i skvělý a chápavý člověk. Mohu jen doporučit Více

Koterovské 68, Plzeň-Slovany, Plzeň Mapa

Ordinace Koterovská - Plzeň

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velmi milý a profesionální přístup, příjemné a lidské jednání. Skvělé rady v péči o zuby, pečlivé ošetření zubů i dásní. Maximální spokojenost, rozdíl je vidět na první pohled. Doporučuji. Více

U Prazdroje 64/7, Plzeň Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„S paní Kotalovou jsem měla intenzivní terapii v průběhu skoro 2 let. Po každém sezení jsem odcházela s nadhledem na svůj problém, osvobozená a klidná. Paní Kotalová má profesionální a zároveň velmi osobní přístup, pomáhá najít kořen problému, díky ní jsem se naučila analyzovat své pocity, odbourávat nepodstatné věci a zcela jsem se zbavila panickych záchvatů. I teď občas jednorázově využívám možnost Skype sezení. Více

Černická 887/9, Plzeň Mapa

Psychoterapie Plzeň -nyní mateřská dovolená

od 500 kč

• Ostatní, Dermatolog, Chirurg

„Jedním slovem královna ve svém oboru. Smekám a všem paní doktorku a její salón rozhodně doporučuji

Houškova 26, Plzeň Mapa

Genesys Medical - klinika estetické medicíny a korektivní a speciální dermatologie

Léčba celulitidy

od 900 kč

• „Pan doktor dovedl i ze zdevastovaneho chrupu vytvořit nový. Bez předsudků, moralizování.. Opravdový profesionál, včetně celého týmu kolem. Ať už mate kdokoliv jakýkoliv problém, zde jste na správném miste. Více

Karlovarská 38, Plzeň Mapa

Zubní ordinace

• Psychoterapeut, Psycholog

„Mgr. Jan Betlach mi pomohl zbavit se psychických potíží. Mé problémy dokázal zasadit do širších souvislostí mého života. Měl jsem pocit, že mne vnímá jako člověka, ne jen skrze můj problém. Oceňuji možnost objednat se na přesnou hodinu bez dalšího čekání, lidský a zároveň profesionální přístup. Více

Plzenecká 73, Plzeň Mapa

Psycholog

• Internista, Fyzioterapeut

„Nejlepší rehabilitace, se kterými jsem se kdy setkala. Jsou zde samé odbornice, jak paní doktorka, tak sestřičky. Děkuji za odblokování a celkovou péči. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Rehabilitační ordinace

• Otorinolaryngolog

„Velmi kladně hodnotím přístup pana doktora i sestry. Po dopoledním zavolání mě vzali na vyšetření ještě ten samý den, což je u jiných doktoů dnes prakticky nemožné. Pan doktor i sestra byli velmi příjemní, pečliví a celkově prostředí čekárny, tak i ordinace působí velmi dobrým dojmem. Více

ul. Denisovo nábř. 1150/5, Plzeň Mapa

Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace PLZEŇ

• „Velice vstřícný přístup, příjemné prostředí, ochota a dodržení času objednání. Jakýkoliv dotaz z mé strany srozumitelně vysvětlen. .Prostě maximální spokojenost po všech stránkách. Více

Denisovo nábřeží 6, Plzeň Mapa

Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o

• „Skvělá terapeutka. Profesionální, milá, empatická a zároveň se nebojí nastavit zrcadlo s nepříjemným obrazem. Dokázala mě podpořit v akutní fázi panickych atak, poskytla mi obrovskou podporu během umírání mého táty a patří jí můj velký dík za smíření s jeho smrtí. Doporučuji všemi 20. Více

Částkova 74, Mapa

Psychoterapie porozumnění

• Fyzioterapeut

1 názor

„Velmi ochotný a odborník na svém místě. Již po druhé návštěvě cítím změnu k lepšímu. Vřele doporučuji!!!

Jablonského 34, Plzeň Mapa

Rehabilitační pracoviště